Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/203 anonim ***** válasza:
87. Így már teljesen más a helyzet, és így már értem is. Igazad van.
2014. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/203 anonim ***** válasza:
100%

96."Úgyhogy ne mondjátok nekem, hogy a házimunka munka."


Ha más csinálja akkor nem is! Csináld te ha semmi!

2014. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/203 anonim ***** válasza:
21%
Én tanulok, nem is lakom itthon, de ha semmi munkám nem lenne, boldogan takarítanék. Zödövezetben lakunk, itt nem koszolódnak olyan gyorsan az ablakok. Egyébként csillog-villog minden heti hat óra takarítástól, még az uszoda is. Pesti lakásomban persze többet kell ablakot pucolni, mert az kint van a körúton, de ott is elég évente 4-szer. 90m2-es az a lakás, én szoktam takarítani, és igazi kikapcsolódás a szellemi munka után. De nyugodtan pontozzon le a sok mártír. Egy 90m2-es ház takarításra könnyű hétvégi tevékenység
2014. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/203 anonim ***** válasza:
100%
103. Akkor csak csináld! Könnyű kis láblógatós tanulgatás után mindenkinek felüdülés lenne, de vannak akik dolgoznak ám keményen!
2014. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/203 anonim ***** válasza:
5%
De én a kérdező nőjéről beszélek, aki nem csinál semmit, nem arról, aki dolgozik!!! Láblógatós??? Fizikailag talán, de nem egy sétagalopp két szakot csinálni, és egyik se büfészak.
2014. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/203 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges belemenni abba,hogy mennyire munka a háztartás,ha a férj szerint is ennyire nulla és semmi,akkor a 10 év alatt lehetett volna bőven szólni és tenni érte,hogy az asszonyka dolgozzon.De nem tette,mert így megfelelő volt nekik,és most mikor válni akar meg veri magát,hogy feleződik minden.Hát barátom erről szól a házasság meg a vagyonközösség,jobban meg kellett volna annak idején gondolni a dolgokat.

Egyébként meg ne haragudj,de emlegeted itt a silány szexet,én elmondom neked,hogy azt a pasit aki az ágyban jó,nem unja meg az asszony,úgyhogy gondolkodj el azon vajon miért is nem akart kefélni veled...

(megjegyzem mellékesen,ha valaki 350nm2 házban csak heti 6 órát takarít akkor látszatra lehet tisztaság van,de csak látszatra,a szekrények mögé,meg a sarkokba nem igen néznék be...)

2014. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/203 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan küldjék képeket vagy mi?? Csillog-villog az összes fürdőszoba, konyha, nappali, szobákban nincs is sok munka, csak porszívó, meg portörlés. Én itt koszos sarkot még nem láttam, pedig nagyon kényes vagyok rá.
2014. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/203 anonim ***** válasza:
100%

cask porszívó meg portörlés?

Jobb helyen szokás főzni, mosni, vasalni...

csak heti 5-6 adag ruha, ha csak a bepakolást, teregetést veszed, már egy óra.

Fürdőben, wc-ben a csempe lemosása, kád, mosdó, csaptelepek, felmosás...

vasalás legalább heti 1 óra.

Konyhában se árt néha kimosni a hűtőt, szekrényeket, csempét, tűzhelyet.


Azt elhiszem, hogy a porszívózás megvan heti 6 óra alatt.

2014. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/203 anonim ***** válasza:
100%
azt meg ne is említsük, hogy oké, hogy az ablak nem koszos, de a függöny iszonyatosan összeszedi a port, márspedig azt nem elég évi kétszer mosni, és elég igénytelen visszatenni ablakpucolás nékül.
2014. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/203 anonim ***** válasza:
65%

"Fürdőben, wc-ben a csempe lemosása, kád, mosdó, csaptelepek, felmosás... "

azt hiszem, soha életemben nem éltem senkivel és sehol, ahol hetente lemosta volna bárki is a csempét...nyilván lehet naponta is mosni...

2014. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!