Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/203 anonim ***** válasza:
76%

"Persze le lehet nyugodtan nézni a kérdezőt. Elvégre a te meglátásod szerint valószínűsítem, hogy minden férfi csak egy szemét, link, senkiházi..., hátha még "sírni" mer."


Miért ne néznének le valakit, aki hosszú mondatokon át csak azon kesereg, hogy őt majd jól kisemmizi a felesége és hogy neki milyen rossz lesz majd... Ő, ő, ő, csak magáról tud ódákat zengeni, mert mindenki más csak ki akarja használni, és a szemét gyerekeire is ki kell majd dobnia 40%-nyi gyerektartást. Ilyen egy jóérzésű szimpatikus férfi? Inkább egy hisztis, önző gyereknek tűnik.

Ha akarja nevelni a gyerekeket, megvan rá a lehetősége, és komoly eséllyel indul, hiszen anyagilag jobban áll. Akkor majd meglátja, hogy mi a különbség a gyerek minden ügyes-bajos dolgának ellátása, és a jelenleg fennálló rendszer között.

2014. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/203 anonim ***** válasza:
66%
Nálam nem merül ki a takarítás a porszívózással, fölmosással. Ennyi. :)
2014. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/203 anonim ***** válasza:
20%
De mitől lenne fogkrémes a csempe? Oda köptök? Mi a mosdókagylóba, és mindenki kiöblíti maga után. Kádban nem fürdünk, csak zuhanyzóban, azt meg valaki lehúzza este, hogy ne száradjon rá a víz. A mosogatás nem része a takarításnak, mindig kaja után megcsináljuk. A mosás se része, hétvégén mosunk, vagyis a gép mos, az se munka. A többi megvan 6 óra alatt. Mondjuk az igaz, hogy mi megtanultuk úgy használni a dolgokat, hogy minél kevesebbet kelljen takarítani.
2014. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/203 anonim ***** válasza:
87%
Picit eltertunk a targytol.A kerdezo egy idiota,semmibe sem veszi a feleseget.Lehet hogy errol a no is tehet,ezt nem vitatom,de Te ferfi letedre,amiket mondtal...soha nem kellenel egy ertelnes nonek,mar ha ezeket olvasta volna,amin itt irtal. Te csak a penzed felted,a gyerekeid nem erdekelnek.Fele fele megosztas,hal istennek ez a torveny.
2014. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/203 anonim ***** válasza:

Hölgyeim a takarításnál erősen befolyásoló tényező, hogy mennyire van tele a lakás bútorokkal, a bútorokon kis bizbaszokkal.

40 nm-ből költöztünk 90-re. A kis lakásban minden szir-szar elől volt, sokat kellett pakolni, körbetörölgetni, kerülgetni.

Az új lakást eleve úgy rendeztük be, hogy kevés legyen a felület, sok pakolóhely van. Így ugyanannyi idő megcsinálni ezt is, mert nem piszmogok annyit. 40 nm-en meg tíz centiken szüttyögtem, mert kis szobor, itt egy szék, ezt a pulcsit hova rakjam, ez a könyv nem fér el, az a papír megint elől, stb.

2014. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/203 anonim ***** válasza:
37%

"De mitől lenne fogkrémes a csempe? Oda köptök? Mi a mosdókagylóba, és mindenki kiöblíti maga után. Kádban nem fürdünk, csak zuhanyzóban, azt meg valaki lehúzza este, hogy ne száradjon rá a víz. "


Jaaaa, így már értem, akkor neked abban merül ki a "takarítás" amit egyébként minden jó érzésű ember így csinál (pl. kiöblíti maga után a mosdókagylót)...nyilván így egyszerű, nálunk nem így van.

És képzeld, nem odaköpünk, de óhatatlanul is foltos lesz a csempe, mivel odafröcsöghet. De gondolom ez nálatok nem fordulhat elő és ezért le sem törlitek....VILÁGOS

2014. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/203 anonim ***** válasza:
19%
131: a lenézést tök mindegy, hogy mivel mented magad felé. De ahogy mentegetted is magad azzal is lenézted a kérdezőt! Mintha vmi mindent tudó volnál, és baromira át látod a gondjait, gondjaikat. Ja és persze rendkívül visszaigazoltad, amit állítottam, hogy egy férfinak ugyan mi oka lehetne "sírni", és milyen férfi is lehet az. Hát gratulálok mindenesetre. Nem is csodálom ezek után, hogy a férfiak úgy állnak a nőkhöz ahogy, ezek után, ha én férfi lennék biztos én se állnák a nememhez másképp!!!
2014. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/203 anonim ***** válasza:
20%
131: és remélem majd téged is pont így vagy még jobban lefognak nézni, amikor majd te leszel nagy bajban, és te leszel teljesen elkeseredve!!! GRAT!
2014. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/203 anonim ***** válasza:
79%

"Nálam nem merül ki a takarítás a porszívózással, fölmosással. Ennyi. :)"


Jó, ezt elhiszem, de ezért kérdeztem, hogy meséld már el, mit csinálsz ezen kívül még?Ablakot gondolom nem törölsz minden héten, függönyt sem mosol minden héten, a szekrényeket nem húzod el minden héten.A mosást, mint már mondtam, a gép csinálja, a főzés nem tart olyan sokáig.Még ha a csempetakarítást hozzáveszed, az is kb negyedóra pluszban, nagyon nagy jóindulattal.Ha kitakarítod a WC-t, leszeded a fürdőszobapolcról a cuccokat, akkor sem tart olyan sokáig.Ne állítsátok már be úgy, mintha mindennap éves nagytakarítást kéne csinálnotok!

2014. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/203 anonim ***** válasza:
68%

139: "Ne állítsátok már be úgy, mintha mindennap éves nagytakarítást kéne csinálnotok!"


Az ilyen nőktől mást ne várj, sem ésszel, sem szép szóval nem fogod meggyőzni őket. Ezek azok a női típusok, akik csak, azért mentek minél hamarább férjhez és szültek/vagy szülnek egy vagon gyereket, hogy ne kelljen dolgozni, és a gyermeknevelésre/házimunkára hivatkozhassanak. Aztán, ha a férj megunja, hogy kitartja az asszonyt, és már nem hat rá a mártirkodásuk még ők sírnak.

És minek mindennap mást se csinálnak csak olykor rászólnak a gyerekre, megetetik őket, felmosnak, esetleg még meg is főznek, ez ezért számukra rendkívül nagy kihívás. Igazából még erre se lennének képesek, de inkább ezt tették, és teszik, csak dolgozniuk ne kelljen!

Lehet leszavazni! :D

2014. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!