Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/391 A kérdező kommentje:

Hát nekem kellemetlen a mocorgas most faros és lent rugdossa a holyagom meg nyomja :D

Úgy hogy nem bánnám ha vissza fordulna mert most brutal kellemetlen a mocorgasa 🤣

De örülök hogy érzem 🥰🥰🥰

aug. 15. 14:48
 322/391 anonim ***** válasza:

Elkepzelni sem tudom, milyen lehet ugy erezni,bar vele még megtapasztalhatom, mert kisfiam vegig fejjel lefele volt🙈

Te mikor kezdted el erezni őt? Neked a lepeny hol helyezkedik?

Nekem mellso fali, most vagyok a 15. Hetben de meg nem erzem. Pedig a szivhangfigyelon egyre jobban hallani a mocorgasat is, ahogy odebb suhan😁

Azt hiszem kisfiamnal is mellso fali volt es 16.het korul ereztem mar😊


#2es

aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/391 A kérdező kommentje:

Nekem is a lányom végig fejfekvésbe volt

Fura is így érezni:D


Nekem is mellsőfali lányommal is az volt még most is

14-15 héten éreztem először most a alynomnal majdnem 20 hét

De jobban inkább a 18. Héten kezdtem most a fiúval érezni most már erősebben érzem

aug. 16. 09:07
 324/391 anonim ***** válasza:

Nagyon izgatott vagyok, hogy mikor jon el az ido, hogy erezzem😊

Nem eszek tobbet, mint pocak elott, de most par napja megindult a sulyom, nem is ertem. Lehet, mert a kisfiam naprol napra kevesebbet cicizik🙈

15.hethez kepest eleg szepen latszik a pocakom most, kisfiamnal nagyon lassan kezdett igazan latszodni. Bar most 1cm szetnyilt hasizommal indultam neki a varandossagnak, ugyhogy szules utani evekben biztos lesz mit osszedolgozni a hasfalamon


#2es

aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/391 A kérdező kommentje:

Nem baj az amúgy általában hamar le megy a súly

Egyél amit szeretnél nyugodtan😊😊


Nekem már egy ideje nem cicizik a lányom

És hallod azóta alszom ejjel🤣🤣

Van egy két nap a foga miatt fel kel párszor de mióta nem cicizik alszik rendesen


Nekem már elég nagy a poci

Ma nagyon feszült fáj a derekam magnezium kellett rá

De utána el múlt biztos ezt a kis esőt érezte


És várja a fiad a picurt? :)

Jobban van már a kisfiú?

aug. 17. 19:05
 326/391 anonim ***** válasza:

Oh, eszek en rendesen, nem is tudnam megallni mert folyton korog a hasam es ha leesik a cukrom akkor rrosszul vagyok🙈

Mi csak akkor alszunk jol ha rendesen vacsizik, kulonben kell neki ejjel a cici, bar onkiszolgalo, szoval ez kevesbe ebreszt fel. De mar most minimum 2x kelek pisilni ejszakankent…😅

Te most hanyadik hetben vagy?

Szerintem 15-hoz kepest nekem is nagy, vagy legalabb is az elso pocakhoz kepest😅


Halisten jol van, ugyan olyan rosszcsont mint regen, vagy meg iobban😂 Szerintem magat a valtozast erzekeli, de nem igazan erdekli, hogy mit mondok. Nemtudom hogyha majd mocorogni fog a picur, akkor hogyan reagal majd. Mi a mai napig osszebujva alszunk😊

Par naponta azert szoktam nezni a szivhangjat, akkor azert felkapja a fejet, hogy miez a hang, anya mit csinal, meg mondom neki, hogy meghallgatjuk a hugit. De ugy igazan semmi, de majd alakul😊


#2es

aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/391 A kérdező kommentje:

Nekem is jókat szokott vacsizni

De már nem is kéri a cicit egyáltalán

Issza a vizet is már rendesen


Mi is együtt alszunk ugyan úgy csak annyi hogy nincs cici 😊😊


Én a 20. Hétben vagyok most már egyre feljebb van a pocim


Hát akkor majd ha meg születik akkor már biztos érdekelni fogja


Nekem mindig mondja hallgassuk meg az öcsit meg nézi az uh képeit

Van hogy meg puszilja a pocim 😊

aug. 18. 15:33
 328/391 anonim ***** válasza:

Nalunk is megy a viz ivas🙂 nalunk nemreg kezdett el igazan enni, azota neha ugy tunik, feneketlen lett a gyomra😅 valogat, de amit szeret abbol siman eszik rendes adagot, neha csak pislogunk😁

Egy reszem nekem nem banja, hogy van cici, mert meg en sem allok keszen elengedni ezt az idoszakot🫣


En is mar rendezem a dolgokat, hogy mind a 4en kenyelmesen elferjunk majd😁

En nyaralaskor leszek pont a 20.hetben, nagyon kivancsi vagyok mekkora pocival megyek😊

Olyan hihetetlen mennyire rohan az ido👣

Remelem valahogy feltudom kesziteni, hogy ne legyen tul feltekeny


Nagyon edes lehet, biztosan igy fogja imadni akkor is, amikor megszuletik🥰


#2es

aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/391 A kérdező kommentje:

Nekem amíg cicizett akkor is evett rendesen csak inni nem nagyon ivott


Néha nekem is hiányzik hogy nem cicizik de jolvan ez így legalább már ő is kialussza magát rendesen meg én is

Sokkal könnyebb így a terhesseg is hogy tudok éjjel aludni


Hát a féltékenység most nekünk 1 hónapja nagyon élőjött remélem nem lesz probléma ha megszületik a baba


Hát szerintem már neked is elég nagy pocid lesz 20 hetesen



Most ha már a férjem kezet meg fogom már az is baj🤣🤣

De majd úgy is be vonom őt is mindenbe amit a picivel fogok csinálni hogy ne legyen gond

De már várja úgy hogy remélem nem lesz gond😁😁

aug. 20. 06:36
 330/391 anonim ***** válasza:

Lehet nalunk is ez volt a gond, igazabol amikor mar nagyon fajt a mellem, megkinaltam vizzel es elfogadta, igy valamilyen szinten lehet elkezdte elengedni, bar meg bujik hozza😊

Irigykedek🙈 hiaba alszik jol a kisfiam, 3-4 orankent ebredek pisilni😅 sot napkozben is hiaba voltam pisilni, folyamatosan azt erzem, hogy pisilnem kell😅 lehet a holyagomon eldegel eppen a kiscsaj😁

Szerintem teljesen normalis a feltekenyseg, hiszen a tesot csak elkepzelni tudja, megfoghatatlan dolog meg a szamara, bizonytalan idoszak ez szamukra es biztosan szules utan is lesznek ilyen idoszakok, de ha be van vonva akkor szerintem biztosan konyebb lesz😊 en keszulok arra, hogy fejek majd le tejet, hogy tudjunk anya-fia programozni is, amig a kiscsaj apaval lesz. Kisfiam 3 honapos koraig az asszimetriaja kaitt cumisuvegbol evett es halisten nem lett zavara, igy remelem a kiscsajnak sem lesz attol a par alkalomtol😊

Nyaralasig remelem megtalaljuk neki a megfelelo nevet, mar ugy szeretnem a neven hivni😊

Meg amugy annyira attudjak venni a mi hangulatunkat, hogy az felelmetes, szoval ha mi rapatazunk, hogy mi lesz vagy barmi, lehet ok is sokkal feszultebben kezelik a helyzetet. Nemtudom… en egyszerre felek es varom a ketgyerekes eletet😊


#2es

aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!