Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/203 anonim ***** válasza:
91%
van már új pasija?
2014. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/203 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező, benned nagyon megragadt ez a silány szex. :) Kezdem érteni, az asszonyka félrekacsintott, és most hirtelen rossz asszony lett. De milyen kettőjük fizetése? A feleségednek nincs jövedelme 10 éve nem? Akkor milyen szép summáról írsz, hogy a pasijával kettőjük fizetése?
2014. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/203 anonim ***** válasza:
89%

"Megbecsülni magát" Mi ő? Egy kutya?


Tök mindegy, hogy mit érzel.

A vagyon közös. A világon nincs olyan bíróság, aki ezt máshogy fogja látni.

2014. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/203 anonim ***** válasza:
100%
biztos úgy gondolta, h a gyerekek suliba mennek a nő meg majd újra dolgozik
2014. nov. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/203 anonim ***** válasza:
86%

27:"a kell részét nem bírom"


Akkor minek csináltál gyereket? Azt hitted majd mint a virágokat megöntözi őket az eső és nőnek maguktól? Az én exférjem fejéhez se volt pisztoly tartva, sőt ő rágta a fülem, hogy ő 4 gyereket akar, az elsőnek a nevét meg is mondta, meg hogy hogy akarja becézni mert az hűűűdeééééédiiiiii. Aztán a második gyerek születése után ott pislogott, hogy ez ám marha nagy meló, pedig ő alig csinált valamit.

2014. nov. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/203 anonim ***** válasza:
7%
most már 2* is meggondolom...
2014. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/203 A kérdező kommentje:

Nincs új pasija, és nem csalt meg - elmondása szerint. És még csak válni sem akar. Én fontolgatom a válást, és ő abban a hitben van, hogy nem fogom megtenni.


Nem dolgozik, csak feltételezem, hogy akkor elmenne dolgozni, és összeállna egy új pasival.

2014. nov. 16. 01:51
 38/203 anonim ***** válasza:
21%

minden esetre nekem szerencsére nincs sok anyagi vesztenivalóm, és még házasok sem vagyunk (éreztem előre),

de úgy vagyok vele h egyenlőre csak fizikailag válunk szét ebből még lehet bármi, bár nem valószínű...

2014. nov. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/203 A kérdező kommentje:
#38 Jó neked. :-( A helyedben, én lehet, hogy nem is gondolkodnék...
2014. nov. 16. 01:55
 40/203 anonim ***** válasza:
20%
Ha nő létére ő dolgozott volna napi 16 órát, és adta volna haza a több százezres jövedelmét, akkor is úgy gondolnád, hogy neked nem jár semmi?
2014. nov. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!