Abortusz előtt állok?

Figyelt kérdés

Nem a felelőtlen,szívtelen kategóriába tartozom!Kisfiam 1,5 éves éa az apukával nagyon megromlott a kapcsolatunk a pici születése óta.Már külön élünk 1hónapja,de most derült ki,hogy kb.7-8 hetes terhes vagyok.Nincs más lehetőségem,nem tudom megtartani a babát!:(

Így sem tudom,hogyan folytatom az életünket a picivel.Vissza kell mennem dolgozni,a kisfiam bölcsis lesz,és csak a kérdések vannak bennem,hogy hogyan tovább?

Nagyon el vagyok keseredve,még az abortusz napját sem tudom,hogy hogy fogom megoldani,mert semmi segítségem nincs.

Akinek hasonlót hozott a sors hogyan oldotta meg?Mi ennek egyáltalán a menete?Köszönök minden megértő és segítő választ!


2011. júl. 4. 12:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/164 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Nem szeretném másra bízni,mint akinél a kisfiamat szültem és ahol szüleim laknak az egészségügyi ellátásban végképp nem bízok!

Anyukám valahogy megpróbálja megoldani,hogy kapjon szabit,csak ugye az ő korában örül az ember ha van munkája,nem hogy szabit kérni merjen.Barátnőket meg nem kérnék meg(nincs is olyan,mert mindnek gyerekek,család...)a kisfiam nem lenne el "idegennel" akit fél évente lát pár órára.Már csak anyukám főnöke jóindulatában bízok!

2011. júl. 4. 13:55
 12/164 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedjünk, hogy kap szabadságot akkorra. Az tényleg fontos, hogy megbízz a dokiban, meg jó helyre menj... Mondjuk én a családos barátnőkön is gondolkoznék, elvégre csak egy este, és az jó is, ha van már tapasztalata annak, aki vigyáz rá. Persze nem tudom, mennyire szoros a kapcsolat a barátnőkkel..
2011. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/164 A kérdező kommentje:
jaj.most teljesen kiborultam!Sikerült elérnem a dokimat és nem végez abortuszt! Most estem kétségbe igazán!Merre tovább?
2011. júl. 4. 14:15
 14/164 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg őt, kit ajánl...
2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/164 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

A védőnődet kérdezd meg!

Nekem a 3. babánál szóba került az abortusz (a család nyomására), ő részletesen elmagyarázta a menetét. Mivel én nem voltam a Tiedhez hasonló reménytelen helyzetben ”nagycsaládos” lettem…

Biztosan tud másik orvost is ajánlani és talán a pici elhelyezésére is vannak ötletei.

2011. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/164 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kérdeztem az orvosomat,hogy kit ajánlana,mondott egy kolléga nevét aki szintén nem vállal,egyébként meg "bárkit".Kétszer is rákérdeztem,hogy de mégis mondana nevet de csak a "bárki" volt a válasza.Olyan csalódott lettem,kicsit benne is csalódtam.Ok,abortusz-ellenes,én is az vagyok könyörgöm!De attól még tény a tény és meg kell oldanom valahogy.

Más: Beszéltem apukával és kiakasztott!Ezt talán el sem fogjátok hinni!Számára kizárt,hogy megöljem a gyerekét és ne is számítsak rá,hogy ebben bárhogy is támogat vagy részt vesz!Sem anyagilag,sem sehogy!Na?Itt van nekem még egy pofon,ha eddig nem kaptam eleget!Annyira felidegesített,hogy már meg sem mertem kérdezni,hogy mégis hogyan gondolja a továbbiakban?Itt volt egész du.és már alig vártam,hogy menjen,az agyamra megy,nem hogy együtt éljek vele!Persze telefonálgatott,netezett,néha oda-oda pillantott a gyerekre és kb.ennyi volt a mai édesapai teendője.Megkértem,jöjjön be a fürdőbe,míg megcsinálom a kicsinek a kakaót,kb.10 perc után oda is talált és mint egy szobor megvárta míg végzek és megyek megfürdetni,majd kivinni a gyereket.Gyorsan vissza ült a géphez...,persze nézhetem onnan is a dolgot,hogy milyen rendes,mert nem akart utamba lenni:D

Már tényleg nem tudom mihez kezdjek,ha már pénzzel sem fog segíteni!Ahogy ennyi mindent leírtam itt,kezdek kicsit lenyugodni,olyan mintha nem is velem történne ez és nem is lenne igaz.Pedig...:(

2011. júl. 4. 21:40
 17/164 anonim ***** válasza:
0%

"Számára kizárt,hogy megöljem a gyerekét és ne is számítsak rá,hogy ebben bárhogy is támogat vagy részt vesz!S"


Ebben mondjuk igaza van, csak hát ugye akkor foglalkozni is illene a gyerekekkel, mindkettővel... Meg nem ártana kicsit megváltoznia...

2011. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/164 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Igazad van abban,hogy pozitív dolog,hogy nem akarja a gyereket "megöletni".De!Ahogy írtad,foglalkozni is kéne a gyerekekkel,nem csak nézni a szoba másik végéből.Azt szokta mondani,hogy bolond vagyok,meg idegbeteg!Nem tudom,hogy miért is kéne kiegyensúlyozottnak lennem,mikor körbeugráltam Őt is maximálisan,mert arra nem képes,hogy kimenjen a konyhába egy kenyeret megkenni magának,csak közli,hogy éhes!Mindent egyedül csinálok itthon és mellé azt kapom,hogy nem főzök,nem takarítok,eligénytelenedtem...

Van,hogy minden nap,de általában 2naponta főzök,a kicsi miatt amúgy sem tehetném meg,h.nincs főtt kaja.Neki másnap az már nem kell,tehát ez számára azt jelenti,hogy nem főztem.Hús-hússal,a főzelék nem kaja számára,tehát megint az van,h.nem főztem.Gyerek előtt rendmániás voltam,párhuzamban kellett még a fogkeféknek és a cipőknek is állnia,mert nem bírtam elviselni ha nem úgy volt.Mára ebből lejjebb adtam:de minden nap fel van porszívózva,felmosva,úgy nem fekszem le,hogy egy pohár is a csapban legyen elmosatlanul,de mivel nem ugrom minden repülő hajszál után az következik,hogy igénytelen vagyok!Ami az alakomat illeti,az sem tökéletes,puhább mint 5 évvel ez előtt,de nem hogy visszanyertem terhesség előtti alakomat,hanem 3-4kg-al könnyebb vagyok.Igaz lett a combomon pár csík és a hasam sem olyan kemény,de szerencsére nem lóg és nem plöttyedt.Minden negatív rám van ordítva,mintha otthonkában,zsíros hajjal ülnék az asztalnál egész nap semmit sem csinálva.Nem tudom elhinni,hogy hogy tud valaki ennyire megváltozni és kifordulni Önmagából!

2011. júl. 5. 10:33
 19/164 anonim ***** válasza:
15%
Levelemet megkaptad?
2011. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/164 A kérdező kommentje:
pill.megnézem!
2011. júl. 5. 10:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!