Abortusz előtt állok?

Figyelt kérdés

Nem a felelőtlen,szívtelen kategóriába tartozom!Kisfiam 1,5 éves éa az apukával nagyon megromlott a kapcsolatunk a pici születése óta.Már külön élünk 1hónapja,de most derült ki,hogy kb.7-8 hetes terhes vagyok.Nincs más lehetőségem,nem tudom megtartani a babát!:(

Így sem tudom,hogyan folytatom az életünket a picivel.Vissza kell mennem dolgozni,a kisfiam bölcsis lesz,és csak a kérdések vannak bennem,hogy hogyan tovább?

Nagyon el vagyok keseredve,még az abortusz napját sem tudom,hogy hogy fogom megoldani,mert semmi segítségem nincs.

Akinek hasonlót hozott a sors hogyan oldotta meg?Mi ennek egyáltalán a menete?Köszönök minden megértő és segítő választ!


2011. júl. 4. 12:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/164 anonim ***** válasza:
85%
Mondd, csak, nem te találtad ki az abortusz-ellenes plakátokat? A magzat az magzat, az ember meg ember. Nem véletlen, hogy betegség esetén a 16. hétig el lehet vetetni. Legközelebb a spirál ellen kampányolsz? Az meg egy abortív eszköz.
2011. júl. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/164 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le egyszer sem és még más kérdésnél sem soha senkit!Nem azért járok ide,hogy tinik szórakozásait felvegyem!

Ha kihordom,kötődöm hozzá,bennem mocorgott hónapokon keresztül,könnyű azt neked mondani,hogy majd élek azzal a tudattal,hogy valahol él egy gyerekem!Nem!Nem tudnék ilyen tudattal élni!Nem tudnám odaadni!Az már számomra is egy látható,tapintható,simogatható pici baba,aki az enyém!És ha ezt tenném,akkor elő állna az a helyzet amit előző kommentemben leírtam:albérlet,pénz,munka,lehetőség nélkül!Igen,vallásos vagyok de az Istennek az jobban tetszene ha azt tenném amit színes bőrű barátnőink tesznek?Sorra pottyantják ki a gyerekeket,majd alul öltözve járnak más szemetét túrni,hogy enni tudjanak?Na köszi!Nem szánok ilyen életet a gyerekemnek!

És ha már a vallásnál járunk: Nem tudom,h.te melyik vallást gyakorlod,de már sokszor leírtad,hogy mennyire borzalmas dolgot teszek.Légyszi ne próbálj meg megtéríteni!Van egy ismerősöm aki csatlakozott egy gyülekezethez,na Ő beszél így!A falra mászok tőle!Elég!

2011. júl. 6. 07:18
 43/164 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem én találtam mi a plakátokat, viszont teljesen egyetértek velük.Habár ennél intenzívebb, összetettebb,a védekezés fontosságát, és a pasik felelősségét is hangsúlyozó plakátra lett volna szükség. És a magzat ember, mégis mi a jó fészkes búbánat lenne? Ott van, dobog a kis szíve, és érez már olyan korán is, mint amilyennél Kérdezőnél szó van. Aki mást mond, az az abortuszt igazolja vele, tehát nem azt dönti el vele először, hogy a magzat ember-e, és ehhez igazítja, hogy bűn-e az abortusz, hanem először azt dönti el, hogy bűn-e, és ehhez igazítja, hogy a magzat ember-e.

És Kérdező Te is érzed, hogy ember, Te magad írtad, hogy tudod, hogy rosszat teszel, ezt nem én írtam, hanem Te, meg azt is írtad, hogy láttál is abortuszsos videókat, tudod nagyon jól, hogy mit teszel, ha megteszed. Érsd meg, hogy senki nem mondta, hogy az örökbe adós verzió egyszerű lenne, és nyilván nehéz lesz azzal a tudatal élnd, hogy valahol van egy gyereked, de azzal is maga a földi pokol lesz együttélned, hogy öltél.És ne haragudj, ez valahol önzőség is, hogy úgy gondolod, hogy neked ez lenne Nehezebb, ezért inkább megölöd. Ami a cigányokat illeti, nem az a baj velük, hogya már létező gyerekeiket nem öletik meg egy tulajdonképen bérgyilkossal, mert ezt speciel el kéne tanulni tőlük, hanem hogy nem is védekeznek(Csak halkan kérdezem meg, hogy ez a Pici is precíz, és felelősségteljes védekezés hibaszázalkékából generálódott-e, ha igen, akkor nem szóltam.)Istennek az tetszene, ha nem ölnél, nem szegnéd meg tudatosan a Tízparncsolatot, valamint megbíznál Benne, és nem a kukába dobnád az ajándékát, amit csak Ő tud, hogy miért Rád bízott, Te pedig nem kérdőjelezheted meg az akaratát. Azzal meg, hogy milyen életet nem szánsz a Gyerekednek megint csak ott tartunk, hogy ha később kerülnétek váratlanul utcára, akkor tulajdonképpen vagy megölöd anyai szeretetből, vagy akkor adod örökbe, vagy állami gondozásba, de akkor mivel már rég óta él Veled, még nehezebb lenne. Sem hitgyülis, sem jehovás, sem hasolnó szektás nem vagyok, sőt még római katolikus sem. Evangélikus vagyok, abból sem a bigottabb fajta, nem is járok mindig templomba, csak néha, főleg a nyagobb ünnepekkor, meg amimkor olyan a hangulatom. Viszont az emberi életet szent dolognak tartom. Azt tudom még mindig mondani: Az utolsó előtt pillanatban gondold át még egyszer, még akkor sem késő.

2011. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/164 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező,

írtam neked privát e-mailt. Kérlek olvasd el, nem azt fogod kapni benne, amit az eddigi privát üzenetekben, esetleges válaszodat kizárólag privátban várom,


minden jót!

2011. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/164 A kérdező kommentje:
Lányok!Küldtem privit!
2011. júl. 6. 12:43
 46/164 anonim ***** válasza:
0%
És arra teljesen biztos, hogy nincs semmi esély, hogy apuka pozitív irányba változzon? Hisz ugye azon fel volt háborodva, hogy el akarod vetetni. De nem kéne pont ezt kihasználni, és határozott, ellentmondást nem tűrő hangon kijelenteni, hogy na most akkor szépen leülünk, és nagyon komolyan elbeszélgetünk egymással, és szépen elmondani, hogy mik a problémáid, és hogy ha azt akarja, hogy maradjon a gyerek, mint ahogy te is azt akarod, akkor viszont sürgősen változtasson a viselkedésén?
2011. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/164 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló helyzetben vagyok, megtörtént az abortusz? ha jobb írj priviben...
2011. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/164 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez jó... Megtalálta a zsák a foltját...
2011. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/164 anonim ***** válasza:
0%
Most majd Ti szépen megerősítitek egymást abban, hogy az abortusz az anyai szeretet kifejeződése... Besz.rás... ÁÁÁ
2011. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/164 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó kettő! Ki kíváncsi rátok? Mi azért tartsuk meg mert ti azt mondjátok hogy csúnya dolog? Amikor éhezik ti adtok enni neki? ti küzdetek azért hogy megfelelő körülmények közt legyen? NEM! Nektek miért van jogotok élet felett dönteni ha nekünk nem lehet? Ezzel mit gondoltok mit értek el? ja azt biztos hogy abortusz még inkább "titokban" fog menni. szültetek gyereket? és mire vállaltátok? mert mi tudjuk mire nem akarjuk!
2011. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!