Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 371/391 A kérdező kommentje:

Hát nekem volt a lányommal is de ott nem volt ilyen fájdalmas meg már aznap vissza is húzódott

Most nem akar plusz nagyon fáj


Na örülök hogy minden rendben a kiscsajjal🥰

Majd behozza magat meg hát ezek úgy is csak becslések

Az a lényeg fejlődik rendesen a picurka🥰🥰


Nekem meg messze van az uh :D de szerintem ho elején megyek babamoziba csak az a baj az meg lehet korán lenne 26 hetesen


De utána meg mennem kéne 2 uh ra is

Szóval nem tudom hogy legyen

..


Nekem megint nagyon lent rugdos szerintem megint faros lett :D de kitudja xd mondjuk elég kellemetlen már olyan erősen rug ma meg rúgta párszor a holyagom úgy hogy azt hittem bepisilek🤣🤣

Nagyon kis virgonc Nekem is a fiú

szept. 16. 18:07
 372/391 A kérdező kommentje:
Ja elszámoltam magam xd ho elején már 27 hetes leszekxd akkor az pont jó:D
szept. 16. 18:18
 373/391 anonim ***** válasza:

Remelem most is sikerul hamar megszuntetni🤞

Most en is igy vagyok, meg ha sulyban ennyire jo, valoszinuleg a ficankolas miatt sem pontos a merese😁

En is igy voltam, 6 het utan lathattam vegre ujra🙈 most megint 5 hetig kell varnom, aztan en is kiszamolom a babamozis idopontot, hogy ne essen teljesen egybe a dokis uh-val🙈

Viszont azt nem is irtam, most azt irtak a papiromra, hogy hatso fali lepeny. De az meg hogyan ha eddig mellso falinak mondtak?😅

En is vagy 3 naptarat nezek mire tudok idopontrol donteni🙈 plusz meg ezido tajt lesz csaladi fotozas is, miota kisfiam megszuletett kb fel evente van egy random, nem studios fotozas csinaltatva😊 ezt pedig szeretnem tovabbra is tartani

Pacsi, nekem is total lent van es a holyagom a kedvenc jateka😅 napkozben csak ereztem, hogy lent mocorog es hogy folyton pisilni kell, de amikor vegre elfeludtem, na… akkor en is azt hittem bepisilek, ugy mocorgott teljesen lent😅

Akkor jol jon ki az idopont?😁

En app szerint megprobalok valami 27+4 korul nezni, de lehet megvarom az oktober eleji 22hetes sajat dokist es utana foglalom csak le a mozit.

Most bosszant, hogy nemtudom hol a lepenyem, mert azon sok mulna az idopontkeresnel😅


#2es

szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/391 A kérdező kommentje:

Hát a lányomnál nem kellett rá semmi most muszáj vagyok kenni..


Na azt meg hogy? :D a többi papírra nincs rá írva hogy hol helyezkedik el a lepenyed?

Nekem mindegyiken rajta van.


Na akkor neked is szeret a holyagodon táncolni:D


Hát időpontot még kell kérnem maganhoz

Oda lehet nem 28. Héten megyek hanem 29

Szegény gyerek 1 hónapba 3 uh :D

Biztos megutal majd :D

szept. 17. 18:42
 375/391 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, annyit csak nem tud elmaszni a lepeny🙈 pont ez az, hogy a 12 hetes papiromon mellso fali van es ugyan ez a doki vizsgalt🙈 sajat dokimhoz csak oktober elejen megyek, de ma lehet megkerdem a vedonot, hogy melyiknek hihetek, ha mar ugy is megyek hozza😅 bar igazabol lenyegtelen, mert barmelyik jo helyen lenne, csak igy fura picit.

Szerintem elvezni fogja a figyelmet😁 meg ti is tobbet lathattok belole🥰

En is tegnap kiszamoltam es lefoglaltam a babamozit, aztan max meg mosoditok ha szukseges. November 4 cukorterheleses vervetel, november 6an kisfiam szulinapja❤️, november 12 sajat dokis uh, november 18 babamozi🙈

Azert nagyon ossze tudnak gyulni ezek az idopontok az tuti😁

En most az app es a kiirt datumom alapjan 27+6ra kertem a mozit, ugy is mindig kisebbnek mertek, de nem akartam tul keson se ha megis mellso fali a lepeny, mert akkor ugye 28-29. Hetig javasoljak csak🙈 de majd a 22 hetes utan meglatjuk kell-e valtoztatni az idoponton


#2es

szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/391 A kérdező kommentje:

Hát az biztos hogy nem tud vándorolni:D


Már várom a babamozit kíváncsi vagyok már hogy hogy néz ki 😁


Jovoheten megyek cukorterhelésre


Nekem is úgy volt 14-en esküvő plusz lányom szülinapja:D úgy hogy haza jöttünk meg tortaztunk :D


Hát kíváncsi vagyok hogy sikerült nekik így bemérni hogy először mellsőfali most meg hátsó:D

szept. 20. 10:06
 377/391 anonim ***** válasza:

Ugyan igy vagyok, foleg hogy meg mindig nagyon ritkan erzem ugy igazan a mocorgast, hiaba tartok felidonel, meg mindig olyan lightos

Nemreg ertunk le görögbe, de hoztam magammal a dopplert onmegnyugtatasra🙈egesz uton alig ereztem ot

Uh, kitartast hozza🙂😊 nekem meg halisten messze van🙈

Akkor mozgalmas napotok volt😁 utolag is boldog szulinapot neki🥰

Hat en is nagyon varom a sajat dokim velemenyet😅 viszont ha a mellso falinal nehezebben lehet erezni a mocorgast tenyleg, akkor arra szavazok🙈 kesz akrobata de alig erzem

Viszont voltam kardiologian es meglestek a picurt is, mert ismerosnel voltam, igy mar tudom hogy a szive tokeletesen mukodik🥰 meg halisten nalam is minden rendben van, ami vplt elteresem par eve, szinte semmi nyoma🙂


#2es

szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/391 A kérdező kommentje:

Hát nekem is erősebben olyan 22 hét körül kezdett el rugni

Nsot neg már látszik is ha rug :D


Köszönjük szépen!🥰


Na örülök hogy bincsen semmi gond 🥰

Alapból kellett volna menned oda vagy a kötelezőt most csinálták meg?

szept. 20. 20:10
 379/391 anonim ***** válasza:

Akkor talan mar nalam sem sok ido, hogy igazan erezzem🥰🥰

Viszont mist ugy erzem, a pocak mellett a sulyom is kezd elszabadulni, pedig tovabbra sem eszek tobbet🙈 bar legalabb nyaralas alatt nem tudok merlegelni😅

Meg amin meglepodtem, annyira vartam az itteni kajakat, imadtam itt enni, most meg ugy kb elvagyok, megeszem, de nem azt erzem, hogy uristen, igen, erre vagytam😅 bar igy talan nem eszrm tul magam😁 majd a mentes koktel meg szinten tartja a cukrom😅

Par evente szoktam jarni, aztan ezt most a helyettes haziorvos szerinti nem tul jo ekg-m miatt kellett.

Aztan emiatt majd mehetek vissza akkor is, amikor lesz a haziorvosom, mert igy a kiskonyvem sincs kitoltve🙈

#2es

szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/391 A kérdező kommentje:

Hát én nekem az étvágytalanság az ami fix :D sokszor csak azért eszem mert kell :D amúgy nem is ennék 🤣🤣

Pluszba most a napokban vissza jött a fáradtság is.. xd


Na akkor duplán kell megjarnod azt is

Miert nem írt bele semmit? O us orvos :D

szept. 22. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!