Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/203 anonim ***** válasza:
77%
*a pénzedből ahogy tette eddig is?
2014. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/203 anonim ***** válasza:
71%

" és ezért sem akartam, hogy dolgozzon. "


Akkor most ne rinyálj, hogy nem dolgozott az elmúlt 10 évben!!!

Közös döntés volt, akkor ezt ne hánytorgasd fel neki.


Nem írtam, hogy számlázzon ki neked vasalást meg szexet. De egy kapcsolat olyan, mint egy tál, amibe (normális esetben) mind a két fél tesz bele és vesz is ki. A páron múlik, hogy közülük ki mennyi munkát, munkabért, gyereknevelést, háztartási munkát tesz bele.

Értjük, hogy te is tettél a családért, de ahogy írsz róla, az alapján úgy hangzik, hogy 10 évig csak a körmét reszelte miközben te húztad az igát.


Én voltam már egyedülálló dolgozó nő, GYED-en lévő anyuka, irodában dolgozó anya, de ebből a legnehezebb és legfárasztóbb az volt, amikor a gyerekekkel voltam otthon.

Záráskor kellett 12 órát dolgozni heti 6 nap (igen, szombaton is), tudom milyen az ha valaki hullafáradtan hazamászik, de legalább nyugodtan meg tudtam inni a kávém és a budiajtót se verték miközben pisiltem.

A többi anyukával mindig röhögtünk hétfőn, hogy mi pihenni jöttünk be.

2014. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/203 anonim ***** válasza:
21%

én meg apuka vagyok és és vigyázok a gyereke(i)mre amíg 7végente, mint most is az asszony elhúz kipihenni magát

jövő 7en költöznek el, mert én már nem bírom

2014. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/203 anonim ***** válasza:
12%
-amíg
2014. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/203 anonim ***** válasza:
73%
23. Mit nem birsz, a gyerekeiddel töltött időt, hogy gondoskodni kell róluk? Nahát, sok nő munka mellett ezt csinálja!
2014. nov. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/203 anonim ***** válasza:
22%

01:30

és a gyerektartást mihez tudnád hasonlítani? én nekem eddig az adó jutott eszembe... mert az is X % levonás

2014. nov. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/203 anonim ***** válasza:
18%
a kell részét nem bírom
2014. nov. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/203 A kérdező kommentje:

90m2 családi ház. Hetente nem takarít van, hogy szólnom kell neki, hogy már takarítani kéne. Ablakokat legalább egy éve nem mosott. Ebédelni, én is "haza" járok.


Nem, arra gondolok, hogy nem vagyok hajlandó tovább finanszírozni az életét, az új pasijával. Kettőjük fizetése, plusz havi nagy összegű gyerektartás, és még pár millió "jutalom" a silány szexért, azért szép summa.


Ha megbecsülte volna magát, akkor nem lenne gond, hogy nem dolgozott, és így is csak azért zavar, mert nem érzem úgy, hogy igazságos lenne a "felezés".

2014. nov. 16. 01:40
 29/203 anonim ***** válasza:
70%

" és ezért sem akartam, hogy dolgozzon. "


AKkor most mi van? Mit kérsz számon?

2014. nov. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/203 anonim ***** válasza:
87%

"Nem, arra gondolok, hogy nem vagyok hajlandó tovább finanszírozni az életét, az új pasijával."


Semmi gond, akkor váltok, ragaszkodsz a gyerekek neveléséhez és még pénzed is van jó ügyvédre.


"Kettőjük fizetése"


Most akkor dolgozott vagy nem dolgozott???? Honnan van/lesz fizetése???


"pár millió "jutalom" a silány szexért"


Lehet, hogy neki is silány szexben volt része, pont azért keresett mást.

2014. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!