Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/338 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy a nők 90 %-a elvetél egyszer...basszus ezt most itt is látom akik előttem irtatok....ugy ahogy én is elvesztettem a picit 7 hetesen. Most mi is probálkozunk, nekem holnap kell megjönnie de még szerencsére semmi jele hogy meg fog jönni. Picit duzzadtnak érzem a mellem, de hát ez a menszesztől is lehet. Remélem jol időzitettünk és végre jön a várva várt kisteso :) Mindenkinek sok sikert majd irjatok kinek sikerült. :)
2011. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/338 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtöknek van már gyereke? Hány évesek vagytok, ha szabad ilyet kérdezni... :S
2011. júl. 12. 11:00
 13/338 A kérdező kommentje:
Hát igen, a vetélés az sajnos elég gyakori napjainkban. Vagy csak régebben nem beszéltek róla. Én is mitán elment a babám, akkor tudtam meg, h a nővérem is elvetélt1x. Azt mondta, azért nem mondta a családnak, mert nem akart minket idegesíteni... :(
2011. júl. 12. 11:06
 14/338 anonim ***** válasza:
Nincs még gyerekünk, én 24 vagyok, a párom 35 és a 3 próbálkozós hónap, bár az első hónapban túl későn kezdtünk hozzá!!!
2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/338 A kérdező kommentje:
Akkor hasnoló idősek vagytok, mint mi. Én 23, a párom 31. :)
2011. júl. 12. 11:24
 16/338 anonim ***** válasza:

10:14-es vagyok és Diának hívnak! :)

Nekünk is első Baba lesz, én 27 vagyok a Férjem 32. :)

Jajjj nagyon kíváncsi vagyok Csajok!!! Remélem hétvége felé már Mindannyian két csíkot látunk a teszteken!! :)

2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/338 A kérdező kommentje:
Én nem akarom elsietni a tesztelést. De olyan jó lenne, mert most lesz a párom szülinapja ( most lesz 31 ). szeretném, ha ezt is adhatnám neki! Amúgy Kitti vagyok.
2011. júl. 12. 11:34
 18/338 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én péntekre nem várom. Tegnap kicsit rózsaszínes folyásom volt, remélem a beágyazódástól. Jó lenne. Már 2. hónapja próbálkozunk.Első babánk elsőre összejött, így kicsit fura most ez a várakozás.

Amúgy én 30, férjem 36. Második babánkat tervezzük.

2011. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/338 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10-én kellett volna, hogy megjöjjön. Remélem nem csak késik, mint 2 hónapja. Amúgy én 27, férjem 37 éves és már két éve várjuk a legnagyobb ajándékot, amit csak ember kaphat ezen a földön.

Sok sikert mindenkinek és kitartást!

Imola

2011. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! 26 vagyok, férjem 34 és 17.-re nem várom, de nagyon nem várom. 2 éve várjuk már a picit, 4 hónapja peteérés figyelésre járok, tüszőrepesztő szurit is kaptam már 2x, clostilbegyt-et és duphastont szedek. Tünetem semmi nincs, 2 napja nincs semilyen folyásom, mint a szahara olyan száraz vagyok. Mondjuk ezt nem tudom hova tenni, mert olvastam, hogy valakinek menzi, valakinek pedig baba előtt volt így, úgyhogy ez nem tünet.
2011. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!