Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/203 A kérdező kommentje:

#80 :-)))

Ezt megpróbálhatom, de mit csinálok, akkor, ha kapásból sorolja a tarifát?

2014. nov. 16. 03:04
 82/203 anonim ***** válasza:
82%
elkezdhetsz gyűjteni rá, annál izgalmasabb lesz;)
2014. nov. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/203 anonim ***** válasza:
100%
(persze csak plusz munkából, mert ami szint van eddig azt továbbra is kéri, várja)
2014. nov. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/203 anonim ***** válasza:
100%

77: A házastársi vagyonközösség úgy nézett ki nálunk, hogy mivel én kerestem majdnem háromszor annyit mint ő, így én fizettem mindent, hitelt, számlákat, gyerekekkel kapcsolatos költségeket, bevásárlást, ő intézte a net számlát (amit néhányszor kikapcsoltak, mert nem fizette be) továbbá a siránkozást, hogy keveset keres.

Az én pénzem ami pénzünk volt, az ő pénze az ő pénze, mert kellett márkás cuccokra meg erre arra. A hűtőből is inkább csak kipakolt. Úgyhogy házassági vagyonközösség ide vagy oda, ÉN fizettem mindent. Amivel nem lett volna baj, ha kapok is érte valamit.

Viszont a női munkákat is én végeztem, mert az női munka, mint a gyereknevelés is (szerinte. Egyszer megkérdeztem, hogy akkor mi az apa feladata, de csak hümmögött).

Ha későn mentem haza a fáradtságtól majdnem összeesve (túlóra) és kivételesen ő vigyázott a gyerekekre nem a nagymama, akkor arra értem haza, hogy a szőnyegen kajamaradék, gyurmadarabok, szétdobált játékok meg a levetett ruhák összegyűrve. És ezt otthagyta nekem, mondván az ő "munkája" itt véget ért....

Azért ha már én voltam az, aki hazatolja a pénzt, veszi a kaját, én szereztem be az OBI-ból a csavarokat, cementet, stb, annyira én voltam a férfi a családban, hogy azon se lepődtem volna meg ha egyik nap arra ébredek, hogy kinőtt a farkam, akkor legalább ne arra kellett volna hazamennem, hogy egy szeméttelep a lakás. Már amikor nagy kegyesen, ritka alkalmakkor elvállalta a gyerekeket.

2014. nov. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/203 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, rosszul mondtam, TÖBB mint 3x annyit kerestem. Nettóban 75 ezer vs. 300 ezer...
2014. nov. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/203 anonim ***** válasza:
76%
Jaj ez a silány szex annyira rossz duma...a szexhez ketten kellettek, ha silány akkor az ugyanúgy a te hibád is nem csak az asszonyé. Nagy gondok voltak ott mar előtte is, valószínűleg ezért nem akart veled szexelni sem. A pár terápia jo ötlet lenne, de ha o nem akarja akkor nincs mit tenni :( megalázni meg azt lehet, aki hagyja. Állj mar a sarkadra!
2014. nov. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/203 anonim ***** válasza:
7%
3. Miaz hogy a nő neveli tovább a gyereket? Ha nem dolgozik , miből neveli a gyereket te szerencsétlen.
2014. nov. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/203 anonim ***** válasza:
85%

rá akarod fogni, hgy nem áll fel a himbilimbi?

Ezt add elő a bíróságon is.

Olyan végtelenül ellenszenves vagy, hogy csodálnám, ha másnak kellenél. Gondolom párszor a fejêhez vágtad, hogy te tartod el, neked ezért mi jàr. Neku vajon ez mennyire megalázó, az ő szexuális életét mennyire befolyásolja?


40/f

2014. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/203 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam. A párterápia jó lenne. És a javaslatom- hogy ő is ráálljon a következő: Anyagilag megteheted, és tedd is meg, hogy megértse, mit jelent nélküled létezni a világban:

Vegyél ki egy panzióban egy szobát egy hónapra. Ne mondd el neki, hogy hol vagy. Tedd elérhetetlenné magad. Akkor mész vissza, ha hajlandó a párterápiára ezt közöld, emailben, vagy egy otthagyott levélben,(hogy ne kerestessen a rendőrökkel:)- mert beteg vagytok mindketten és a gyerekek ezt átveszik, ha nem kezelitek. Sajnos a válás nem kezelés, ahogy egy ügyvéd mondta: a válásnak csak vesztesei vannak. És persze leginkább a gyerekek.

A legjobb lenne, ha szabadságon tudnál ehhez lenni egy hétig. Tökéletes csendben, magányban. Azt hiszem ez hiányzik neked a legjobban. Sokat fogsz kapni ezen a héten a csendből.

"Minden amit kaptam, a csendből kaptam" - írja Weöres Sándor, és tudjuk, nagyon sokat kapott:))

2014. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/203 anonim ***** válasza:
91%

"mint ahogy most is megbecsülöm/megbecsültem. "



Igen,pont ez süt,minden szavadból...

2014. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!