Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Alkohollal zsarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohollal zsarolni?

Figyelt kérdés
22 éve vagyok házas,bár még csak 42 éves vagyok.Párom mindig is ivott,amolyan úriember módra.(van pénze)Elegem lett az egészből,sok cirkusz árán sikerült(látszatra)rávenni,hogy menjünk külön.Azt azért még hozzá tette,hogy akkor ő 1 éven belül halálra fogja magát inni.Mert,hogy nem tud egyedül élni.Mi a véleményetek?Ez nem manipuláció?
2010. aug. 10. 21:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia kedves sorstársam! Én is 42 éves vagyok, és 23 éve házas. Évek óta filózok,elváljak-e vagy nem,én is a férjem alkoholizálása miatt.Nem iszik sokat ,és nem túl gyakran, de az is épp elég.néha bekattan,és berúg.Tudja,hogy halálosan idegesít ilyenkor a bamba feje,akadozó nyelve,és az egyébként józanul jámbor,ember ilyenkor agresszívabb,durvább lesz,pláne ,ha veszekedek vele...Az tart engem vissza a válástól, hogy bár már nem igazán szeretem, csak a nagy gyerekeim apja... A fizetése nagy részét leadja,és ha józan, inkább csendes,unalmas fickó,a ház körül elvégez dolgokat.Ha én nem tartottam volna eddig is kordában, haverok már régen lezüllesztették volna,volt amelyik már meg is halt. Attól én is tartok,hogy ha elválunk, még mélyebbre süllyed az ivászat terén...és bántana a lelkiismeret.Van pisztolya is, és attól is félek,hogy részegen,bánatában lelőné magát...Mondjuk ,azt sose értettem,miért nem képes lemondani az italról... Más férfi még a cigiről is le tud szokni a családja kedvéért...(azért én sose szóltam,pedig elég erős dohányos...)Szóval, tudom,hogy nem vigasz,más is filózik ilyeneken....
2010. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
manipuláció az igaz, de van h az ember kimond valamit, ami szívből jön pl nélküled nem akarok élni, stb, amit ő így érez, ergo nem manipulálni akar, de kimondva annak tűnik.
2010. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Alkalmanként azért emlékeztesd rá, hogy telik az idő, úgyhogy húzzon bele :)))

Manipuláció a javából.

2010. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia! Mit jelent, hogy úriember módja iszik? Sokat iszik vagy épp azt jelenti, hogy jó minőségű italt, de keveset?
2010. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az "úriember módjára"azt jelenti,hogy sosem fetreng a részegségtől,csak éppen tele van a feje állandóan.Megteheti,hogy mindennap igyon,mindenkinek fizessen,havi 200ezret elszórjon,én meg itt állok a kifizetetlen csekkekkel.Na jó,elismerem,az úriember enyhén szólva is túlzás volt.
2010. aug. 11. 17:13
 16/21 anonim ***** válasza:
Ébredj fel már elkezte magát hallára inni csak azért nem fetgeng mert a szervezete már megszokta a piát.
2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most is egyedül vagyok,mert még leugrott "egy sörre".Délelőtt 10-től fél kettőig is levolt ugorva.Hihetetlen,hogy én mekkora marha vagyok!
2010. aug. 11. 21:54
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eleged lett az egészből már, hogy külön is költöztetek, akkor miért érdekel, hogy mit csinál azután ha elváltok. Igya halálra magát. Neked akkor már mi közöd hozzá? Vagy ha mégiscsak érdekel, akkor meg miért költöztetek szét? Először szerintem magadban döntsd el, hogy kell-e még neked ez a férfi, vagy sem.
2010. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ezek után valószínűleg ha abbahagyná az ivást, az tenné a sírba... az alkohol ugyanis konzervál, elhagyása komoly trauma lenne a szervezetének.
2010. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Még nem költöztünk külön,csak szó van róla.Ezenkívül van egy közös gyerekünk,akinek azért nem biztos hogy mindegy hogy hal meg az apja.
2010. aug. 12. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!