Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Alkohollal zsarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohollal zsarolni?

Figyelt kérdés
22 éve vagyok házas,bár még csak 42 éves vagyok.Párom mindig is ivott,amolyan úriember módra.(van pénze)Elegem lett az egészből,sok cirkusz árán sikerült(látszatra)rávenni,hogy menjünk külön.Azt azért még hozzá tette,hogy akkor ő 1 éven belül halálra fogja magát inni.Mert,hogy nem tud egyedül élni.Mi a véleményetek?Ez nem manipuláció?
2010. aug. 10. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy manipuláció. De az is, hogy -legtöbbször- komolyan is gondolják a férfiak.
2010. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Ó, manipuláció a javából. Ne dőlj be neki!!!
2010. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Tegye meg. Ha neki ez jó. Ne hagyd magad zsarolni!
2010. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Nem tudom mit adsz egy "gyerek" szavára de én mégis megosztom veled a véleményemet.

Ez nem manipuláció, ez színtiszta zsarolás.

Annak idején anyám éveken át fenyegette apámat,hogy megöli magát, csak hogy vegye el feleségül.Végül csak összeházasodtak (szerelemből), viszont a fenyegetésre az volt apám reakciója, hogy ha elakarja ba**ni a saját életét,hát tegye, de ezzel nem fogja magához láncolni. És mennyire igaza van..

Keresztanyám egyik kapcsolatában a férfi rendőrnek tanult,szakított vele, erre a pasi azzal jött elő hogy fejbelövi magát.. keresztanyám vívódott, de a végén csak azt mondta neki,hogy idefigyelj, mit képzelsz te magadról hogy így akarsz magad mellett tartani, ha ilyen avgy,én magam adom a kezedbe a fegyvert..

szerinted bármelyik esetben lett haláleset? NEM! miért? mert amelyik kutya ugat,az nem harap.

Én mélységesen szánom az ilyen embereket, mert ezzel semmi mást nem tesznek csak a saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki.. iszonyat önző dolognak tartom,az ilyen emberek magukat tartják a legfontosabbnak...

19/L

2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez manipuláció a javából. De előbb utóbb valamelyik krimóban, ahol éppen halálra issza magát, majd elkezdi vigasztalni egy hölgy, aki úgy kihúzza a depresszióból, hogy soha többet nem hallasz felőle :)
2010. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megerősítettetek abban,hogy nem csak önző,de még a lelkiismeretembe is képes belerúgni egyet.
2010. aug. 10. 21:41
 7/21 anonim ***** válasza:
Tegye. Te meg halálra szeexeled magad mond neki. Na melyikötök fogja élvezni a dolgot?
2010. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hogy ez a válasz nem jutott eszembe!Na ja,hát inkább a szex mint a szesz!
2010. aug. 10. 21:59
 9/21 anonim ***** válasza:
Sajnos van ellenpélda. Rokonom hasonló okok miatt lett öngyilkos, nem csak mondta, sikerült is neki..
2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha valaki saját magát akkarja tönkre tenni ahhoz nem kell segítség. Ha piá'ni akkor hajrá 1 év alatt nem viszi el a p'a az alke'zek több év alatt p'álják magukat halára.

Ha nem akkar élni kénytelen lesz gyorsan tenni valami drasztikusat, ilyen lépésre nem képes az aki egy bal'asz félénk a'kesz. Az ilyen csak szánalmas bén'k akik várják hogy a májrák végezen velük.

2010. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!