Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elválok a férjemtől mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elválok a férjemtől mennyi az esélye hogy nekem itélik a gyereket? Teljesen rendben vagyok csak én külön szeretnék menni anyosoméktol ő pedig nem! Én albérletbe mennék a babámmal!

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha van megfelelő jövedelmed, megfelelő lakhelyed, nem vagy drogos, alkoholista suttyó, akkor meg van rá minden esélyed, hogy neked ítélik.
2014. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Az első a szokásos baromságot szajkózza.


Az igazság az, hogy mivel mindkét szülő egyenlő esélyekkel indul, mi nem tudhatunk neked erre válaszolni, mert majd a bíróság megvizsgálja mindkettőtök körülményeit, és az alapján dönt.

2014. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

100%-ig anyapártiak a bíróságok, szal nincs okod aggódni.

Nem egy alkoholista, drogos anyát ismerek, szal ez se akadály.

2014. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hála istennek semmi szenvedélyem nincs sem alkohol,drog gyógyszer semmi
2014. okt. 8. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

"Nem egy alkoholista, drogos anyát ismerek, szal ez se akadály."


Mert aki gyereket csinál egy alkesz, drogos nőnek, az aztán mintaférj és mintaapuka...

Kérdező, először talán beszélni kellene. Kutya világ vár rád egyedülálló anyaként, már ha te kapod gyereketeket.

2014. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Szerintem is gyakorlatilag mindig anyukának ítélik a gyereket. De mi nem értünk ehhez, majd kiderül :) Drukkolunk :)
2014. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te figyelj csak 2., hol írtam én az, hogy 100% hogy az anyának ítélik? Azt mondtam, hogy minden esélye megvan rá. Ennyi, ez nem jelent semmi konkrétat.
2014. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vagyunk hasonló szituban és a helyzet az hogy már túl vagyunk egy tárgyaláson. Első körben az apánál maradt, mivel az anya lépett le, és úgy találták bizotsabbnak a baba sorsát, hogy ahol már eddig is meg volt a helye az jobb pont volt, illetve ilyenkor ha egy szülő egyedüli nevelőként marad, vizsgálják melyiknek jobb a jövedelmi helyzete és a támogatottsága anyagiak terén. Nálunk kerek perec megkérdezte a bíró az apát és az anyát is, hogy támogatja e őket vki anyagileg. Szóval a szülői házból ahol már helye van, ha semmi nem szól az apa ellen, akkor valószínübb hogy a baba helyben marad, főleg ha ott még további támogatás is várható a nagyszülők révén. Nálunk is ezt hagyták helyben a bíróságon.
2014. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát én 2 példát is tudok amikor a férj kapta a gyerekeket.

Az elsőnél vállalkozó volt a férj, az anyuka munka nélküli.

Második esetben hiába dolgozott az anyuka, a férj valami nagykövet volt és az ő szava meg kapcsolatai "szent" a bíróságon...(no meg gondolom tele volt suskával is)


Persze tudok vagy 10 esetet amikor meg az Anyánál vannak a gyerekek, de az életben semmi sem tuti.

2014. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

"Mert aki gyereket csinál egy alkesz, drogos nőnek, az aztán mintaférj és mintaapuka..."


Ki mondta, hogy alkoholista volt a nő meg drogos mikor teherbe esett?

Úgy bírom ezt a hozzászólót, annyira sötét, de olyan okosnak érzi magát, hogy nem is igaz.

Hamisítatlan GYK megmondó ember...

2014. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!