Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok az álomkóros, képzeljétek el 16ától kezdve együtt voltunk és minden sex után észrevettük,hogy vérzek...:S De csak akkor, majd barnáztam is, megijedtünk, nem-e megsértett valamit a párom! Majd tegnap már megjött,olyan alhasi görcsökkel, fel se keltem egész nap, és most nagyon vérzek is:(

Valamiért olyan érzésem van,hogy ez olyan vérzés, hogy nem tapadt meg rendesen a baba....Vagy nem tudom fura ez a helyzet!


Neked kedves kérdező és a párodnak hatalmas gratula!!!!!!!!!!

Ő veletek fog maradni,kérlek írj majd 25én és utána is, olvasni foglak:)

D

2011. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/338 A kérdező kommentje:

Kedves álomkórosunk! Sajnálom, lehet, hogy azért volt ez,mert nem tapadt meg rendesen... :( Írok, persze, hogy írok , ez természetes! Örülök, hogy érdekelnek a fejlemények! A gratuációt meg köszönjük!

Ha gondolod akár a továbbiakban priviben is informálhatlak. Nem mintha nem akarnám, hogy más is lássa, csak jah... :) Hátha mást nem érdekel. Hétfőn ( párom szülinapján ) 9-re megyek orvoshoz, amint haza értem írok is! :D

2011. júl. 21. 10:43
 63/338 anonim ***** válasza:

Persze persze, írj csak nyugodtan:)

Örülnék neki!

Szuper szülinapi ajándék lesz,párodnak mutattad a tesztet?vagy meglepi?

2011. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/338 A kérdező kommentje:
Mutattam. A tesztelés után elmondtam neki, mert nem bírtam ki, hogy ne mondja el... Jah szuper szülinapi ajándék... Amúgy az én szülinapom is most lesz. Már nincs egy hónap! :D
2011. júl. 21. 13:42
 65/338 anonim ***** válasza:
Nekem megjött ma délelött, a héten voltam vérvételen extrasystolia miatt és a tsh-m 3,5 lett, ami határon belül van, de mindenhol azt olvasom, hogy babához 2 alatt kell lennie, lehet ezért nem jön a babám. :((( Szerintetek, ha minden sós ételt jódozott sóval csinálok, akkor lentebb mehet a tsh-m?
2011. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/338 A kérdező kommentje:
Nekem is pár hete nézték, mert a szívem elkezdett rosszalkodni. Nekem mondjuk 2,43 lett. Nem tudom, ezt a jódozott sós dolgoz. Nem igazán értek hozzá.. Amúgy sajnálom, hogy nem jött össze!
2011. júl. 23. 10:28
 67/338 anonim ***** válasza:

Nemsokára mész dokihoz!

Várom az eredményt a párodnak meg boldog szülinapot!


Üdv:

Álomkóros:)

2011. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/338 A kérdező kommentje:

Kedves Álomkóros!

Nagyon meglepő lesz, amit most írni fogok. Eddig azért nem írtam, mert amint hazajöttem, lefeküdtem aludni és most tértem magamhoz... :)

Hát a dokinál annyi volt, hogy megvizsgált. Mondta, hogy a rendesnél nagyobb és puhább anteflectalt uterus szabad környezetben, ami terhességre utal. Ennyi. Jövő hét szerdán megyek UH-ra, akkor már okosabbak leszünk. Az az igazság, h nálunk a rendelőben nincs rendes uh, csak egy ősrégi szar és hetente 1x van rendes uh. Múltkor az előző babóbál megnéztek a rendelőben lévő szaron is, most ezt hiányoltam. Igaz más dokivolt. Mind1. Ez van, majd 1,5 hét és remélem megnyugszom. ez a mai nap is több volt a semminél.

A párom pár perc és hazaér a munkából, úgyhogy átadom neki az üdvözleted!

Köszönöm, hogy írtál, jól esett!

Puszi:K

2011. júl. 25. 15:55
 69/338 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy nagyon korai..lehet 1.5 hét múlva is csak petezsákot lát,szívhangot nem.

Minden oké lesz:) Tudom:)

2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/338 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha tudod! Majd meglátjuk és okosabbak leszünk jövő hét szerdán... Már számolom vissza a napokat! :D
2011. júl. 26. 09:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!