Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/338 anonim ***** válasza:
Jajjj bocsánat, Dia voltam! :)
2011. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/338 A kérdező kommentje:
Nekem múltkor a nemvárt uáni 4. napon is nagyon havány volt a 2. csík. Olyan rossz, hogy már nincs velünk a babó!Ma kicsit be is depiztem miatta. De nem baj, majd lesz másik baba és az kárpótolni fog mindenért! Szorítok Dia! :) A párom most kivátelesen nem tudja, hogy mikorra nem várom, így nem kérdezget mindig, ha na mi van? Mivel hétfőn szabin lesz, így marad a kedd a tesztelésre, ha nem jön meg! Nagyon remélem, hogy nem! Azt szeretném, hogy meglepi legyen neki. Ti a párotokkal teszteltek?
2011. júl. 13. 14:02
 33/338 anonim ***** válasza:

Dia vagyok, nekünk vasárnap lesz a házassági évfordulónk, úgyhogy én egyedül fogok tesztelni, a pozi tesztet szeretném adni ajándékba! :)

De elhatároztam, hogy ha nem lesz pozi akkor sem fogom lógatni az orrom! :) Hiszen ez még csak az első (újra) próbálkozós hónapunk! De a legjobb az lenne ha itt mindenkinek jövő héten két csíkos tesztecske lenne a kezében!!! Nagyon szorítok Nektek Csajok!!! :)

2011. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/338 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok nektek én is!

Nekem még körülbelül egy hetem van,de a betegség miatt,sokat nemvoltunk együtt, és a gyógyszer miatt utána nem is mertünk élesbe együtt lenni!


Helyben dolgozok,biciklivel járok, és ha rázkódok az úton már attól fájnak a melleim a melltartóba... Lehet a korai együttlét is összejött? Meglátjuk!

Ahogy a párom mondta:

Ha jönni akar,had jöjjön:)

2011. júl. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok tegnapelőtti 10:40 es vagyok, Andi. Nekem már tegnap kellett volna megjönni de késik és még ma sincs semmi jele. Még várok szombatig akkor majd csinálok egy tesztet. Vannak jelek, gyomorégés, kis émelygés....de hát majd meglátjuk...szorítsatok! :)
2011. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/338 A kérdező kommentje:
Jaj de jó Andi! Nagyon szorítok neked! :) Nekem ma reggel kezdtett el fájni a hasam alja. Tegnap este a fejem fájt nagyon, a párom meg mikor hazajöttem a babaszobát terveztem. Olyan jól esett a kis lelkemnek! :) Majd még felnézem, de most megyek a kardiológiára. Szép napot Nektek! JA ÉS ÍRJATOK! :D
2011. júl. 14. 09:17
 37/338 anonim ***** válasza:

Andi, Te aztán türelmes vagy!!! :) De irigyellek!!! :) Én már biztos ellőttem volna azt a tesztet!!!! :) Nagyon szorítok!!!

Velem annyi, hogy görcsölgetett délelőtt a hasam, bevettem egy Magne B6-ot és azóta elmúlt teljesen!

De jó, hogy már csak pár nap és Mindannyian megtudjuk lakik e valaki odabent!!! :)

2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/338 anonim ***** válasza:
Már megint lemaradt, hogy Dia voltam... :D
2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok, na hát nekem rossz hírem van, mert megjött....basszus pedig annyira várjuk már...na mindegy....azért nem adjuk fel még. Andi
2011. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/338 anonim ***** válasza:

Basszus.............. Andi!!!! NAGYON SAJNÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fel a fejjel!!!!!

Puszi: Dia

2011. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!