Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/391 anonim ***** válasza:

Ugy nez ki zuzodas lehet, amitol kimelo mozgast vegez. Most varunk, mert 4-6 het is lehet a zuzodas gyogyulasa aztan elobb vissza megyunk az oszterapeutahoz, hogy nezzen ra.

De ezen kivul halisten semmi, nem lett maradando baja es egy igazi kis hős❤️ nagyon megdolgoznak a védőangyalai


Mit mondtak a vesetagulatra? Mitol lehet vagy rendbe jöhet még igy pocakba?

Mikor kell menned sztk-ba?


#2es

aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/391 A kérdező kommentje:

Csak többször fognak uhzni

Kislányomnak is volt 35.hetre felszivodott.

Általában mire megszuletnek felszivodik

Meg nagyon alacsony besorolásba van ő is szóval csak ellenőrzik más teendő nincs

aug. 7. 10:20
 303/391 anonim ***** válasza:

Orulok, hogy akkor nagy esellyel ez “csak” egy kis kellemetlenseg ami magatol megoldodik🤞🙂


Neked az elso trimeszteri vervetelen jo lett a tsh-d?

Ma jott meg a kombi teszt eredmenye, halisten alacsony kockazat a leggyakoribb szindromakra, meg ugye az uh is jo volt


#2es

aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/391 A kérdező kommentje:

Kedden kell mennem majd uhra

Igen hálistennek


Nekem jó volt minden eredményem


Milyen tesztet csináltattatok?

Akkor már ott is írta a baba nemét nem?

aug. 7. 10:49
 305/391 anonim ***** válasza:

Az akkor mindjart itt van😊


Csak a sima kombit, ami mas alapjan nezi mint a draga tesztek es annyi minden nincs is benne. Ez kb 10ezer forint, Down (T21) - Edwards (T18) - Patau (T13) szindromakat nezte csak, kockazatbecsles

A nemét se mutatta ez a fajta, bar ugye nem is volt szukseges, mert uh-n egyertelmuen mutatta, hogy ő kiscsaj😁

aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/391 anonim ***** válasza:
#2es voltam
aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/391 A kérdező kommentje:

Ja csak azt hittem mutatják


Én tegnap voltam védőnőnél 2kg-nál tartok eddig


Kedden klinika uh 2-án meg magándoki


De nem bánnám ha ő lenne akkor is a klinikán mikor megyek uhra :D

aug. 9. 06:49
 308/391 anonim ***** válasza:

Milyen mazlista vagy😊

En most par napig nem allok merlegre, mert tegnap pizza napot tartottunk es akkor mindig megugrik a merleg😅 de en igy a 14. Hetben szinten 2kg pluszba mozgok. Viszont most mar szeretnek elkezdeni valamit mozogni, a sok szedelges miatt azert sokat pihentem.


Majd irj, mi volt kedden😊😊


En aznap megyek vedonohoz es 4-en a dokimhoz 😁

Szeptember 16an pedig a 18 hetes genetikai😊 ott viszonylag tagabb intervallum volt, igy nyaralas hetere hagytam, mert ha megint kisebbnek merik, akkor se gond ott mar😊

Meg megvan az osszes magan idopontom a dokimhoz egeszen januarig, utana meg mar az Nst-k kezdodnek, ugyhogy ha gond van, utana mar csak korhazba nez ram ha szukseges🙂 kisfiammal is o vett fel osztalyra, de sajnos szulesnel mar pont nem volt bent


#2es

aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/391 A kérdező kommentje:

Nekem is a gyors kajak csúsznak inkább:D hol pizza hol meki 🤣🤣

A főtt kaja annyira nem megy de meg eszem :D


Az a baj én ritkán futottam össze a dokimmal mikor a kislányom vártam vagy akkor mentem mikor már ment vagy nem volt bent :D ritka volt . Viszont mikor szuloszobara be jöttem akkor ott volt csak nem nála szültem mert ugye nekem el húzódott

aug. 9. 20:10
 310/391 anonim ***** válasza:

Hat en most ugy bepizzaztam, hogy ugy erzem mostanaban ra sem birok nezni😅

Nekem csusznak a rendes kajak is, meg sokszor salit vacsizunk sok zoldseggel, sajttal es tojassal, ami most nagyon jol esik. Illetve a gyumolcsot is kivanom, csak “pucolni” vagyok lusta🙈

Plusz maradt a szendvics mania tovabbra is😅

Ja es tovabbra is sokszor rosszul vagyok a vernyomasomtol, iszonyatosan sajnalom a kisfiamat, hogy nem tudok minosegben sokat adni neki, viszont most legalabb az apukajahoz is kezd jobban kotodni, sokat mennek jatszira kettesben, mert en szedelgek ossze vissza…😔


Akkor hasonloan kerulted te is a dokidat a szuloszoban😅 En bizakodok, hogy most nem keruljuk el egymast, bar kisfiamnal a doki csak varrasra jott be, azon kivul nem volt ott.

En most nagyon azon vagyok, hogy tudjak “ambulans” szulest csinalni, nem akarom a kisfiamat itthon hagyni 4 napra, abba lelkileg belehalnek


#2es

aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!