Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy engem ne...

Mit csináljak, hogy engem ne tudjon kihasználni és ne tudjon zsarolni?

Figyelt kérdés

Keresztanyám egy 61 éves nő.Nagyon határozott,mindig tudja,hogy mit és hogyan érhet el,és pontosan tudja,hogy mit gondolnak róla az emberek.Ez mind jó és szép,de most jön a rossz.Mindenkit kihasznál,a fiait sakkban tartja.Az egész nem most kezdődött.Anyám és apám 30 éve élnek együtt,kissé boldogtalan házasságban."Apám" alkoholista(nem vérszerinti),anyám sem vérszerinti,de ő rendes és nagyon szerény,jószívű nő.Szeretem anyámat,de apámmal nagyon közömbös vagyok,mert sajnos egy alkoholistát se tisztelni,se szeretni nem tudok,tiszteletlen és szemtelen mégsem lehetek vele,mert akkor anyám állandóan mérgelődne és mérgelődött is már ezért velem.Anyámékat keresztanyám nagyon kihasználja már 10 éve,anyámtól rengeteg pénzt kért kölcsön,nem is mindig adta vissza.Idejárnak keresztapámék az udvarunkba a gépeikkel(mezőgazdaságuk van,földjeik vannak).Állatokat szerencsére nem tartanak,úgyhogy azok nincsenek a terhünkre.A másik meg az,hogy van egy ismerősöm(nagyon szeretem),akinek elmondott egy olyan dolgot,ami nem igaz.Azt mondta neki,hogy apám(az enyém) ellopott tőlük 150 ezer forintot,mert pont azon a napon ő volt bent a lakásba..de apám soha senkitől nem lopott pénzt,sőt abba a házba rengeteg ember bejárkál nap,mint nap,mert sok embert alkalmaznak.És ugye nem is egyezik az időpont,mert volt ott még egy pár ember abban az időpontban,meghát világos nappal volt.És az ismerősöm ezt ugye csak nekem merte elmesélni,hiszen ha anyámnak ezt elmondanánk,akkor keresztanyám engem is megtépne,megutálna,meg az ismerősömet is abszolút megutálná.

(folytatás lejjebb..)


2010. jún. 17. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést
2010. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ugye ismerősömet is kihasználta,anyámat uszítja ismerősöm ellen,az ismerősömet is uszítja anyám ellen,merthogy irigyli azt,hogy anyámat szereti valaki,és anyámnak sok barátnője van,és nemcsak munkatársa,alkalmazottjai.Mert keresztanyámnak egyetlen olyan ismerőse nincs,aki nem teszi az agyát előtte,mert minden ismerős csak azért játssza meg magát,mert tudják,hogy keresztanyám kisemmizné és tönkretenné őket.

Mit tehetnék én,hogy engem ne tudjon sehogy se kihasználni?

És zsarol érzelmileg azzal,hogy nyáron én vigyázok unokaöcsémre,és ha nem megyek el hozzájuk,akkor nem is szeretem unokaöcsémet..DE KÖNYÖRGÖM!HA NEM HÍVNAK,ÉN NEM MEGYEK!MERT AKKOR NEM KELLEK!

Egyik unokatesóm itt lakik,ahol keresztanyámék és mi is,és már gyereke van meg felesége.A gyereke pici(ő az egyik unokaöcsém),nagyon cuki baba.De könyörgöm..nekem nyári szünet van..és nekem mostmár nem az a legnagyobb élvezetem,hogy vigyázok a gyerekekre.

Apám megint berúgott,mondván,hogy csak én vagyok itthon.

És most mondja,hogy ki kellene menni borsót szedni..mert ki is mennék,ha nekem nem lenne jobb szórakozásom..de igenis lenne,mert ott van a nappali,amit felkellene porszívóznom..de az még ráér könyörgöm..

ja és mondja utána,hogy "ja nem tartassz vissza?" hát mondom nem,menjél csak..minek tartsak vissza egy alkoholistát??CH,szánalmas..

Felnőtt ember..és tönkreteszi magát..ezért haragszok rá is.

Keresztanyámra meg azért,mert mindenkit kihasznál,holott nem kéne.És ő is megjátssza az agyát,mert van két fia,akik nélküle is sokra vitték..

Csak ismerősöm is megmondta,hogy aki itt lakik unokatesóm az nagyon el van kényeztetve,anyuci kisfia..anyuci kisfiát pedig a drága anyuci a felesége ellen uszítja..ez a baj..és anyuci pici kisfia kezdi belátni,hogy rosszul házasodott..pedig ha tudná,hogy anyuci nem jót akar neki,hanem szétakarja rúgni a kapcsolatukat,a házasságukat..Istenem!

:@:@ sok felnőtt ember és nem gondolkoznak..

nem azt mondom,hogy utálja az anyját,hanem azt,hogy ne higyjen mindig neki,és ne lógjon naphosszat anyuci szoknyáján.Ez az alkoholista meg lássa be,hogy amit tesz,az nem szép és nem jó dolog,és menjen elvonókúrára,anyám meg ne legyen ilyen ember,akit ki lehet használni.

//Bocs a dühkitörésért.//

Mit tegyek?

2010. jún. 17. 13:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném,ha ezeket a dolgokat úgy meglehetne oldani,hogy senki észre se vegye azt,hogy én valamit is teszek ....
2010. jún. 17. 13:57
 4/9 A kérdező kommentje:
SZERETNÉK FELEJTENI!
2010. jún. 17. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
LE tudnád irni értelmesen és RÖVIDEN, hogy most mi a bajod és föként mi a kérdésed? Ugyanis nem lehet semmit megérteni a regényböl, amit irtál - meg mi közünk ahhoz, hogy nem jössz ki a keresztanyáddal?
2010. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez elég követhetetlen... Gondolom keresztanyáddal kapcsolatos a kérdés, ehhez képest elmesélted apukád, anyukád, unokatesód, ismerősöd meg tudom is én még kiknek a dolgait. Emiatt egy kissé zavaros...


Egyáltalán mi a kérdésed?? Konkrétan?

2010. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem xard le keresztanyádat, mondjon amit akar, ne foglalkozz vele. Utáljon téged, és ha azt akarja h vigyázz a gyerekre, mondd, hogy nem a te gyereked, úgyhogy bocsi, de nem érsz rá, van jobb dolgod is.
2010. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Leírtam mindenkinek a történetét,mert ezeket az embereket keresztanyám kihasználja,butítja.Ez a bajom,hogy én rájöttem a dolgokra,a többiek meg nem..és a többiek hisznek neki,én meg nem akarok,és ezáltal keresztanyám állandóan engem b_sztat a hülyeségeivel.

Azt akarom,hogy engem ne tudjon kihasználni,és hogy az érzelmi zsarolásai ne hassanak rám..

Mit tegyek,hogy közömbös tudjak vele lenni,és ne tudja meg soha,hogy utálom,de érezze azt,hogy közömbös vagyok vele??

Ja és mit tegyek az ellen,hogy ne tudjon kib_szni velem??

ATTÓL FÉLEK,HOGY TÖNKRETESZ.közel jár hozzá..

2010. jún. 17. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Néz át rajta. Ha tovább nyaggat sikítsd le a fejét.
2010. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!