Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 361/391 A kérdező kommentje:

Nekem is alul van hogy nyomja ki magát rendesen lehet erezni xd


Babamoziba is oda megyek ahova járok dokihoz magánban

Majd ott meg beszélem hogy 1 héttel később menjek oda mert elég fárasztó egy héten 2 uh


Ja értem

Akkor csak még nézik hogy változott e gondolom az érték

szept. 8. 16:14
 362/391 anonim ***** válasza:

Nagyon durva, hogy milyen picik es mennyire lehet erezni🙈 maga a terhessegem mas a ket gyerkocnel, viszont nagyon hasonloan helyezkednek😅

Es olyan cuki, amikor eloveszem a dopplert es pont mocorog es nehez bemerni, szoktam hozza beszelni, hogy csak mutasson nekem egy eros szivmukodest es beken hagyom🙈 eddig mindig segitett😊

Az tok jo, hogy oda tudsz menni babamozira🙂 en 3 hely kozott futkozok, plusz a vervetel is teljesen mashol van😅


Igen, mert ha gond lesz akkor is, akkor kezdenek el vele foglalkozni. De bizakodok, hogy ott mar jo lesz😊

Vegre ideert a lehules is, remelem ez is meghozza a vart eredmenyt es jobb lesz a vernyomasom.

Te hogy vagy?😊


#2es

szept. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/391 A kérdező kommentje:

Hát az biztos hogy más:D mondjuk nekem inkább jobb oldalon rugdal sokat. A lányom inkább baloldalon volt.


Hát igen mondjuk nem a dokim csinálja a babamozit hanem egy hölgy de lényegében egyhelyen.


Én ezért akartam olyan orvoshoz menni ahol nem kell kórházba menni egy uh miatt hanem ott helyben meg néz.


A kislányommal először ilyen magánban mentem ahol nem volt uh és kórházba kellett ugyan úgy menni . Inkább kerestem másikat.

Ha már kifizetem akkor ne kelljen már rohangálni össze vissza.


De nem hiszem hogy gond lenne nálad de így mindenképp jobb hogy ellenőrzik 😊


Hát 2 napig olyan voltam mint a hullák én nagyon is éreztem a lehulest xd de már halistennek tegnap is jól voltam


Te hogy vagy? Most hanyadik hétben vagy?

Én 24

Ha így rá nézek a hetek számára gyorsan telik az idő viszont nekem lassúnak tunik🤣🤣

szept. 9. 07:23
 364/391 anonim ***** válasza:

En most mar lassan mindenhol erzem, de a bal oldal a kedvenc nalunk🙈

Az en dokimnal van maganba uh, de ha ugy jott ki a lepes, akkor a korhazba fogadott, igy maszkalni kellett😅

Mar szamolom vissza a napokat a genetikai uh-ig, vegre ujra lathatjuk🥰

En inkabb a meleg frontot szoktam nagyon erezni, ugyhogy remelem ma mar nem fogok szedelegni, bar ahogy neztem eleg hullamzo idojarast josolnak😂🙈

Egyszer csak jobb lesz, nem?😁😊


Holnap toltom be a 18-at, ugyhogy a 19.hetbe lepunk😊

En is igy vagyok amugy, egyszerre tunik gyorsnak es lassunak az ido. Mintha csak tegnap lett volna a kezembe az elso pozitiv teszt, aztan mar mindjart felidonel jarunk😁

Szerintem majd az ünnepek kozeledtevel megint gyorsabbnak fogjuk erezni az ido mulasat, aztan ugy erzem a januar biztosan csiga lassu lesz, bar ott mar mehetek nst-re🙈 meg belegondolni is fura


#2es

szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/391 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy várod én is mindig tűkön ülök minden egyes uhig😊😊


Hát most elég jól lehűlt az idő hátha kicsit szinten tartja a vernyomasod

Én alig vártam már ezt a hűvös időt sokkal jobb lesz így járni orvoshoz is😁😁


Hát én nem tudom hogy az ünnepeket a kis picurral fogjuk már tölteni vagy az nst-n😄😄

Már meretek alapján decemberbe át csúszott a manó

Nem bánnám ha szilveszterre már a kezembe lenne a kicsi

Már egyre nagyobb a poci már azért kezdem érezni a súlyát 😄


Neked is szépen kerekedik már gondolom


Érdekes hogy mennyire másképp nő vele a pocakom teljesen más formája van most mint a kislányommal

A lányommal szép kerek volt most inkább csúcsos

szept. 11. 07:31
 366/391 anonim ***** válasza:

En is vartam ezt az idot, talan egy fokkal jobbam is vagyok, de azert varom a nyaralast is, mar ott sem lesz az a pokoli meleg, de meg is lehet meg furdeni a tengerbe🙈😅

Lehet tenyleg o lesz a szilveszteri meglepi😁

Elso terhessegemhez kepest nagyobb most a pocak, viszont ez varhato is volt, mert szetnyilt hasizommal kezdtem. Viszont a sulygyarapodasom eddig fele, mint elsonel😅

En formara meg nem vettem eszre nagy kulonbseget, viszon a koldokom mar szepen fordul kifele🥲🙈 de szerintem nekem most is ugyan ugy lent van a pocak mint elsonel. De lassan csinalok kepet es osszehasonlitom🙈


#2es

szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/391 A kérdező kommentje:

Hát én ilyen jó hűvös időből már biztos nem mennek a melegbe🤣🤣


Hát nem tudom nem bánnám azt sem ha karácsonyra már ithon lennénk 😁😁


Hát nekem a kislányommal szép formás volt azért látom a különbséget

Most annyira nem formás


Nekem a súlyom az annyira nem gyarapodik csak lassan de nem is baj :D

szept. 12. 16:50
 368/391 anonim ***** válasza:

Nemtudom ti merre laktok, de itt nalunk hirtelen lett 26fokbol 10fok esovel es szellel😅 konkretan mar most indulnek melegedni🙈🙈 valahogy az a kellemes setalos őszi idő elmaradt.

Elhiszem, legszebb ajandèk lenne😊😊 kisfiam kerek 39 hetre szuletett, remelem o is hasonloan szeretne😊

Szoktak mondani a kislanyosra, hogy formas, fius pedig csucsosabb es lent van. Nemtudom nekem valtozni fog-e, de nekem nem sok kulonbseg van amereten kivul🙈

Jaj, en se banom😁 hasonlo sulyban vagyok mint kisfiammal ebben az idoben, csak ott 3kg-val kevesebbel kezdtem😅

Engem jobban zavar, hogy megint a fenekemen es combomon raktarozodik amit eszek es mar most full narancsbor🙈 de remelem igy hogy picit jobban vagyok mar, tudok edzeni😊

#2es

szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/391 A kérdező kommentje:

Itt is egész végig esik

Esküvőn voltunk tegnap egesznap esett tegnap is :D


Én se sok mindent hízok :D szerintem én is kb annyit fogok mint kislányommal


Most nagyon sűrű hetem volt :D ráadásul aranyerem is szépen ki jött holnap hívhatom a dokit h mit lehet rá kenni mert eléggé fáj

szept. 15. 19:18
 370/391 anonim ***** válasza:

Nagyon jo lehetett esoben lagzizni😁 bar gondolom azert bent meg volt a hangulat😉😁

En is belehuztam a novekedesbe, a biztonsag kedveert nem allok merlegre sem🙈

Uh, halisten “lekopogom” nekem nem volt meg sose, de elhiszem hogy nagyon kellemetlen lehet


En ma voltam a masodik genetikain, most mar biztosan kiscsaj🥰 viszonylag lassan cseperedik meresek alapjan, bar folyamatos mozgasban volt, szoval emiatt is lehet elteres, de minden rendben van vele, nem talaltak semmi rendellenes dolgot😊 18+6 vagyok, de meresek alapjan csak 18, szoval nagyon varom a kovetkezo uh-t ami mar a sajat dokimnal lesz😊

Sulyra 256g korul becsultek, ami alapjan 19+4nek felel meg, de egyebek alapjan atlag 18nak, igy mondta hogy nagyjabol jo ez a 18+6, nem lett uj datumom, eros szuvmukodes es tenyleg alig tudtak fotozni annyira meg sem allt🙈

De iszonyatosan cuki volt es ma a megszokottnal en is tobbszor ereztem ot🥰


#2es

szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!