Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/391 A kérdező kommentje:
Beszéltél azóta orvossal? Mondott rá valamit?
aug. 2. 07:11
 292/391 anonim ***** válasza:

Nem beszeltem, igazabol nehez elerni mindegyiket. Még 1 labor eredmenyt varok es utana kell levadasznom a haziorvost.

Ma meg kepzeld, megebredtem es fekve is szedulok. Lefele nezek, ulok, egyfolytaban szedulok… remelem nem lesz gond az autoban, ma megyunk ugye a genetikaira🙈 vegulis mikor lennek rosszul ha nem ma😅


Te hogy vagy?


#2es

aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/391 anonim ***** válasza:

#2es


Azt kifelejtettem, hogy most jo a vernyomasom, ettem is… ugyhogy nemtudom mitol szedulhetek

aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/391 A kérdező kommentje:

Hú ilyen nekem is volt mikor a lányommal voltam terhes

Éjjel arra keltem hogy szédülök volt mellettem cukros lotty ittam belőle utána már jobban lettem egyből.

Nem lehet hogy alacsony a cukrod?


Én hálistennek jól vagyok azon kívül hogy volt egy csúnya körömágy gyulladáson a gyűrűs ujjamon de védőnőmnek hála 1 nap alatt orvosoltuk :D mondjuk igaz szenvedtem előtte vele pár napot eléggé fájt mire már fel hívtam:D


Ma már láthatod a kis picurkád🥰

Én is várom már a hétfőt 😁

Reggel kell mennem úgyhogy nem kell sokáig türelmetlenkednem🤣

aug. 2. 07:30
 295/391 anonim ***** válasza:

Erosodik ez a kiscsaj erzes🙈 ragyas vagyok, rosszul vagyok😅


Nemhiszem, mert ettem direkt hatha elmulik, ittam is, de nem lett jobb. Vernyomast is mertem… nagyon nem ertem. Most azon gondolkozok, hogy oke, beraktam a kisfiamat a kadba, de hogy veszem ki ugy, hogy ne vagodjak el?🙈🙈🙈


Uh, az nagyon kellemetlen tud lenni. Es mit javasolt amitol hamar elmult? Nekem is sokszor begyullad🫣


Nagyon varom, hogy lathassam es kideruljon mennyire szegyenlos😁

Mazlista😁 nekem meg jo par ora mire indulunk, addig remelem jobban is leszek


#2es

aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/391 A kérdező kommentje:

Párakötést mondta mert fél volt dagadva meg gennyes is volt de szépen ki hozta a gennyes belőle már este szebb volt mint reggel


Na milyen volt az uh?☺️

aug. 2. 16:48
 297/391 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsanat, hogy tegnap nem jelentkeztem, kisfiam nagyon csunyan leserult amig en bent voltam ultrahangon… a delutan nagy reszet korhazban toltottuk, de halisten haza hozhattuk csak nagyon kell figyelni es egesz hetvegen fajdalomcsillapitozni.


Az ultrahangon minden tokeletes volt, nagyon megdicsertek a picit milyen szepen fekszik es nyugodt, hagyta magat lemerni es csak utana mocorgott, akkor gyors 5D-be kapcsolt es iszonyat cuki volt❤️ mindene rendben van, most picit kissebbnek mertek 2 nappal, de ezen nem aggodok mar. Szep eros szivverese van🥰 kisfiam is amugy ilyen volt, pluszba egyik gyerkoc sem szegyenlos🫣 nyilvan most meg csak 60%ra mondtak, de azt mondta meglepodne ha ez mashogy alakulna, mert olyan szepen bepucsitott, hogy mindent jol latni🙈 nagy esellyel kiscsaj❤️

Hiaba fiu volt a vagyam, elso perctol lanynak ereztem es orulok neki😊


#2es

aug. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/391 A kérdező kommentje:

Uh basszus mi történt a kisfiúval?


Nagyon örülök hogy minden rendben van 🥰

Akkor ezekszerint jó volt a megértésed a kislánnyal kapcsolatban ☺️


Azóta megtörtént a bejelentés a családnak?☺️

aug. 3. 21:08
 299/391 anonim ***** válasza:

Raesett egy bordasfal, ugyhogy eleg sokaig sokkban voltunk, megjartuk a korhazat. Hatalmas szerencse, hogy semmi maradando baja nem lett, de most meg itthon meg kell figyelni.

Nem is igazan tudom mit mondjak… szerintem a kicsit itthon szulom meg, nem szabad masra hagynom a nagyot🫣


Igen, tegnap megvolt, bar a baleset miatt maskepp mint szerettuk volna, de igy is orultek neki😊


#2es

aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/391 A kérdező kommentje:

Uh basszus de halistennek nem lett semmi baja a fiúnak


Na én is megjartam az orvost minden rendben 1 héttel nagyobb és maradt fiucska😁

Viszont vesetagulat van nála is úgy hogy mehetek sztkba genetikaira..

aug. 5. 09:26
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!