Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
 171/203 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten jol elkurtàk maradjunk ennyiben
2014. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/203 anonim ***** válasza:
72%

Persze a feleség verziójára én is kíváncsi lennék, de itt azzal volt a fő gond, hogy a többség a kérdezőnek esett neki, lényegében ok nélkül.

Mondjuk mivel ez egy névtelen fórum túl sok értelmét annak se látom, hogy mi oka lenne a kérdezőnek valótlan dolgokat állítania? Bár igaz, ami igaz, ma már semmit se lehet tudni.


Off: Ettől független érdekes mód itt gyikon rendszeres az a szokás, hogy neki esnek az emberek a kérdezőnek csak, mert épp olyanjuk van.

2014. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/203 A kérdező kommentje:

Valaki említette, hogy azért nem jó vele a szex, mert én vagyok a rossz. Sajnos ezt őneki is sikerült elhitetnie velem. Az előző kapcsolataimban (bevallom nem volt sok, sőt), nem volt ilyen jellegű problémám. Az is tény, hogy ő az első olyan "csajom", akin végigment a fél város, persze ez csak pár éve kezd körvonalazódni, mert mindig is tagadta. Azt elfogadom, hogy velem van a baj, de azt nem, hogy nem lehet erről beszélni. És azt sem értem, hogy akkor miért nem mondja meg, hogy ügyetlen, vagy kicsi vagyok neki. Ha azt mondja, hogy nincs semmi baj, akkor nem tudok változtatni a problémán. A silány szexet konkrétan úgy értem, hogy két pozícióban, sötétben, és nagyon ritkán.

Köszi.

Valóban abban bíztam/bízok, hogy csoda történik, és jobb lesz minden, még ha nem is tökéletes. Mindannyian emberek vagyunk, vannak rossz időszakaink.

Hazudozásnak én sem látom az értelmét, mert azzal csak magamat csapnám be.

Ha nem gond, akkor nem kérem meg, hogy írja le az ő verzióját is. Amit én tudok, az az, hogy tudja, hogy "könnyű" élete van, és tisztában van azzal is, hogy nagyon rossz lenne neki, ha elválnánk. Szerinte csak én hiszem azt, hogy nem szeret engem, mert bebeszéltem magamnak. A szexel kapcsolatban meg szerinte nekem vannak extrém elvárásaim.

Ha kérdeztek konkrétabbat, akkor az ő véleményét is megírom szívesen, persze csak ha tudom. De ha nem tudom, akkor rákérdezek.

Az vitathatatlan tény, hogy elk..rtuk, nem kicsit, nagyon. De ekkora bö....eséget, látott már az ország...

2014. nov. 16. 22:04
 174/203 A kérdező kommentje:

Visszaolvasok, próbálok válaszolni.

Soha nem vágtam a fejéhez, hogy én tartom el, még a mai napig sem. Főleg, hogy ez az én döntésem is volt. Soha nem aláztam meg, egyszerűen nem ilyen a mentalitásom. (Viszont utaltam már pénzt, rászorulóknak, de ezt is csak titokban, nehogy megszóljon még emiatt is.)

Valószínűtlen, hogy csak a pénzemért jött össze velem, bár biztos számított az is, mert szépfiú sosem voltam. De ha az akkori autómat láttátok volna...

"Nem szeret, nem dolgozik, nem főz, nem takarít, nem jó anya." Ez azért ebben a formában erős túlzás. Tény, hogy nem szeret, bár ha nem is tökéletesen, de a háztartást ellátja. Hisztis, következetlen, de azt nem mondanám, hogy nem jó anya. Én még most is szeretem, de igaz, hogy egyre kevésbé.


A "karrierjét" nem áldozta be. Max betanított munkás, (bocs operátor) lenne valahol. De ez nem baj!!!


Én is biztos rosszul gondolom, hogy egy nőnek a gyerekei a legfontosabbak. Amíg én "csak" dolgoztam, ő látta a gyerekek első lépéseit, fogaik megjelenését, kiesését, örömét, bánatát, játszat velük amennyit csak akar. Nem tudom, hogy mi kellhet egy anyának annál több, hogy gondtalanul, láthatja a gyerekeit felnőni, úgy hogy szinte mindent megadhat nekik, és mással nem is kell törődnie. És bizony ezeket az alkalmakat az apukák áldozzák be a megélhetésért cserébe. Inkább lemondunk a játékról a gyerekekkel, csak hogy megkeressük az ennivaló árát. Mi is eltölthetnénk velük az egész napot, de az milyen lenne??? Az egész nap a gondtalan játék helyett arról szólna, hogy "kicsim nem tudok enni adni, mert nincs pénzem". most őszintén, ez jobb lenne???


A fizetésünket meg nem választhatjuk meg. Hiába lenne elég kevesebb pénz ez nem úgy működik, hogy "oké fizessetek kevesebbet, de kevesebbet is melózok". Ha elvégezzük a melót megkapjuk a pénzt, ha nem akkor kirúgnak. Tehát vagy a teljes fizetés, sok munkával, vagy semmi, munka nélkül.


Ráadásul még a napokban is emlegette, hogy szeretne még egy gyereket. De már attól tartok, hogy csak azért akar, hogy több gyerektartás kelljen fizetnem.

2014. nov. 16. 22:44
 175/203 anonim ***** válasza:
0%
Itt senki nem fogja mondani, hogy azzal lehet ezt csinálni, aki hagyja; te választottad, megérdemled; aki hülye, haljon meg... mert nők ezeket a hasznos tanácsokat szokták kapni.
2014. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/203 anonim ***** válasza:
65%
175: ez tény és való, hogy mi nők ilyen kedves, hasznos tanácsokat szoktunk kapni, de most akkor ilyen kedvesen úgymond "bosszút" kell állni, talán pont olyanon, aki soha nem adott másnak ilyen tanácsot? Lehet adott, de miért általánosítani?
2014. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/203 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad még valahol az elején, hogy a feleséged nagyon szép. Nem akarlak megbántani, de akkor bármikor kapott volna, vagy kapna másik férfit, aki eltartja, és még jóképű is. Tehát nem hiszem hogy nem szeret.
2014. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/203 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha igazad lenne. :-)
2014. nov. 17. 00:44
 179/203 anonim ***** válasza:
68%
Hát azért utolsó,egy többgyermekes elvált családanya nem szàmít túl jó partinak,hiába szép.akkor inkább olyat keresnek,aki fiatal és független.
2014. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/203 anonim ***** válasza:
61%

177: azért a szépség nem minden. Ha olyan a jelleme, amiket a kérdező leírt róla, de ő eleinte nem vette észre, az egy dolog, attól még más férfi észre vehette. Plusz több gyerekkel ahogy írták fentebb nem igen kell egy nő, és miért is kellene, van elég egyedülálló nő fiatalok közt is, akik közül válogathatnak.

Vagy bnőm, 3 gyermeke van, egyedül neveli őket, kifejezetten szép nő még női szemmel is, ráadásul természetes szépség, nem az a tipikus pláza cica, kedves is stb. aztán ő se igen talál magának még se komolyabb kapcsolatot.

2014. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!