Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/338 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel:( Új hónap új remény...Csak ez lebegjen előtettek!

Én lányok olyan fáradékony vagyok,hogy már a párom is megszólta, így nem lesz babánk...minden nap délután aludtam 2-3 órát és már este 10körül aludtam,de úgy hogy megszólalni nem tudtam...puszilgatott a párom én meg álmomba jól kupánvágtam:) Csodálkoztam is mikor reggel jövök dolgozni,miért ad olyan óvatosan puszit...


Meg is kaptam a mormota becenevet! :( :)

2011. júl. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Dia vagyok! :)

Az "álomkór" nagyon jót jelenthet!!!! :) DRUKK!!!! :)


Nekem tegnap este, (az ovu utáni 10. napon) volt egy vércsepp a tisztaságin. Múltkori terhességemnél szintén a 10. DPO-n volt beágyazódásos vérzésem, de az barna volt. Nem tudom ez most miért volt piros. De azóta semmi pecsételés...

Kicsit beleéltem magam, hogy ez is beágyazódás és reggel a 25. ciklusnapomon csináltam egy tesztet, de totál nega... :(((

Azért még nem adom fel ezt a hónapot... Hátha!!!

2011. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/338 anonim ***** válasza:

Ne add fel Dia:)

Nekem is mondom vérzés volt a vizeletembe betegség miatt,mikor elmúlt utána barna folt...most meg fáj a mellem ha rázkódok a biciklin...Van hogy megkívánok valamit...és mi nem is ovu körül voltunk együtt mert akkor voltam beteg,hanem előtte, most meg ez az álomkór, már egy hete csak vár rám a párom :)


Üdv: az álomkóros:)

2011. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/338 A kérdező kommentje:

Sajnálom Andi! De ne kestredj el!

Az álom kór az jó

4 A 25. napon meg még semmi gond, ha nincs pozitív teszt, abból még lehet az! :) Én is olyan furán vagyok néha, de majd kiderül. Nekem előző babánál se volt se barna se piros folt. Majd lesz valami! :D Most megyek, mert szabin az uram és így nehéz ide jutni!:D

2011. júl. 15. 15:30
 45/338 anonim ***** válasza:

07-12 13:36 - os vagyok.

Vasárnapra nem várom elvileg. Eddig semmi tunetet nem érzek, néha, foleg este - éjjel gorcsolget a hasam, már ma is reggel azt hittem, hogy tuti megjon, de még nem - szerencsére. Nagyon bizom most benne :) Jó tesztelést mindenkinek!!

2011. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/338 A kérdező kommentje:

Holnap lesz a nemvárt napja, de se 1 pattanás se mellfájdalom. A derekam viszont fáj. Már nem értek semmit. Megfogadtam, nem tesztelek keddig, de már olyan kíváncsi vagyok, h huh! Nem tudom, h kitudom-e várni. Mondjuk jó lenne.

Kivel mi van? Van aki most tesztel a hétvégén?

2011. júl. 16. 07:57
 47/338 A kérdező kommentje:

Mi van veletek csajok? Úgy "leültetek", mint az iszap. Gondoltam megosztom veletek a mai napi eredményt. Reggelt első pisis teszt POZITÍV! :D Csak nem bírtam ki keddig.

Veletek mi van?

2011. júl. 17. 09:04
 48/338 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De jo neked nekem min. még 1 honap :( Mostmár vigyázz akkor magadra! Andi
2011. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/338 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépenés tuti vigyázni fogok, mert az előző babunk elment és nem akarom újra átélni! Nektek meg drukkolok Andi!
2011. júl. 17. 10:00
 50/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!


Hűha!!!!!!! Pozitív?!?!! HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Biztosan nem lesz semmi baj!!!!!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!! :-)

Nekem ma sajnos megjött, szóval próbálkozunk tovább!!!!


A többieknek még megy a drukk!!! :)


Puszi: Dia

2011. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!