Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 351/391 A kérdező kommentje:

Hát ja csak egy uh aztán mehetek egy dokihoz aki meg nézi az eredményt


Na most voltam uhn nagyon szépen fejlődik a pici a tagulat is kisebb lett neki

Fejvegu lett a mano mondjuk ereztem mert feszült a hasam tegnap:D


Majd legközelebb 28 héten kell ide jönnöm magánban jó soká:D de majd babamozizunk valamikor előtte olyan 26 heten szerintem oda jöhet a gyerek is

Nem tetszett a kicsinek az uh végig rugdosta🤣


Az jó hogy kaptok videót mi képet kapunk csak de az is elég 🥰

szept. 3. 07:47
 352/391 anonim ***** válasza:

Dejo, hogy szepen javul neki a tagulat😊

Jo sokara van a kovetkezo idopontod tenyleg

En megyek holnap, 16-an, utana oktober 8 es november elejen lesz a 26 hetes ugyhogy ott a babamozival max par nap kulonbseggel lesznek🙈

Nem csodalom, szegenyt nem hagytak pihenni😁😁

Ma reggel nalam is egyertelmuen bekoszont a picur😊 naprol napra egyre jobban erezni. Ritkan, de akkor egyertelmu🥰

En a hepinethez jarok genetikaira, kisfiammal is ott voltam es iszonyat profik😊

#2es

szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/391 A kérdező kommentje:

Hát a lányommal is kb így kaptam az időpontokat azért iktattunk be oda is egy babamozit


Én Debrecenbe az Omed-be járok én nagyon meg vagyok elégedve szerintem a legjobb doki ahova járok


Na akkor már neked is egyre jobban erezni a kiscsajt 🥰

Lassan ki rúgja majd a ház falát 😁


Nekem is tud olyanokat rúgni már hogy igencsak meg érzem :D de örülök hogy ilyen aktív 🥰

szept. 3. 08:21
 354/391 anonim ***** válasza:

En orulok hogy mehetunk 5 hetente, bar ha mar erosebben fog rugdalozni, akkor biztos nyugodtabb leszek😊

Nekem is ki kell szamolnom a babamozit, mert a november eleje eleg zsufolt lesz

Mar alig varom, legalabb egy fokkal nyugodtabb leszek, bar ismerve magamat a szivhangfigyelot fogom használni a vegeig🙈

Nagyon kíváncsi vagyok nekem mennyire lesz aktiv a holnapi uh-n😊


#2es

szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/391 A kérdező kommentje:

Hát most nekem is 5 hétre jön ki hogy mennem kell eddig 4 hetente kellett mennem

De 28. hét után jön a 32,36,39 hét bár 39 hetesen már a lányom a kezembe volt úgy hogy nála nem jutottunk el oda :D


Én most a napokban nem néztem dopplerrel mert olyan aktív hogy halistennek nincs rá szükség majd ha lustabb napokat tart akkor rá hallgatok


Hát lehet ő is fel lesz pörögve :D


Én meg megyek csütörtökön is

szept. 3. 09:10
 356/391 anonim ***** válasza:

Tegnap elmentem a dokohiz a korhazba, vartam mar egy 10 perce amikor kijottek a rendelobol es kozoltek, hogy szerintuk meg szabadsagon van, de varjak fel orat, ha nem jon, akkor szerintuk ne varjak tovabb. Mondom nagyon jo…

Annyi szerencsem volt, hogy a maganja pont elerheto volt es az asszisztenstol megtudtam, hogy lebetegedett, ezert nem dolgozik. Mondtam, hogy rendben, nincs semmi gond, akkor nem varok🙈

Szoval… igy 2 hetet varhatok mire lathatom a picurit.

Es persze hogy tegnap nem aktivkodott, alig ereztem es a szivhangot is olyan zavarosan talaltam meg🙈

Majd irj hogy mi volt a mai uh-n😊😊


En ma imádkozok, hogy kisfiam ne legyen lazas🫣


#2es

szept. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/391 A kérdező kommentje:

Uh basszus akkor meg jó sokat kell várnod

Hany hetes leszel addigra?


Tegnap nekem is lustabb volt a pici biztos érzik a lehülést


Minden rendben volt viszont brutal sokat kellett most várni a papírra

Az uh-rá hamar bejutottam utána várhattam 2,5 órát a papírra..

Oda is 28hetesen kell már csak vissza mennem

Úgy hogy megint egy héten kell mennem 2 ultrahangra :D

A hónapba megyek még cukorterheléses vérvételre annyira nem várom ezt a részt 🤣🤣

szept. 6. 05:58
 358/391 anonim ***** válasza:

Probalom magam azzal vigasztalni, hogy legalabb erzem a picurt, bar jo lett volna latni. Amugy imad a holyagomnal jatszani😅

18+6 amikor app szerint megyek, kivancsi leszek mekkoranak merik majd, utolso uh-m a 12 hetes volt es ott kisebbnek mertek picivel.

A lehulest en is nagyon varom😁😁

Az nagyon durva, ennyit sose vartam papirra sehol. De legalabb tulvagy rajta😊

Kerni amugy nem tudod, hogy ne egy heten legyen? Nekem a dokim ilyen szinten nagyon rugalmas😊

En azt elhalasztottam november elejere, mert akkor kell ujra nezetni a tsh-t es nincs kedvem 2x menni, az idokeretbe pedig halisten boven belefer😁

Majd meselj arrol is, kisfiamnal olyam ehes voltam az edes lotty utan, ulve szedultem🙈🙈


#2es

szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/391 A kérdező kommentje:

Hát nekem is sokat nyomja a holyagom de ezekszerint már a fejével mert már fejfekvesbe van :D remélem így is marad


Az a baj az sztkba osszák hogy pl 13-an gyere vissza akkor akkor kell

De magamhoz nem kértem meg oda szerintem egy héttel később fogom most kérni

Majd mikor megyek babamoziba meg beszélem

Azért ne kelljen már egy héten 2x menni uhra


Most nézik a pajzsmirigyed?

szept. 6. 19:36
 360/391 anonim ***** válasza:

Szerintem nalam meg sokat forgolodik, eddig leginkabb bal oldalt es kozepen ereztem, ma viszont mar jobb oldat is. Meg amikor mocorog, van hogy rendesen megkemenyedik ott a hasam egy rovid idore🙈

Amikor kocsival utaztunk, pedig van minden hogy jol utazzak, szerintem hirtelen fordulhatott, teljesen lent ereztem egy fura majd feszito erzest, aztan amikor elmult ereztem ahogy mocorog🙈

Mondjuk igaz, sztk alapon nehez lehet bizniszelni. Babamozira a magan dokidhoz tudsz menni?


Julius vegen voltam az elson es csak 3 havonta lehet sztk alapon nezetni, igy foglaltam november elejere.

Haziorvos szerint nincs nagy gond, mert hiaba alacsonyabb a tsh-m, amit hozza neznek ertekek azok jok, de azert ugye ismetelni kell.

Ilyen szempontbol rossz, hogy elmaradt az uh, mert a dokimat is megtudtam volna errol kerdezni


#2es

szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!