Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/203 anonim ***** válasza:
83%
107. Alapos takarítás biztos hogy nincs annyi időben amit írsz. Lehetetlenség. Azt elhiszem hogy a takarítónőd fölsöpri, aztán fölmossa a padlót ahol járkáltok, meg gyorsan leporol ott ahol látszik, fölporszívóz. Ennyi. Ott más takaírtást nem csinál heti 6 órában. Hogy milyen a csempe, bútorok mögötti, alatti terület, függönyök ha vannak, azt inkább hagyjuk. Heti 6 órában, 350 m2, ott takarítanak ahol a papok táncolnak, a mondás szerint. :) Ekkora terülelet ha tisztességesen akarod takarítani, akkor ott bizony szabad dolgozni vele napi szinten nem keveset.
2014. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/203 anonim ***** válasza:
74%
Hűtőt, fagyasztót én szoktam takarítani, tiszta és szagtalan, hétvégén anyukám főz, hétköznap nem eszünk itthon, mosni a mosógép szokott, tervezgetni az, aki arra jár, vasalni vagy anya vagy én, mostanában inkább én. Én a szobákra mondtam, hogy csak pirszívó meg portörlés, a többit nem kell hetente. És a bahárónô tényleg csak hetente egyszer jön, akkor 8 óránàl kevesebbet tölt itt, és tiszta minden. Nyilván nem hagyja itt porcicásan a sarkokat. És ez a bejárónő minden nap máshol takarít, és a többi ház is hasonlóan nagy, és mindenhol végez ennyi idő alatt. Kérdező felesége ehhez képest semmit nem csinál, ő írta, hogy sokszor van gyorskaja, és szólni kell a takarításért.
2014. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/203 anonim ***** válasza:
22%
Függönyök fehérek, bútorok alatt nem kell minden héten takarítani, mivel be se fér alá semmi, és tegye fel a kezét, aki hetente lepakolja és elhúzza a könyvespolcot. Azt mi nagytakarítás kor csináljuk, de akkor sincs alatta látványos kosz, csak egy kis por. Függönyöket ő szokott mosni, vasalni, amikor szükség van rá. És ez minden nagy családi házban így megy, ahol van bejárónő. Vagy gondolod, hogy mindenki igénytelen, akinek nagy háza van? Dehogy takarítanak napi szinten! Régen járt hetente kétszer a nő, de akkor vasalt is. Anyukám is iszonyú kényes minden porszemre, úgyhogy makulátlan ez a ház.
2014. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/203 anonim ***** válasza:
79%
112. Nagyon nagy szerencséje van veletek a takarítónőnek, hogy ennyivel beéritek, te tényleg. Én is voltam takarítónő kétszer is eddig, mert nem volt munkám, de felénk nagyon nagy elvárások vannak, napi szinten suvickolás, és igen, volt olyan hely, ahol napi szinten csempét fertőtleníteni, bútorokat húzgálni, mert mögötte is ellenőriték hogy kitakarítottam e. Azért mondom, hogy elhiszem hogy takarítgat, takarítgattok, de hogy nem alaposan az biztos, mert amit írtál időt, az nem elég rá.
2014. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/203 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltértünk a kérdező problémájától, lehet nem is fog már írni.
2014. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/203 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ahol te voltál, ott mániákus volt a főnök. Hetente elhúzni a bútorokat??? Nincs értelme! Be se száll olyan könnyen a por. Én egy hónap után se találok port a bútorok alatt, esetleg nagyítóval néhány szemet. Azért a felületes és a felesleges munka között is van középút. Innen is kirúgtak pár pár nőt, mert nem dolgozott rendesen, de az tényleg nem dolgozott rendesen. Hetente csempét fertőtleníteni?? Ez már beteges.
2014. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/203 anonim ***** válasza:
53%
116. Olyan helyen is voltam, ahol az ablakpárkányokat is suvickoltatták velem, egy szem légypiszkot nem tűrtek rajta, minden nap le kellett mosnom. A nő is nagyon raplis volt, de a férfi mégjobban, a garázsukat is minden nap fölmosni. Pár hónap után otthagytam őket, de alig találni jobbat, ezek az újgazdagok adják a munkát felénk sok mindenkinek.
2014. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/203 anonim ***** válasza:
100%
huhh hogy csillog-villog ez a kérdés a sok takarítástól :D
2014. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/203 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mit vagytok úgy kibukva,hozzánk is jár takarítónő hetente,(250nm),4 órát van itt,és mindent rendbetesz. Még arra is marad ideje,h kimossa a mikrót,hűtőt,megnézze h le van-e vminek járva a szavatossága.sőt az ablakaink is tiszták.milyen érdekes,nem?amikor szabin volt,én takarítottam,és kb másfél két óra kellett,hogy kiporszívózzak,feltöröljek mindenütt.úgyhogy hagyjuk a hülyeséget.
2014. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/203 anonim ***** válasza:
84%
Bírom ezeket a palotákban lakó cselédeket tartó nőket.
2014. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!