Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
 161/203 anonim ***** válasza:
0%
160: ok drága, akkor te csak egy dolgos feminista vagy! :D :P
2014. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/203 anonim ***** válasza:
35%
huszonnyolc százalékos mindent bizonyít: hogy egy élhetetlen fazhkalap, akit a neten is utálnak. :) Szar lehet így élni.
2014. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/203 anonim ***** válasza:
39%
Én vagyok még az élhetetlen, mert nem gyűlölöm a férfiakat? Komoly! Tudod mit, igazad van előző, az az életképes nő személy, aki csak azért megy férjhez, hogy jól leszedje, aztán meg minden követ megmozgatva élete végéig eltartassa magát vele.
2014. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/203 anonim ***** válasza:
68%
Igen, igazam van. Mert hány százalék vagy te? Nyomorult:)
2014. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/203 anonim ***** válasza:
5%
19:24 - elgurult a gyógyszered? a % alapján minősítesz, bírálsz, ítélkezel? miért is???
2014. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/203 anonim ***** válasza:
28%

Ezen nevetek már egy jó ideje :))), szóhoz se bírok jutni a nevetéstől! :)))

Hány éves is vagy? :)))

2014. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/203 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan mondom, kinyílik a bicska a zsebemben a iylen hülye beszólások láttán, hogy "beáldozta a karrierjét" a kérdezőért.Tudjátok, ha valakiben olyan nagy vágy van a karrier iránt, az nem áldozza be, meg nem ül otthon a babérjain, hanem szépen igyekszik a házasság mellett is dolgozni, tanulni, stb.A kettő nem zárja ki a másikat!!főleg így, hogy az asszonyságnak dolgoznia se kellett, nyugodtan tanulhatott volna legalább vagy ilyesmi.Félreértés ne essék, nem azzal van bajom, ha valaki otthon ül, jó, megvan róla a véleményem, de ez magánügy.De amikor lusta disznók ráfogják a másikra, hogy miatta nem lett belőlük semmi, na ez már több a soknál.
2014. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/203 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hha a feleség lusta, nem dolgozik, piszkos és nem él házas életet a férjével akkor minek csinált neki 2 gyereket a kérdező? Azért ez legalább az első gyerek után minimum kiderült, h ilyen.
2014. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/203 anonim ***** válasza:
0%
168: nehéz megérteni a másik felet, mi? :) Csak a nőt lehet, igaz? De, hogy válaszoljak szegény kérdező helyett, mert mondjuk ő is ember és még is csak férfiból van, mert mondjuk bízott abban, hogy ez csak egy hullám völgy és jobb lesz minden, mert mondjuk lehet, hogy a feleség is ígérgetett, hogyha még egy gyerek lesz jobb lesz minden / bizony ilyenről is hallottam már! / és mert "véletlenül" is jöhetett, és különben meg már bocs, deha egy nő még egy gyereket akar, akkor azt el is tudja érni, hogy legyen. Egyébként a nő ha ilyen, és tudja magáról, hogy ilyen, ő minek akart még egy gyereket? :D Valószínűsítem, hogy tudja magáról a feleség is, hogy nincs munkahelye stb.
2014. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/203 anonim ***** válasza:
100%
Hat en azert szívesen meghallgatnám a masik felet, mert oké hogy a férj elmondta az o verzióját de ki tudja mi az igazság! Nem látunk mi ebbe bele, kar is ezen vitatkozni. Igazságot nem tudunk tenni es nem is tisztünk.
2014. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!