Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Zsarolni akarom ha nem fizet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolni akarom ha nem fizet, ez igy rendben?

Figyelt kérdés
Ket evi hazassag utan valunk a ferjemmel.Kozos ingatlanunk nincs csak ingosagok,par butort haztartasi gepeket, egyebeket vettunk a lakasba , ami az o tulajdona.A helyzet az hogy ezeket a dolgokat mind abbol a penzbol vettuk amit menyasszonyi ajadnekba kaptam a rokonaimtol es kb 4000eurot tett ki.Tehat nem jottem ures kezzel es nem is akarok uresen tavozni mivel a valopert o adta be.Nekem ezek a targyaknem kellenek de penz annal inkabb mivel ketgyermekes munkanelkuli elvalt anya leszek hamarosan! Felek hogy semmit sem akarnak majd fizetni mert nagyon fukar egy csalad, penzuk persze van, ezert gondoltam hogy zsarolom oket megpedig azzal,hogy megmondom a ferjem unokatesojanak, hogy csak egy orokbefogadott gyerek ami persze csaladi titok a fiu nem is sejti.Szerintetek ez igy ok, vagy mit csinaljak?
2011. okt. 9. 22:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
szép házasság lehetett.
2011. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Nászajándék közös, mindegy kitől kaptátok. Szép kis nő lehetsz...
2011. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Szánalmas senkházi csíra vagy ha megteszed. Jobb lesz neki egy ilyen nélkül.
2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem OK. Keress egy ügyvédet!
2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez egyáltalán nincs rendben!
2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%

Kolompár Achillesz csak kíváncsiságból kérdezem, te roma származású vagy?


A neved miatt kérdezem.

2011. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nem ok. A gyerekeid milyen példát tanulnak tőled?

Ügyvéd a megoldás kulcsa. Persze azért előtte beszélj a férjeddel, mert lehet, hogy mégis tök jó fej lesz majd.

2011. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szanalmas???Pokol volt az eletem melette,de most had ne menjek a reszletekbe csak az erdekel hogy mit tudok belole kipaszirozni?
2011. okt. 9. 22:59
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
férjed unokatesója mit ártott neked ?Miért kell keverni a szart ? csak ne hogy vissza nyaljon a fagyi a zsarolás miatt
2011. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyet tervezel szánalmas vagy. Igen.
2011. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!