Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/391 anonim ***** válasza:

Holnap viszont muszaj lesz egyedul elmennem gyerkoccel orvoshoz, bizom benne, hogy nem lesz gond.

Most intezem az uj haziorvost🫣

Meg hivom ma a vedonot is, nagyon kivancsi leszek


#2es

júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/391 A kérdező kommentje:

Hátha nem lesz gond


Nekem a lányommal a vége felé magasabb volt a vérnyomásom kellett rá szednem gyógyszert

Remélem most nem lesz

júl. 24. 06:33
 273/391 anonim ***** válasza:

Nemsokara indulunk az uj haziorvoshoz, holnap pedig talalkozok a vedonovel is es megkapom a kiskonyvem😊


Mondjuk a magasabb az tenyleg nehezebb dolog, amiatt meg a korhazba ks siman bent fognak.

Nekem az alacsonyra csak annyit mondott, hogy sok folyadek es ha nagyon nem erzek magam jol, akkpr koffein tartalmut is igyak.

Drukkolok, hogy most elkeruljon a magas vernyomas🤞

Lehet beszeltuk mar, te melyik honapban szultel?

Nekem kisfiam novemberi es babszem pedig februari lesz, szoval mondhatni hasonlo idojarasi idoszakban szuletnek🙂


#2es

júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/391 A kérdező kommentje:

Ilyenkor lehet feketén kéne innod a kávét nem? Úgy erősebb


Hát igen de hálistennek 36-37. Héten jött elő gyógyszerrel szépen tartotta magát

Szülés után másnap már vissza állt.


Nekem szeptemberben született a kislány a fiú meg január elejére van írva de decemberben már fix kint lesz :D

júl. 24. 07:35
 275/391 anonim ***** válasza:

Akkor lehet csak a szules kozeledte vitte fel a vernyomasod, de tok jo hogy gyogyszerrel tudtak tartani🙂

Amikor multkor vartam a dokimra a korhazba, volt olyan kismama aki a cukra es vernyomasa miatt kenyszerult befekudni, de azt mondta, miota bent van, mindketto rosszabb lett🫣


Szeptemberbe azert meg jo idok szoktak lenni, hatha a kissrac telen nem tornazza fel a vernyomasod😄

Szilveszteri baba?😉

Nekem amugy kerek 39.heten szuletett a kisfiam, bar ha nem jott volna idoben, az utolso heten mindent megtettem volna, nehogy inditas legyen🙈 Remelem babszem is hasonloan szeretne erkezni😊


#2es

júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/391 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk elég nagy meleg volt még meg ugye végig vittem a nyarat. A poci is nagy volt menni alig tudtam úgy hogy nem csodálom hogy még terhelte már a végére a szervezetem :D

Hát remélem is hogy nem lesz magas a jó hideg időbe 😁😁


Nekem ha program császár lesz akkor kari után lenne valamikor nem tudom hogy működik azt tudom 39. Hétig csináljak.


Azt mondják a 2. Gyerek hamarabb jön hátha még indul neked 38-39 héten magátol😁😁

júl. 24. 10:02
 277/391 anonim ***** válasza:

En azt se bannam, ha itthon szules lenne🙈🙈


Ma voltam vedononel, megvan a kiskonyvem😊 holnap pedig megyek ujra haziorvoshoz, mert tegnap megsem fogadott… volt egy potya korom…

Remelem most mar sikerul elinteznem, szerdara megvan az idopont vervetelre, csak beutalom nincs😅 jovo het penteken pedig vegre genetikai es utana kozoljuk a csaladdal😊


#2es

júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/391 A kérdező kommentje:
Gyorsan telik az idő azért mióta ki írtam azóta te is lassan 12 hetes genetikaira mész én meg 18hetesre😊
júl. 26. 15:25
 279/391 anonim ***** válasza:

Telefonos egyeztetes utan ma szemelyesen kozoltek, hogy bocs, megsem vesznek at… hat a hormonjaimnak koszonhetoen szepen elbogtem magam🫣

Ugyhogy jovo heten lesz 2 napon orvost vadaszni es beutalot szerezni…


De amugy mar nagyon varom a genetikait es hogy ne titkolozzunk, bar valamilyen szinten nyugisabb, hogy nem tudja senki😅🙈 szoval kettosseg van bennem, de vagyok annyira faradt, hogy mar ez sem erdekel. Ez a mai nap valahogy totalis kaosz lett


Nalatok miujsag?😊


#2es

júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/391 A kérdező kommentje:

A régi orvosodtol nem tudsz kérni beutalot?


Elhiszem hogy várod én is vártam nagyon😊


Én meg vagyok 3 napja rohadtul álomkóros vagyok :D ma délután csak ettem eddig olyan éhség rohamom lett🤣🤣

júl. 27. 16:10
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!