Abortusz előtt állok?

Figyelt kérdés

Nem a felelőtlen,szívtelen kategóriába tartozom!Kisfiam 1,5 éves éa az apukával nagyon megromlott a kapcsolatunk a pici születése óta.Már külön élünk 1hónapja,de most derült ki,hogy kb.7-8 hetes terhes vagyok.Nincs más lehetőségem,nem tudom megtartani a babát!:(

Így sem tudom,hogyan folytatom az életünket a picivel.Vissza kell mennem dolgozni,a kisfiam bölcsis lesz,és csak a kérdések vannak bennem,hogy hogyan tovább?

Nagyon el vagyok keseredve,még az abortusz napját sem tudom,hogy hogy fogom megoldani,mert semmi segítségem nincs.

Akinek hasonlót hozott a sors hogyan oldotta meg?Mi ennek egyáltalán a menete?Köszönök minden megértő és segítő választ!


2011. júl. 4. 12:51
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/164 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon-nagyon sok ismerősöm (sőt, családtagom) van, aki szülés után elmondta: _komolyan_ megbánta a gyerekszülést. Felvállalni nyilvánosan soha nem merték.
2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/164 anonim ***** válasza:
0%
És miért gyűlölik őket?
2011. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/164 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a gyereküket.
2011. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/164 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk aki képes gyűlölni a saját gyerekét még az után is, hogy megszületett (De akkor legalább adná örökbe.), az szerintem egy szörnyeteg. De meggyőződésem, hogy még mindig kevesebben vannak, mint akik az abortuszt bánják meg.
2011. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/164 anonim ***** válasza:
0%
JÓVAL kevesebben.
2011. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/164 anonim ***** válasza:
94%
Inkább gondolkozzon el mindenki nagyon-nagyon mélyen magába szállva a gyerekvállalás előtt, minthogy az érzelmi zsarolás, a bebeszélés hatására szüljön, és ezzel minimálisan is 3 (!) ember életét tegye tönkre. Kevesen alkalmasak anyának.
2011. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/164 anonim ***** válasza:
0%
Te nem akarsz valami liberális feminista gyilkosságpárti csoportosuláshoz csatlakozni? Mellesleg én nem a születésszabályozás(pl. gumi) ellen vagyok, hanem MÁR LÉTEZŐ emberek megölése ellen. Mert már létező emberek megölését gyilkosságnak hívják, ami minden kicsit is emberi társadalomban főben járó bűn.( Na persze mi attól messze vagyunk.)
2011. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/164 anonim ***** válasza:
0%
Azt pedig, hogy élő, létező emberek, épp te bizonyítottad be az előbb.
2011. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/164 anonim ***** válasza:
90%

Ma egy kisgyerekes hátrányos helyzetben van! Szinte minden gazdasági cikkben szerepel. Ma is olvastam. És nem jobb vagy bal oldali lapok, hanem általában az újságok írják ezt.

De nem kell ehhez újságot venni. Elég ha az ember körülnéz, utcán, vagy ismerősei, barátai között, akiknek van és még kicsi.

2011. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/164 anonim ***** válasza:
0%
Jó tudod mit? Menj, és köttesd el magad. Hosszú távon szerintem olcsóbb is, mert csak egyszer kell, biztosra mész, és nem már létező embereket ölsz meg. Aztán hogy a halálos ágyadon azt fogod érezni 80 évesen, hogy mennyire magadra maradtál, és bár lenne valaki melletted, az már legyen a Te bajod.
2011. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!