Abortusz előtt állok?

Figyelt kérdés

Nem a felelőtlen,szívtelen kategóriába tartozom!Kisfiam 1,5 éves éa az apukával nagyon megromlott a kapcsolatunk a pici születése óta.Már külön élünk 1hónapja,de most derült ki,hogy kb.7-8 hetes terhes vagyok.Nincs más lehetőségem,nem tudom megtartani a babát!:(

Így sem tudom,hogyan folytatom az életünket a picivel.Vissza kell mennem dolgozni,a kisfiam bölcsis lesz,és csak a kérdések vannak bennem,hogy hogyan tovább?

Nagyon el vagyok keseredve,még az abortusz napját sem tudom,hogy hogy fogom megoldani,mert semmi segítségem nincs.

Akinek hasonlót hozott a sors hogyan oldotta meg?Mi ennek egyáltalán a menete?Köszönök minden megértő és segítő választ!


2011. júl. 4. 12:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/164 anonim ***** válasza:
0%
"Jobb élet"Nem. Nem azért kéne megtartanotok, mert bárki szerint csúnya dolog. Hanem mert a lelketek mélyén szeretnétek. Ezt Te magad írtad is, de igazából lejön ennek a kérdésnek a kérdezőjétől is. Ha pedig valaki valamit szeretne a lelke mélyén, csak nem meri megtenni, azt gyávaságnak hívják. És továbbra sem az anyai szeretet jele megölni a saját gyerekedet, azon az alapon, hogy úgy jobb neki.
2011. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/164 anonim ***** válasza:
0%
Ja és SENKINEK nincs joga mások életét elvenni, ezt az abortuszellenesek kevés kivétellel(Pár fanatikus az USA-ban.)nem is szokták megtenni, nem szúrnak le, nem fojtanak meg, nem trancsíroznak szét senkit. Ezt Ti készültök megtenni, ami még egy dolog, az igazán elképesztő, hogy ezt az anyai szeretet megnyilvánulásaként aposztrofáljátok.
2011. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/164 anonim ***** válasza:
95%

Megnézném Én hogy az Én helyzetemben milyen bátor lennél?! Könnyen vállalnék 6 gyereket is ha kapnék családi pótlékot, lenne mellettem egy megbízható férj, lenne ház ahol élhetünk még ha csak szoba konyhás, az apának lenne biztos munkája ja és ha lenne egy rokon aki azt mondaná nyugi ha van valami szólj!

Szeretnék akkor babát vállalni amikor biztos vagyok magamban, amikor biztos anyagi hátterem van és azt akinek szülöm ismerem is! Miért vagyok azért sz*r mert egy alig ismert férfinak nem szeretnék gyereket szülni? Miért vagyok azért sz*r mert akkor szeretnék szülni amikor tudom hogy vagyok olyan anyagi helyzetben hogy megtudok adni neki mindent? Szegénységben nőttem fel! Tudom mi az amikor napokig korog a hasa az embernek a hideg kis egy helységből álló házikóban félárvaként! Emlékszem élesen amikor 8 évesen gyalogoltam anyukámmal a negyed országon át éhesen abban bízva kapunk ennivalót és visszafelé busszal megyünk! Úgy bíztam benne! Megérkeztünk az úti célhoz fáradtan! Elutasítottan minket! Elindultunk visszafelé, már sötétedett, stoppoltunk mindhiába! Gyalogoltunk az útszélén városról városra, felnéztem a csillagos égre és kérdeztem anyukámat: anyuci mi lesz most, éhes vagyok nagyon! Erre anyukám görcsölős szinte síró hangon: kitalálok valamit! Egyszer csak megállt egy szép autó! Egy jómódú férfi volt. Kérdezte mi történt mi elmeséltük. Mondta hogy üljünk be hazavisz és hogy a hátsó ülésen találunk szendvicseket együk csak meg! Nagyon örültem azoknak a szendvicseknek! Elmondta neki is van családja, gyerekei mit szólnánk elhív magukhoz vendégül látnak míg pénzt kapunk. Anyukám nemet mondott. Mást szeretnék a gyerekemnek! Van valaki aki hasonlóan gondolkozik?

2011. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/164 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezek szerint Téged is jobb lett volna elvetetni? Ennyire utálod az életedet?
2011. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/164 anonim ***** válasza:
0%
Vagy jobb lett volna, ha Édesanyád azon az este leszúr egy konyhakéssel, anyai szeretetből, hogy ne szenvedjél? Gondolkodj már... És szedd össze magad...
2011. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/164 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány vagyok és qvára utálom a helyzetet! És sokszor előfordul hogy csak kenyér van itthon! Se vaj se szalámi, csak a kenyér liszt és fűszerek vagy még levesbe való tészta. Ma kicsit meg vagyunk könnyebbülve. Fizetés van! Csak a gond hogy 5 ezer forint marad élelemre mert a többit lekapja a bank... Ilyenkor arra gondolok na most egy ideig el leszünk és bízok abban találunk valami plusz forrást mire kifogynánk... Igen gyáva vagyok ilyen körülmények közé szülni babát! Félek attól hogy ilyen helyzetekben mit tudnék csinálni!? Elvennék a gyámügyesek tőlem! Anyukámnak voltak ilyen harcai!
2011. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/164 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés továbbra is: Jobb lett volna-e, ha Édesanyád azon az estén leszúr egy konyhakéssel. Ne terelj. Igen, vagy nem?
2011. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/164 anonim ***** válasza:
0%
És miért ne találna a pasid munkát? Meg később Te is? És igen, lehet a legolcsóbb albérletben is lakni, nem jó, de jobb, mint ha széttrancsírozzák az embert, aztán kidobják egy "biológiai hulladék" feliratú dobozba.
2011. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/164 anonim ***** válasza:
74%
Igen jobb lett volna mindenkinek szerintem a helyzet amennyiben anyukám engem már nem szül meg, neki könnyebb lett volna a tesómmal. Lehet hogy elmeroggyantnak néztek de vajon van aki még így gondolja? Ja de ha arra vagy kíváncsi hogy most ebben a pillanatban akarok-e élni a válasz igen. De ha tudtam volna milyen az út idáig akkor nem... Albérlet? Te albérletben laksz az alig ismert pároddal és a babáddal? Épp azon agyalsz hogy hogyan fogod fizetni az albérletet a számlákat az asszony és a baba etetését? Mindezt minimálbérből mert ugyebár nincs szakma...
2011. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/164 anonim ***** válasza:
93%
Jobb élet! hiába magyarázol nekik. Magyarországon ez van. Elítélnek, ha abortuszod van. De! a megszületett anyát és gyermeket semmi sem védi, senki sem segíti, az sem érdekes, ha a férje halálra veri. Kívánom az abortuszelleneseknek, hogy szüljenek annyi babát, amennyit az Isten ad.
2011. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!