Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/391 anonim ***** válasza:

Amikor kisfiammal voltam terhes, nem tudtam megenni a csirkehust, aztan nagyon szopi alatt sem. Par ritka alkalommal nem lettem rosszul tole azota, foleg ugy birtam megenni, ha jo fuszeres volt es kb nem erzodott rajta, hogy csirke😅

Ma kiderult, hogy a kiscsaj sem birja a csirket… olyan rosszul lettem…🙈 Nem tudom mit csinaljak, hogy jobb legyen. Ma mar colat se merek inni, mert a vernyomasom miatt 2 kavet megittam kivetelesen


#2es

aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/391 A kérdező kommentje:

Hát én a sonkát nem bírtam a kislányommal

Most egyenlőre még nem volt olyan amit nem bírnék meg enni


Hát szerintem ha iszol egy kis colat nem hiszem hogy baj lenne van aki kávézás mellett is úgyan úgy issza szerintem annyira nem dobja meg a vernyomast

aug. 11. 07:22
 313/391 anonim ***** válasza:

A vernyomasom ugy is mindenhogy a beka feneke alatt van🙈 remelem a kanikula vegevel a szedelgosen alacsony vernyomasnak is vege lesz, mert ez most pokoli.


Tegnapig en is ezt hittem😅 ma igy kaja nelkul maradtam, de legalabb az allatok jol jarnak a csirke husival. En meg majd rogtonzok valami ebed felet😁


#2es

aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/391 A kérdező kommentje:

Én is várom már vége legyen ennek a nyárnak.

A múlthetem elég rossz volt annyiból hogy a front miatt másfél napig fájt a fejem


Majd akkor a kutyusok meg eszik :D

Nálunk a 2 kutya elől nincs menekvés ha eszünk xd ha épp kint vannak az udvaron és még csorren valami már nyitják a bejárati ajtót 🤣🤣

aug. 11. 09:08
 315/391 anonim ***** válasza:

Nekem a fejfajas tegnap este kezdodott, meg ujra emelygek plusz a szedelges… mikor lesz jobb ez a masodik trimeszter?🙈

Kisfiamnal kb eszre sem vettem hogy babat varok. Varom a kanikula veget, hatha akkor jobb lesz. Ahogy eszre vettem a melegfront nagyon rossz hatassal van ram. Es holnap valahogy el kell szedelegnem a vedonohoz is🙈


Nekik nagyon jol esett😁 en azota csak farkas ehes vagyok, csak epp nem kivanok semmit megenni. Igy a bevalt sos fott krumpli es fott tojas komboval probalkozok🙈


#2es

aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/391 A kérdező kommentje:

Én meg ma voltam genetikai tanacsadason a tagulat miatt majd meg sultem olyan meleg volt ott de hazafelé már jött a férjem értem a kislányommal


5-en kell vissza mennem majd

Jó lesz 2-an magánban 5-en meg klinika :D

Mondta ott is a nő a fiúknál ez gyakran elofordul meg amíg kismértékű addig jó

Aztán hátha neki is felszivodik szuletese elott

aug. 13. 11:56
 317/391 anonim ***** válasza:

Elhiszem, tegnap nekunk el kellett intezni par dolgot, en szenvedtem rendesen a ferjem mellett🙈

Nagyjabol nekem is igy vannak az idopontjaim😅 bar egyik alkalommal csak papirert megyek be


Nagyon drukkolok, hogy neki is felszivodjon🤞 viszont akkor mondhatni, mininalis neki az elteres?


#2es

aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/391 A kérdező kommentje:

Igen az de ha nagyobb lenne se lenne probléma elvileg azt is ki novik születés után

Csak ne gátolja a vizelet uritesben vagy valami ilyesmit mondtak

Azt mondta doki hogy kisfiú ok alapból így vannak felépítve hogy sok babánál előfordul

A lányomnal sem volt semmi gond valószínű valamilyen genetika hogy mind a 2 gyereknél ez van :D

aug. 15. 05:53
 319/391 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyiküknél volt ez magzat korunba férjemmel vagy nálam mert régen ezt nem nagyon nézték
aug. 15. 05:56
 320/391 anonim ***** válasza:

Vagy lehet nem is nalatok hanem a szuleiteknel, de igen, a mi idonkben sem volt meg annyira alapos a vizsgalat, sot, igazabol 18eve is eleg feluletesen neztek a kismamakat, szoval sose lehet tudni.

Viszont az tok jo, hogy ezt ellehet noni ha nem is szivodik fel. Bizom benne hogy nem okoz neki gondot🤞😊


Masodik babanal amugy tenyleg minden inkabb az elsorol szol, viszont olyan jo behallgatozni hozza es ott is mar hallani ahogy mocorog, ugye ahogy eluszik🙈 alig varom, hogy erezzem a mozgasat😊


#2es

aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!