Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 341/391 A kérdező kommentje:

Hát nekem mindig keresni kell xd

Ritka ha egymás után ugyan ott találom neg :D


Az a baj az alacsony vernyomassal meg annyit se lehet sajna kezdeni mint a magassal ennyiből rossz.

Esetleg nem tudom a Cola nem e vinné neked kicsit fentebb

Nyilván nem sokat kéne inni belőle csak annyit hogy hátha.


Sok időre mentek nyaralni?

Én nem mertem most nyáron pedig le volt már foglalva :D


Alig várom hogy vége legyen ennek a melegnek

.


Én meg jól el néztem nem 2-an kell mennem uhra hanem 3xd meg jó hogy meg néztem:D aztán 5-en meg mehetek a másik ultrahangra :D

aug. 30. 18:39
 342/391 anonim ***** válasza:

Majd meglesz neki is a kedvenc helye😁

Nalam alul kozepen es bal oldalt elbujva nagyon szeret lenni. Nekem nagyon lent van, szinte hihetetlen mennyire, pedig mar itt vagyok a 18. hetben, azt gondoltam ilyenkor mar szepen koltozkodik kicsit felfele is🙈

Amikor meg azt hittem, hogy a cukrom esett le es vagyok rosszul, akkor iszogattam Colat, de nem lettem jobban🙈 Elvileg minimum 2 liter vizet megkellene innom naponta, foleg a kanikulas idoszakban. Viszont nagyon nehezen iszok meg ennyit, atlagban ha napi 1 liter sikerul az mar jo. Viszont az alacsony vernyomason a folyadek tudna picit javitani.

Hova mentetek volna?😊

Nekunk itt a balcsi, de nem mentunk le. 2 hetre megyunk Görögbe, a tengerbe legalabb lehet menni minden gond nelkul😁 En ugy voltam vele, hogy utolso 3mas elmenyunk, en pedig csak felidos leszek😊

De megyunk decemberbe is telelni egy par napot, ugy a 3.trimeszter elejen🙈🙈🙈

Kiakarom hasznalni az idot, amit meg 3man toltunk es elmenyeket adni a kisfiamnak😊

En is varom hogy elmenjen vegre ez a kanikula, nagyon ki sem megyek a lakasbol.


Akkor most lesz 2 nagyon kozeli uh-d😁 amugy velem is eloszokott fordulni🙈 szerintem ahogy telik az ido, egyre rosszabb lesz a memoriam😅

Amugy hogyhogy 2 uh lesz most?🙂


#2es

aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/391 A kérdező kommentje:

Mi Balatonra mentünk volna :D


Hát akkor nem közeli helyre mentek :D

De legalább szép hely én is mennék oda szívesen 😁

Csak nem mostanában 🤣🤣


Azért mert 3-an magán uhra megyek 5-en meg sztkba a vesetágulatot ellenőrzik

aug. 31. 17:34
 344/391 anonim ***** válasza:

Melyik reszere?😊


Tavaly mar megtettuk ezt az utat es halisten nagyon jol viselte a kisfiam. Jovore nem indulunk el mi sem ilyen hosszu utra, ugyhogy most meg kielvezzuk.


Akkor legalabb duplan is megnyugodhatsz😊


#2es

aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/391 A kérdező kommentje:

Szárszóra mentünk volna


Hát nekem nem hiszem hogy bírna a kislányom ilyen hosszú utat

Sokszor örülünk neki hogy azt ki bírja amíg el megyünk ide oda :D

Pedig ujszulott kora óta autóval megyünk mindenhova :D

Mondjuk ithon se nagyon szeret ülni:D

Nem baj legalább fitten tart 🤣


Hát jobb lett volna ha az egyik ho elején lett volna a másik a közepén így 2 nap alatt 2 uh sok :D

Ugyan úgy 1 hónapot kell akkor a másikra várnom:D

szept. 1. 07:27
 346/391 anonim ***** válasza:

Az pedig jo hely😊 mi a masik oldalon lakunk😁

Alapbol amugy az en kisfiam sem szeret ulni, itthon sem szokott, meg eves kozben is fut😅egesz nap mozgasban van, viszont az autoban valamiert megis szeret utazni es ha letudom foglalni is, akkor nem zavarja a sok ules🙂 de amugy 2-3 orankent megallunk egyet nyujtani, iden a pocaklako miatt meg inkabb szigoruan tartjuk a megallasokat😊


Mondjuk igaz, bar ahogy haladunk az idovel, egyre kevesebb uh lesz🙈

En ugye most megyek 4-en, aztan 16-an genetikai, utana a 22 hetes oktober 8 es onnantol csak 5 hetente kaptam idopontot, dokimnal ez a protokoll. Bar ugye majd 27 hetesen megyunk babamoziba is😊😊 Remelem akkor a ferjem is betud jonni, mert o szokott a gyerkoccel lenni amig en uh-n vagyok🙈

Ti mentek valamikor babamozira?😊


#2es

szept. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/391 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon max 1,5 órát van el ha letudom kötni valamivel a kocsiba :D


Hát nekem is havonta kell de ugye mivel mennem kell sztkba így 2x megyek egy hónapba


Mi is 27-28 hetesen tervezzük

A kislányommal is 27 hetesen voltunk

En is meg akarom kérdezni a dokit hogy oda a gyereket be lehet e vinni mert szegény férjem csak 1x tudott be jönni meg nézni velem :D ő is kint van a gyerekkel :D

szept. 1. 07:48
 348/391 anonim ***** válasza:

Akkor tenyleg szerencsem van vele, hogy legalabb az auto utat jol viseli😊 remelem iden sem lesz problema😁

Nalunk a kevesebb cicizes nagyon bezavart a napirendbe🙈🙈


Nyilvan nem jo, hogy problema miatt kell jarod pluszba, de ott a pozitiv oldala is, hogy tobbszor lathatod😊 ahogy azt is, milyen szepen mulik el a gond🍀😊


Mi kisfiamnal nem tudtuk hogy a mellso fali lepeny gond es nem is szoltak, hogy idobe menjunk, de a 29. hettel is szerencsenk volt, de most elobb akarok, mert szerintem o is nagyon lent is marad, mint a kisfiam😅

En inkabb a gepeket feltem a gyerektol🙈 ahova mi jarunk bejohetne, csak ott tuti nem tudna megulni😅 max kimennek apaval, csak azt sem tudom mennyire jo, mert en bent maradok es attol is kiakadhat😅 szoval nagy kerdes nalunk is, ferjem nem volt bent egy uh-n sem sajnos, csak az elso genetikairol van video😊


#2es

szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/391 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem látom sajna amikor az sztkba megyek

A dokim is folyamatosan figyeli neki hogy változik a tágulat.


Nekem is mellsőfali volt a lányommal is meg most is :D

Csak a lanyomnal mélyen tapadt ami miatt eleinte voltak barnázások

De most halsitennek jó helyen van


Mondjuk fura hogy ennyire lent rugdos

Van egy olyan érzésem hogy faros marad :D

De ne legyen igazam :D


Hát szerintem apa olölébe el lenne a fiad én meg próbálnám😊

Nekem az a baj hangos mellette a kislányom amúgy én is be tudnám úgy vinni hogy a férjemmel ülne de így nem merem :D

szept. 1. 18:56
 350/391 anonim ***** válasza:

Akkor sztk- ba csak gyors nezik a kotelezot es meg se mutatjak nagyon?

Lehet en is pont igy voltam, mint te, mert az tuti, hogy mindketto mellsofali, kisfiamnal barnaztam, most halisten semmi🙂

Meg boven van idejuk forgolodni😁 nala még nem mondtak semmit, de kisfiam peldaul vegig fejjel lefele volt minden uh-n😅

En meg most is ritkan erzrk mocorgast, de mintha erosodne a multkorihoz kepest, amikor van. Ugyhogy szerintem tenyleg o az😊 ha nem lettem volna mar egyszer terhes, szerintem ezeket eszre se veszem🙈

Szerintem jol kijonnenek a gyerekeink😁😅 nem igazan marad el olben, hacsak nem faradt. A babakocsi meg mentsvar tud lenni, de egyhelyben abban sem szeret lenni🙈 ha pedig nem tetszik neki valami, nagyon is hangod ad neki😅

Szoval tok jo lenne ha elaludna es akkor babakocsistol betudna jonni, vagy legalabb a varoig es apa is betudna lepni meglesni a picurt😊

Mondjuk ahova jarok genetikaira, nagyon jol csinaljak. Alaposak es a videon is rajta van minden😊 az elso genetikais videom 10 perces🥰


#2es

szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!