Abortusz előtt állok?

Figyelt kérdés

Nem a felelőtlen,szívtelen kategóriába tartozom!Kisfiam 1,5 éves éa az apukával nagyon megromlott a kapcsolatunk a pici születése óta.Már külön élünk 1hónapja,de most derült ki,hogy kb.7-8 hetes terhes vagyok.Nincs más lehetőségem,nem tudom megtartani a babát!:(

Így sem tudom,hogyan folytatom az életünket a picivel.Vissza kell mennem dolgozni,a kisfiam bölcsis lesz,és csak a kérdések vannak bennem,hogy hogyan tovább?

Nagyon el vagyok keseredve,még az abortusz napját sem tudom,hogy hogy fogom megoldani,mert semmi segítségem nincs.

Akinek hasonlót hozott a sors hogyan oldotta meg?Mi ennek egyáltalán a menete?Köszönök minden megértő és segítő választ!


2011. júl. 4. 12:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/164 anonim ***** válasza:
93%
Nem habos az biztos. A témát Én itt befejeztem akik abortusz ellenesek nem segítettek semmiben csak fel idegesítettek! Na ezzel sokra mentetek. Van döntésem, épp ésszel végig gondolva tudom a választ csak nehéz bevallani...
2011. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/164 anonim ***** válasza:
95%
nyugi, Jobb élet. könnyű másnak az észt osztani. Pl. kedves gyilkosozó. Van pl. valakinek 3 gyereke, tetet fel spirált, aztán mégis becsúszik a baba, kiderül, ikrek, papa lelép a terhesség alatt, lakáson hitel, te is biztos megtartanád, mi?
2011. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/164 anonim ***** válasza:
0%

"csak nehéz bevallani..."


De miért? Hisz az csak egy sejtcsomó, nem emberölés mi olyan nagy dolog ebben? Csak egy kis rutinműtét, nem sokban különbözik az orrmandulaműtéttől... Semmi nagy ügy nincs benne...

2011. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/164 anonim ***** válasza:
0%

"Pl. kedves gyilkosozó. Van pl. valakinek 3 gyereke, tetet fel spirált, aztán mégis becsúszik a baba, kiderül, ikrek, papa lelép a terhesség alatt, lakáson hitel, te is biztos megtartanád, mi?"


Az, hogy gyilkosság-e, teljesen független a körülményektől. Az egy dologtól függ, hogy a magzat ember-e, semmi mástól. A körülmények csak enyhíthetik. Felnőtt embert is VAN OLYAN EXTRÉM SZITUÁCIÓ, amiben megölnék én is, és még csak nem is önvédelem, például ha egy pszichopata sorozatgyilkos megölné valakimet, de ez csak enyhítő körülmény lenne. Az persze jelentős különbség, hogy a magzat ártatlan...

2011. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/164 anonim ***** válasza:
93%
13:18-asok! Köszönöm hogy kiálltok mellettem, a sok jólétű meg elmehet...! Ti legalább tudjátok miről beszélek, pont erre volt szükségem! Köszönöm! Az apajelölt tegnap így tett: minek vállaljuk? Én meg letaglózva! Tudom mire nem vállalok gyereket! Ha nem tudom eltartani akkor nem! Én nem éheztetek senkit!
2011. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/164 anonim ***** válasza:
0%
Az apajelölt is elmehet a 3.14csába. KETTEN mehettek el a 3.14csába. Egyébként miért is voltál letaglózva? Eddig is el akartad vetetni, nem?
2011. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/164 anonim ***** válasza:
93%

Etikátlannak tartjuk, hogy a magzatot élő személyként bemutató kampánnyal bűntudatot keltsenek a saját testük felett rendelkező nőkben.

[link]

2011. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/164 anonim ***** válasza:
93%
2011. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/164 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem tudom eltartani akkor nem! Én nem éheztetek senkit!"


Még mindig nem az anyai szeretet megnyilvánulása ölni. Az legföljebb az lenne, ha örökbe adnád,hogy élhessen, ha úgy vagy vele, hogy az neked nehezebb lenne(Így is bűntudatod lesz, majd meglátod.), azt önzőségnek hívják. Akkor majd ugye ha később kerülsz rossz helyzetbe egy későbbi gyerekeddel(Akit nem fogsz megérdemelni...), majd azt is leszúrod egy konyhakéssel, ha váratlanul kerülsz rossz helyzetbe???!!! Szedd már össze magad! És pont ezért, hogy Édesanyád nehéz körülmények között is vállalt, és ESÉLYT KAPTÁL AZ ÉLETRE kéne hálásnak lenned! Bakker, hát nem érted? Lehet, hogy nehéz volt a gyerekkorod, de a legnagyobb ajándékot, az ÉLETET megkaptad, és meg kell becsülnöd! Ha Édesanyád akkor úgy gondolkodik, mint Te, akkor Te esélyt sem kapsz!

2011. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/164 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, a feministák meg elmehetnek a jó büdös ku.va anyjukba. "Élő személyként bemutató" MIÉRT SZERINTÜK MÉGIS MI A JÓ **** ***** ???!!! Egy értéktelen szövetcsomó???!!! De tud mit kérdező, meg "Jobb élet" menjél a patenthoz te is a haverjaid közé! Bocs, de kezdek ideges lenni... Abortusz mellett tüntetni... Akkor már tüntessünk a cscsemőgyilkosság mellett is...
2011. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!