Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja olyan sok anya,...

Miért mondja olyan sok anya, hogy fürödni, se hajat mosni nincs idejük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ott a kiságy, beleteszed és vár. Nem kell egyből felkapni, ha sír. Megszűnik az anya létezni, azért mert van egy gyereke? Csak kíváncsi vagyok, más is tud normálisan élni mellette? Főzni, takarítani stb. Hiszen ott a kiságy. Aztán amikor nagyobb játszik magában is, amikor ezeket az alapvető dolgokat csinálja az anyuka.

aug. 7. 12:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:
92%
Te nem fogod feldolgozni, ha a gyereked nem úgy működik majd, ahogy elképzeled. Kár, hogy akkor nem fogsz már írni…
aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 A kérdező kommentje:
#88 áltasd magad, a szerelmemmel 10 éve együtt élünk. És megterveztük a gyermekvállast normálisan, egyetem minden után, hogy ne a semmibe pottyanjon. Olyan stílusban válaszolok amit megérdemel a bunkó jellemed. Gondolom 1 elvalt megkeseredett igénytelen asszony vagy, akit vagy elhagyott a férje, vagy feleségül se vette mert hagyta hogy úgy szüljön hogy még ezzel se tisztelje meg. Az is lehet hogy megcsalt. Az én szerelmem Tudja rólam ha kell oda mondja az igazat. Ezt az oldalam is ismeri és ezért is szeret, no meg mert boldogan élünk. Te meg csak 1 gyakori kérdés írásom alapján leírtál mindent rólam. Nagy jós asszony is lehetne belőled, látó asszony aki a gyerekszoptatás mellett a telefont is tudja nyomkodni. 😂😂😂
aug. 9. 21:06
 93/123 A kérdező kommentje:

További jó civakodast gyk mamik! Azért néha foglalkozzatok is a gyerekkel ne csak velem, meg a telefon nyokodassal😂😂😂

Én a gyakori kérdés oldalt teljes elhagyom mert ritka sötétek gyűlnek itt össze, persze vannak 1-2en akik normálisan állnak a dolgokhoz, azok mind levannak húzva pirosba, lepontozva. A régi kérdésekben is😂

Csordaszellem. 😂

Magyarország kincsei. Maradok a körülöttem lévő értelmes szülők tanácsánál.

(nem hallotta még h 1 évesen szobatiszta és jár, még mindig ezen flashelek.) 😂😂😂

Egybeként azon is röhögök hogy a csecsemő, nagyobb baba folytonos kézben csűngés, minden megengedes és nagyobb korban való további hiszti gép (nem) nevelés közt se érted a párhuzamot.


Bye bye

aug. 9. 21:14
 94/123 anonim ***** válasza:
83%

“ Nagy jós asszony is lehetne belőled, látó asszony ”

Azért te is jól nyomod 😂


Vigyázz, nehogy elvált asszony legyél egyedülálló anyaként!

aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a színtű arroganciàt is az anyatejjel szívtad magadba anno?

Annyira evidens volt, hogy szipi szupi minden, tán mèg te magad is elhiszed amiket leírtàl:)) ne strapàld magad mucika, ne erölködj

aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 A kérdező kommentje:

"szimplàn nem talàltàl egy kretènt se aki legalàbb bottal megpiszkált volna:)"


Többen megkérték a kezem,gyereket is akartak. Hahaha képzeld modell alkatom van, vékony, nagy mell stb,természetesen semmi szilikon. modell is voltam. Hoppá. Tehát még rajongóim is vannak közösségi médian. Akkor csak nem vagyok olyan ronda. Igényes is vagyok. És csak a bunkoknak szólok vissza akik parasztok. Mint az ilyen beszólás. Gondolom az itteni mamik dagadtak igenytelenek. Zabálnak 2 pofára. Nézzétek kicsit magatokba és a gyereket meg magatokat neveljétek. Ne itt próbáljátok lealázni valakit mert féltesz 1 kérdést. Ugye tudjátok hogy ti kezdtetek a bunkózást. Hihetetlen mit meg nem engednek maguknak az emberek. Irigyek!

Bye bye

aug. 9. 21:20
 97/123 A kérdező kommentje:

Ja és rendes modell vtam, nem ez a insta szar, hogy kiteszel képeket. Hanem profi.

Mit riogatsz h nehogy elvált legyek? Fogalmad sincs mi az az igaz szerelem. Mi nem cserelgetjuk az elhasznált párokat mint egyesek. Mi örökké együtt leszünk. Sorry.

"Ezt a színtű arroganciàt is az anyatejjel szívtad magadba anno"

Sokadjára leirom hogy ti bunkoskodtatok. Olvasd vissza. Azt kaptad amit mutattál. Tükörbe kellene nézni.

Bye bye

aug. 9. 21:24
 98/123 anonim ***** válasza:
93%

Modell:))) hàt ezen sírok:)

Na mèg mindig itt eszik a fene?:)

Holnap ugyis vissza jössz egy hasonló bődületes ökörsèggel ès kiírod majd azt is:))

Mind így szoktàtok.

aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 anonim ***** válasza:
93%

Modell.

már mindent èrthető akkor:)

aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 anonim ***** válasza:
92%

#97

Te is úgy irogatsz, mintha mindenkit ismernél. Most már az igaz szerelemet is csak te ismered, nem csak a gyereknevelesben vagy profi :)


Én sem gondolom, hogy a gyk-s anyukak véleményére szorulnál.

Az élet nagyobb tanítómester, helyre szokta igazítani a téveszméket. Majd meglátod.

aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!