Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/203 A kérdező kommentje:

"Nen akartok megpróbálkozni párterápiával?" Tökéletesen egyetértek azzal, amit írtál.

Én már felajánlottam, de ha tudnád mit kaptam érte...

2014. nov. 16. 02:27
 72/203 anonim ***** válasza:
100%
67. Mielőtt hozzámentem a férjemhez, anyósom erőltette hogy kössünk házassági szerződést, és már intézte is az ügyvédet. Féjemnek házasságkötésünk előtt a szülei vásárolták a 48 m2-es lakást az ő nevére. Attól félt anyósom, ha elválnánk, akkor fele lakást vinni fogom. Ezért akart házassági szerződést, de megnyugatta az ügyvéd, hogy mivel házasságkötés előtti vagyon, így az is marad, ha elválnánk akkor is, én abból a lakásból semmit sem kapok.
2014. nov. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/203 anonim ***** válasza:
100%

"Én már felajánlottam, de ha tudnád mit kaptam érte..."


Akkor a válás bejelentéséért mit fogsz kapni? :-DDD

Ne legyél már nyuszi, szedd össze magad és állj a sarkadra.

2014. nov. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/203 anonim ***** válasza:
23%

"Lekezelően, megalázóan bánik velem"

Vagy menj el egy prostituálthoz ő nem fog veled úgy bánni (persze ha jól választasz) és ha a farkadat nem is állítja helyre a pszihédet igen, mert a pénzedért cserébe úgy fog veled bánni ahogy csak szeretnéd ;)

2014. nov. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/203 anonim ***** válasza:
100%

67: rosszul tudod.

Nekem házasság előtt volt lakásom, majd a házasság alatt eladtam, az árából és egy kis hitelből nagyobbat vettem, ami szintén az én nevemre került. A hitelt is én fizettem egyedül.

Váláskor amire az exférj igényt tarthatott az a már kifizetett hitel fele (akkor is ha ő egy fillért nem rakott bele). De nem a lakás felét vihette, mert a különvagyonomból fizettem a nagyobb részét.

2014. nov. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/203 A kérdező kommentje:

A hozzáállására céloztam.

Lehet, hogy tényleg nyuszi vagyok. És azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ő akarja kiprovokálni a válást. Ha én akarok válni, akkor én leszek a rossz, és ő az áldozat. Így minden ismerőse sajnálhatja, egyébként meg megszólnák.


A fizetős hölggyel, csak az a baj, hogy tudnám, hogy pénzért kedves velem, és nem miattam. Ettől szerintem a lelkemnek nem lenne jobb. Ha úgy vesszük, most is van valaki, aki a pénzemért lefekszik velem - néha.

2014. nov. 16. 02:46
 77/203 anonim ***** válasza:
14%
75. Igen, ezt értem. De a hitelt házassági vagyonközösségben nem fizethetted egyedül, hanem ketten fizettétek.
2014. nov. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/203 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező: És azzal a hölggyel nem alakulhat ki érzelmi kötődés is esetleg?
2014. nov. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/203 A kérdező kommentje:
#78 Melyikre gondolsz? Amelyik most is lefekszik velem néha, vagy arra amelyik megmondja előre, hogy mennyit fizetek érte?
2014. nov. 16. 02:53
 80/203 anonim ***** válasza:
6%
mi van ha a 2 ugyanaz? úgy értem h a feleségednek megmondod hogy kap egy XX-et ha egy jót dugunk?
2014. nov. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!