Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Zsarolni akarom ha nem fizet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolni akarom ha nem fizet, ez igy rendben?

Figyelt kérdés
Ket evi hazassag utan valunk a ferjemmel.Kozos ingatlanunk nincs csak ingosagok,par butort haztartasi gepeket, egyebeket vettunk a lakasba , ami az o tulajdona.A helyzet az hogy ezeket a dolgokat mind abbol a penzbol vettuk amit menyasszonyi ajadnekba kaptam a rokonaimtol es kb 4000eurot tett ki.Tehat nem jottem ures kezzel es nem is akarok uresen tavozni mivel a valopert o adta be.Nekem ezek a targyaknem kellenek de penz annal inkabb mivel ketgyermekes munkanelkuli elvalt anya leszek hamarosan! Felek hogy semmit sem akarnak majd fizetni mert nagyon fukar egy csalad, penzuk persze van, ezert gondoltam hogy zsarolom oket megpedig azzal,hogy megmondom a ferjem unokatesojanak, hogy csak egy orokbefogadott gyerek ami persze csaladi titok a fiu nem is sejti.Szerintetek ez igy ok, vagy mit csinaljak?
2011. okt. 9. 22:47
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
A fele a tied a 4000 eurónak és gyerektartást is megítélnek a váláskor.
2011. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Na most akkor az Achilles roma vagy sem?
2011. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!