Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 381/391 anonim ***** válasza:

Emiatt picit irigykedek, mert en folyton ehes es faradt vagyok😅 bar hozza teszem, hogy sok mindent nem kivanok es sokszor utolag vagyok rosszul attol amit ettem🙈 annyi pozitiv valtozas lett, hogy a kanikula vegevel nem vagyok mar rosszul, pedig a vernyomasom se javult😅

Es erdekes mod, itt a tengerparton nem vagyok rosszul a melegben, bar igaz hogy este mar itt is pulcsisan hosszu gatyasan huvos van🙈

Nemtudom miert nem irta be, lehet nem pecsetelhet a kiskonyvembe, ha nem o a haziorvosom?! Passz😅

Viszont kepzeld, tegnap tudtam picit pihenni a parton, amig a fiuk jatszottak, es nagyon beindult a kiscsaj ahogy fekudtem nyugiba🥰 lehet neki is bejon ez az elet😁😁

Otthon azt hittem nem lesz gond bikinire vetkozni, de valahogy a narancsbor es a terhesseg ota ragyas/ sebes labaim kisse felulirták a helyzetet🙈 foleg hogy milyen szep es fitt kismamik flangalnak a parton🙈


#2es

szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/391 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem esik jól hogy nem tudok enni :D már a savam is sok úgy hogy most már minden fsza🤣🤣


Na de legalább akkor nem vagy rosszul tudod élvezni a pihit 😊😊

Itt megint meleg van úgy hogy nekem már elegem van :D

Pont mikor megyek vérvételre megint 30° lesz elvileg :D


Na akkor már o is bulis kiscsaj 😁😁


Melyik kajára indul be jobban a mocorgas?

Nekem valamiért imad akkor bulizni mikor alszom vagyis aludnek xd


Hát nemtudom nekem is volt már helyettes doki de o is pecsételt


Hát én hiába nem eszek olyan hülyén hizok hogy már én is tiszta narancsbor vagyok

A lábam már megint nőtt egy méretet pedig nincs megdagadva🤣🤣


Amúgy hihetetlen hogy már mindjárt 26 hetes leszek🥰

szept. 24. 20:22
 383/391 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy ez sem jobb veglet🙂 bar miota itt vagyunk gorogbe, hiaba vartam az itteni kajakat, most meg sem esnek annyira jol🙈 szerintem itt kevesebbet eszek, de majd kivancsi leszek az otthoni merlegelesre😅

Nalunk elvileg nincs mar meleg, plusz ha jol neztem akkor a nyarbol megyunk haza az igazi oszbe😅😅

Te mikor is mesz vervetelre?

Nagyon elvezem🥰 tegnap nem mocorgott annyit, meg is ijedtem, mert jovos-menos napunk volt, de este es most reggel potolja😊 mar ferjem is latta ahogy mozog a pocak bulizasnal😁

Nemtudom hogy kajanal barmi kivalt-e tobb mozgast, de ha fekszem mindig jobban beindul🙈 meg nem zavaroak a mocorgasok, inkabb nyugtatoak😊

Oh, en most is az elso kilokat combra es fenekre szedtem, ugyhogy a narancsbor elejetol velem van🙈😅 amikor elindultunk nyaralni akkor olyan 5kg plusszal voltam, kisfiammal ilyenkor mar plusz 8-9kg korul jartam😅 kivancsi leszek az otthoni merlegelesre😅

En is app szerint tegnap betoltottem a felidot, nagyon rohan az ido😊

Imadok itt lenni es itt nyaralni, de varom azt is hogy vasarolgathassak a kiscsajnak es meglegyen minden amit szeretnek😊

Amugy vegre eldolt a neve is, E betus maradt🥰

#2es

szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/391 A kérdező kommentje:

Hát vigyél haza kaját hátha jobban esik majd ithon 😁😅


Most pénteken megyek mert nem akarok kövi hónapba mert elég sok helyre kell mennem majd .

Babamozival együtt 3 uh lesz

Szóval inkább letudom ebben a hónapban


Én most olyan 4kg-nal tartot

De szerintem vele is kb 9kg lesz a vége mint a lányommal :D


Jövőre már 4-en mentek oda🥰

Elhiszem hogy várod olyan jó megint ilyen baba dolgokat venni😊😊


Nekem is kéne még venni jo pár dolgot

De nehéz hogy ennyi minden közbe jön:D de a lényeg decemberig mindenképp meg akarok venni mindenr

Már ruhakbol vettem neki jó párat

Overalt is stb..

De kell még meg úgye közbe a kislányomnak is kell venni azt mindig el kalandozok 🤣🤣

Kisagyat nem kell venni mert az van

A többit kell mert minden lányos

Most jön a babakocsi is :D

szept. 25. 10:43
 385/391 anonim ***** válasza:

Annyi ideig azert nem utaztatom🙈 de majd gorog salit eszunk otthon is😅

Igy elhiszem, hogy hamar tulszeretnel esni rajta. En meg sem merem nezni a naptaramat hogy mi var ram a kovetkezo 1-3 honapban, mert konkretan telthaz😅

Mazlista😁 kisfiammal 12-14kg korul hiztam, most a kiscsajjal ugy tunt lasabban mennek a kilok, remelem igy marad, de szerintem minimum 10kg igy is meglesz

Jovore picit kozelebbi celt tuztunk ki, mert meg nagyon pici lesz, de utana evben ujra belevagunk a hosszu utba😊

En is nagyjabol december vegeig szeretnek bevasarolni. Anyaagy nem hagy pihenni, szoval mar marketen lebeszeltem egy pelenkazo komodot, amiert megyunk amikor haza ertunk🙈 bar helyem meg nincs neki😅

En a babakocsit megtartottam, babaobol fog kisagykent funkcionalni, pihenoszeket is elraktam, a kisfiam ruhai is megvannak ami nagy reszt unisex, igy csak par dolgot kell vennem, a tobbit csak atpucolni, kimosni😊 en kb mindenbol unisex szint vettem🙈 egy ketto van ami nagyon pasis, de otthonra az is jo😁 bar nalatok forditott helyzetben nem biztos hogy a fiu orulne majd a csajos dolgoknak😁

Adamo hintat, hordozo kendot mindenkepp kell szereznem😁

Meg ugye majd most jobb korhazi pakkot akarok beszerezni, bar meg ott motoszkal a fejemben az otthon szules🫣


#2es

tegnapelőtt 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/391 A kérdező kommentje:

Hát én szerintem a 14kg sem sok

Abból úgy is a gyerek meg a víz+ méhlepény több mint a fele szerintem


Az elképzelés nekem is az volt hogy uniszex dolgokat vásárolok a kislányomnak de nem jött össze xd

A babakocsi 100% ban lányos:D

Ruhák közül amiket sikerült át válogatni abból azért van amit el tudtam tenni a fiúnak is de még mindig van mit atnézni :D

Nekem kell új babafeszek mert ami volt már kukába van xd

Viszont pihenoszek meg ilyenek nekem is meg vannak:D


Igen hintat én is akarok a kislányommal nem vettem de most mindenképpen kell nekem is xd


Na hogy hogy megfordult a fejedben az othon szules?

tegnapelőtt 07:29
 387/391 anonim ***** válasza:

Persze, relativ a suly, nekem anno kisfiamnal amikor hazaertem meg mindig 10kg volt rajtam, de szopi alatt gyorsan kopott le a sulyom🙈 ugyh lehet az az 14 volt 16 is pluszba🙈🙈


Jo hogy irod, babafeszket en is szeretnek venni, kisfiam nem szerette igy hamar eladtam😅

Nalunk a zold, bezs, feher, krem es vaj szin dominalt az oltozkodesbe, igazabol most is imadom rajta ezeket a szineket, de mar bovulunk kekkel es naranccsal is😁 de megfertoztem a zold szinemmel😁

Viszonylag kisfiam nekem is keson szerette meg a hintat, de amikor vegre elfogadta, egy igazi aldas volt🙂 nekunk azert kellett megszuntetni, mert sulyba hiaba lenne jo meg most is, olyan magas a kisfiam hogy labtartoval is kicsi volt mar neki🙈

Igazabol azt tudom, hogy nem akarok 3-4 napot korhazba lenni, ha az allapotunk nem indokolja. De ugye “protokoll” hogy a korhaz 72 ora utan kap zsetont, igy az a minimum amig bent tartanak, en viszont nem szeretnek ennyit tavol lenni a kisfiamtol. Ez az egyik, masik pedig hogy otthon sokkal tobb segitsegem van, mint a korhazban. Igazabol napi 1x ranknyitjak az ajtot, hogy mizu, amugy meg ha gond van jarhatsz a csecsemosok nyakara. De meg az is jatszik a fejemben, hogyha tenyleg minden okes es korhazban szulok, sajat felelossegre haza jonni, de ugye ennek is van elokeszulete (gyerekorvossal, nogyogyasszal, vedonovel egyeztetni)

De ugye vigasztaltak azzal is, hogy ez a szulesem meg gyorsabb lehet, mint az elso, igy akar nem tudatosan is lehet ebbol otthon szules🙈🙈 ugyhogy van mit merlegelni

Lehet beszeltuk mar, nalatok a korhazba mi a protokoll? Meddig tartanak bent?


#2es

tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/391 A kérdező kommentje:

Nekem a lanyom addig aludt benne amíg nem nőtte ki ő nagyon szeretett benne aludni

Remélem a fiú is szeretni fogja :D

Na én meg túl estem a cukorterhelésen halistennek most is jól bírtam remélem az eredmények is jók lesznek 😁


Érdekes mondjuk nekem csaszar volt de így is ki dobdtak 2 nap után:D mondjuk én nem is bánom elég szar volt ott lenni ..

Ennyiből el is hiszem hogy inkább az othonszulest választod..

Velünk se foglalkoztak annyit nem mondta mikor vigyem furdetni a gyereket

Ugye h csaszar volt felkelni alig tudtam de ha bejottek a csecsemosok meg surgettek...

Fürdeni úgy tudtam mikor bejott a férjem..

tegnap 10:28
 389/391 anonim ***** válasza:

Dejo😊 en is bizakodok hogy a kiscsaj elso percttol szeretni fogja, megkonnyitene a mindennapokat, fe szerintem sokat fogunk babakocsizni a jatszo fele is😅

Na, talan mar meg is van az eredmenyed a felhoben😁 drukkolok, hogy jo legyen🤞😊 te nem voltal ehes ket szuras kozott?🙈

Hihetetlen, hogy teged meg csaszar utan szinte igy kidobtak… nem tudom mar min mulik. De ha korhazba is szulok, tobbet en se maradok😅

Nalunk furdetes se volt, valami uj protokoll, hogy nem furdetik a babakat a korhazba, se szules utan sem amig bent vagyunk…

Nekem az elso szobatarsam jofej volt, igy legalabb egymas babajara figyeltunk, amig elrendeztuk magunkat, de csaszar utan meg rosszabb lehetett neked. Biztos fajdalmasabb a nagyobb, melyebb vagas miatt

Hozzank be sem johetett, mert “covid” volt


#2es

tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/391 A kérdező kommentje:

Halistennek minden jó

Egy kis gyulladast mutatott a lelet de szerintem az az aranyer lehet

De az se nagyon eltérés

A cukrom meg jobb lett mint a lányommal


Hát én nekem se fürdettek a gyereket akkor fürödt először mikor haza mentünk


Na neked ennyiből jó volt akkor nekem a szobatarsam sose volt a szobába:D


Hát ja meg lepődtem hogy ilyen hamar hazaengedtek :D


Nálam már bejothetett a férjem így jó volt

tegnap 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!