Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/391 A kérdező kommentje:

Nekem első perctől kezdve meg van a név :D valahogy éreztem hogy fiu lesz úgy hogy ezen már nem kell törnöm a fejem😁😁


Hát valamilyen szinten én is félek de ez normális ha kicsit félünk 😁

aug. 21. 18:27
 332/391 anonim ***** válasza:

Fiunal mi is igy voltunk, ugyhogy az elso genetikai utan mar a neven hivtuk😊

Es bar en is ereztem, hogy most kislany van a pocakban, nemtudunk megeggyezni a ferjemmel. Ami nekem nagyon tetszene, az neki egyaltalan nem… viszont most jo par nev felkerult a listankra🙂


Biztosan az, mert sok olyan bejegyzest olvastam mindenhol aki retteg, hogyan lehet a masodikat is ugy szeretni mint az elsot. Igy terhesen mar atertem ezt a dilemmat, hiaba tudja a jozan eszem, hogy imadni fogom ot is es igyekezni fogok, hogy kisfiammal is legyen kozos idonk😊 Ebben a maradek idoben, amig harman vagyunk, probalok valami alap rutint kigondolni, aztan majd a gyerkocokhoz alakitani😊 most ugy erzem valamilyen szinten ra kell keszulnom, hogy ne keszuljek ki es ugy erezzem uralom a helyzetet, meg ha a hormonok tombolnak is😅🙈


#2es

aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/391 A kérdező kommentje:

Nekem a kislányommal volt még későn a neve :D

Most ami nekem tetszett az a férjemnek is :D


Hát majd úgy is alakul az egész nehéz lesz az biztos de ez van 😁 majd meg oldjuk 😊

Meg a férjeink is úgy is be segítenek hogy könnyebb legyen nekünk 😊

aug. 24. 07:31
 334/391 anonim ***** válasza:

Sikerult 2 kozos nevet talalnunk, ugyhogy talan sikeres lesz a nevvalasztas🙈 Viszont mondtam ferjemnek, hogy a biztonsag kedveert keressunk egy fiu nevet is, biztos ami tuti alapon😂

Nagyon kivancsi leszek, amikor megszuletik, akkor hogyan fog viselkedni a ferjem😁 kisfiunknal os varta es tudta, hogy lesz, de amikor megszuletett akkor jott a valtozas, szoval kivancsi leszek, igy a masodiknal mi lesz😊

Nalatok ferjed szules utan tud szabira menni, hogy segitsen?

Nalunk halisten ettol az evtol eleg sokat tud velunk lenni😊


#2es

aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/391 A kérdező kommentje:

Már most félre rakatta a szabadságait úgy hogy ithon fog tudni lenni

A kislányomnál is amikor szültem utána meg 1 hónapot ithon volt velünk 😊

aug. 28. 07:00
 336/391 anonim ***** válasza:

Na, az nagyon jo hogy ennyit veletek tud lenni😊😊

Az en ferjem is sokat tud itthon lenni, ő vallalkozo, igy egy picit talan konyebben mozgatja a szalakat es itthon tud lenni amikor kell😊

Egyre izgatottabb vagyok, ahogy kozeledunk a szeptemberhez, hamarosan ujra lathatom a picurt🥰 augusztus 2-an voltam utoljara uh-n es majd 4-en megyek az orvosomhoz😊

Te hogy vagy?

En ugy erzem, ez a vernyomas gond elkiser a vegeig😅


#2es

aug. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/391 A kérdező kommentje:

Én majd 2-án megyek ultrahangra

Jól vagyok már nagyon szépen mocorog a fiú van 1-2 alkalom mikor már kívülről is lehet erezni 😊

Viszont olyan helyeken feszíti magát sokszor ki ami elég kellemetlen:D


Ti hogy vagytok ? Érzed már a mozgást?

aug. 29. 06:44
 338/391 anonim ***** válasza:

Dejo😊 marmint nem a kellemetlen resz, hanem hogy erezhetoen mocorog😊


Sajnos nem igazan erzem őt, neha vannak kis mozgasok ami szerintem ő lesz, mert semmi mashoz nem hasonlithato, viszont nagyon elenyesző. Alig varom, hogy rendesen erezzem🥰

Amikor figyelem a szivhangjat es hallom ahogy mocorog, akkor szoktam meg jobban figyelni, de persze semmi😅 csak random erzek ilyen pillanatnyi simogato erzest belulrol🙈

En amugy kuzdok meg az alacsony vernyomasommal sajnos es hamar elfaradok😔


#2es

aug. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/391 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor 1-2 héten belül már erősebb lesz a rúgás és jobban fogod érezni 😊


Nekem folyamatosan menekül a szívhangfigyelő elől:D pedig a kislányom előszeretettel hozza minden reggel hogy hallgassuk meg az öcsit:D


Akkor kávé mehet neked végig

Én is mérem ne hogy magas legyen bár a lanyomnal is szules előtt jött elő 1-1,5 héttel hamarabb remélem most nem lesz hogy télen leszek nagy pocakos

aug. 29. 10:02
 340/391 anonim ***** válasza:

Nagyon orulnek neki, picit megnyugtatna egy stresszesebb napon, hogy erzem ot😊 ma sajnos behallgatozni sem tudok, kisfiam kidolt es nem akarom felebreszteni🙈


En altalaban mindig ugyan ott talalom meg, ha eppen zavarom akkor kicsit arrebb megy, de halisten hagyja magat😁 mindig mondom neki, hogy mutasson egy szep eros szivmukodest es mar hagyom is pihenni😅🙈


Sajnos hiaba iszok kavet, fekete teat, a beka feneke alatt van a vernyomasom. Ma reggel nagyon rosszul voltam, mondom most ramerek. 88/56 es 98 a pulzus. Mondom ahha, akkor ezzel van itt gond😅 holnap megyek haziorvoshoz, bar a sajatom szabin van persze pont


Drukkolok, hogy meguszd a magas vernyomast🤞 kuldesz nekem picit belole, aztan akkor mar mindketten jol is leszunk😁 milyen jo is lenne ha igy mukodne

Most nekem meg annyi a remenyem, hatha a tengerparti idojaras jot tesz. Ott azert nincs ilyen pára meg a meleg napok is elviselhetobbek😊

Aztan mire hazaerunk, itthon mar remelhetoleg kellemes ősz lesz es nem lesz 30fok oktoberben😅


#2es

aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!