Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja olyan sok anya,...

Miért mondja olyan sok anya, hogy fürödni, se hajat mosni nincs idejük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ott a kiságy, beleteszed és vár. Nem kell egyből felkapni, ha sír. Megszűnik az anya létezni, azért mert van egy gyereke? Csak kíváncsi vagyok, más is tud normálisan élni mellette? Főzni, takarítani stb. Hiszen ott a kiságy. Aztán amikor nagyobb játszik magában is, amikor ezeket az alapvető dolgokat csinálja az anyuka.

aug. 7. 12:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/123 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj troll. Előbb nézzél meg egy gyereket közelebbről és azután próbálj meg meséket gyártani. Nekem van 2 is. Egyébként elfelejtettél fiókot váltani, mert a 106-os paraszt is te vagy a 109-es válasznál meg folytattad a hülyeséged.
aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/123 A kérdező kommentje:

"Most komolyan kèpes voltál egy màsik regisztrációrol ide hányni ezt a sok ökörsèget?"


Mert ezt édesanyám fogalmazta meg. Ez a tapasztalata. Nem új regisztráció, hanem a valóságot írja le.

De, mint mondtam ott a net, ahol sok csodát lehet látni.

aug. 12. 11:28
 113/123 anonim ***** válasza:
94%

Honnan lett hirtelen gyereked, kerdező? Tegnap még nem volt :D

Most vált totál komolytalanná az egész! (szamomra... másoknak hamarabb feltűnt)

aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/123 A kérdező kommentje:

Nekem nincsen, édesanyám fogalmazta meg, ő küldte nekem a szöveget. Azt írtam le ide. Hátha elhisztitek a tapasztalatokat.


Walking at 9 months. Írjátok ezt be youtubon. Ott is látni. Nem tudok ettől többet tenni. Biztos megfogtok lepődni, ha ilyen gyerekkel találkoztok, esetleg idősebb korotokban.

aug. 12. 11:36
 115/123 anonim ***** válasza:
89%

Első oldal 6-os komment:


"Nekem nincs gyerekem, szóval tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Amúgy nekem ezeket anyukám mondta és valahogy egyetértek vele, én is felnőttem és jó a kapcsolatunk. Nem akarnám, hogy folyton minden egyes percben a gyerek mellett legyek, mert van egy egészséges énidő. Meghát mosni, főzni is kell."


Most meg ez:

Nézz utána neten, esetleg külföldi oldalakon. Biztos vannak fejletlen babák. Mi valószínűleg a fejlettebb babások körébe tartozunk. Nem "véletlen" kellett neki. Az én gyerekem nagyon értelmes. Ezért kellene utána olvasni neked, hogy nem minden baba olyan, mint a tiéd volt és a jó neveléssel csak támogatni tudod a fejlődésben.


Most akkor van vagy nincs gyereked? Ez elején az volt, hogy hagyni kell sírni a kiságyban. Mostmeg annyit foglalkoztál a nemlétező gyerekeddel, hogy 7 hónaposan szobatiszta volt és szavakban beszélt. Andersen jobb meséket írt.

aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/123 anonim ***** válasza:
93%
Persze anyuka elküldte, hogy mit írjál meg aztán mamika is regisztrált. Totál hihető 😂🤷‍♀️
aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/123 A kérdező kommentje:

Igen ő küldte el a szöveget, mert meséltem, hogy nem hiszik el...

YouTube-on van több videó is, hogy járnak ennyi hónaposan, 9 months walking. Azt se hiszitek el nyilván.

Aztán ott 1 short videó: 7 months old: play in sitting.

Szóval anyukám nem hallucinálta be.

aug. 12. 11:50
 118/123 anonim ***** válasza:
98%
Most már jól belezavarodtál ebbe a sok hazugságba amiket itt összehordtál erről meg arrol a fiokrol , már magad se tudod követni mit irtál a saját nevedben:)
aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/123 anonim válasza:
0%

Igen, 9 hónapos persze,hogy képes járni. 7 hónaposan pedig ülni. Igen, létezik ilyen. Mi ebben a hazugság? 😂

Miért nem néztek utána??? Ott a YouTube pl.

Nem tettem idézőjelbe anyum szövegét.

Itt, ezen a regisztráción van 1 másik téma amivel foglalkoztunk. Ezért adtam erről a választ. Ennyi történt. Semmit sem hazudtam. Az elmondását írtam végig. Nyilván nem hazudott nekem, miért találná ki nekem? beírtam youtubon és ott az élő példa rá.

Ez a beszélgetés pedig már értelmetlen, mert csak a bizonygatáson van a hangsúly, meg egymás leoltásán, ahogyan kezdődött ez az alap kérdéssel is. Az ember kérdez és már támadják. 2 max 3 válaszoló, ha lehet itt, jobban tettem volna, ha semmit se írok már. Bőven elég volt a múlt héten, csak anyukámmal ez a gyereknevelés téma feljött. És igen... Jól emlékeztem, hogy 9 hónaposanan felálltam, jártam. Tesóm is. Mi értelme lenne egy anyának ilyet kitalálni, hogy ezt mesélgesse a gyerekének.

aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/123 anonim válasza:
0%
A tiktokra is beírtam ezeket és ott is látom a babákat járni, illetve ülni az említett hónapokban. Ezért jó, ha az ember nem használja a gyakori kérdéseket egyáltalán, ne várja a csoda válaszokat innen.
aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!