Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
 201/203 A kérdező kommentje:

A betanított munkást, jó értelemben írtam, és nem sértésnek. Csak azt akartam éreztetni ezzel, hogy nem adott fel semmilyen karriert értem. Én is voltam betanított munkás, és a mai világban szinte csak rájuk van szükség.

Amikor megismertem csak 2 srácot vallott be, de azokat is csak szekálásra. Ez a szám nem sok, főleg, hogy a 2. több éves kapcsolat volt. De mindig is éreztem, hogy becsapott a témával kapcsolatban. Egyértelmű, hogy sokkal több volt neki, persze nem szó szerint a fél város - remélem. Ez a tény úgy 1-2 éve körvonalazódik, és azóta növekedett a szám is, amit most elismer.

2014. nov. 19. 23:59
 202/203 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén, nem mindegy mennyi volt előtted? Tőlem soha meg nem kérdezte a férjem 17 év alatt, hogy mennyi volt, ki volt, és én sem tőle.
2014. nov. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/203 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Az érzések, a sértettség, a feleséged természete, a te természeted, az eltelt x év együttlét, a gyermekek száma, a takarítás, a feleséged nem dolgozása, a szex, stb, stb, stb. az egy dolog és szubjektív is, a feleséged oldalát nem ismerjük, csak a te sérelmeidet olvashatjuk. A válás pedig egy másik dolog.


Az elsőből fakadó összes fizikai-lelki érzést fel lehet dolgozni, a válás pedig jogi kategória, aminek szabályai vannak. Ami közös, az közös. A fele a feleségedé, ez van és pont. Itt mindegy, hogy a feleség mit tett a közösbe, jogilag akkor is közös. A gyermekek feletti felügyeleti jogot és gyerektartás összegét is a jog szabályozza. Ne küzdj ellene, ez van. Fogadd el. És fogadj ügyvédet, aki ezeket a dolgokat levezényli.


Én egy ennyire reménytelen házasságból ha anyagi veszteséggel is, de kiszállnék. Sokra mégy a pénzzel, ha közben romokban a lelked-pszichéd-szexuális oldalad.


Válás után újraépíteném az egómat, meg az akármimet. "A kevesebb mindig több".

2014. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!