Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/203 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező, inkább azon gondolkodj egy ügyvéd segítségével, hogy mi legyen a házzal. Ha őnála maradnak a gyerekek, akkor könnyen lehet, hogy ő fog a házban lakni, főleg, ha nem tudod neki kifizetni a felét. Bár ha nálad lesznek a gyerekek és ti maradtok a házba, akkor is ki kell fizetned a felét. Vagy eladjátok?


A két autó talán nem olyan gond, azt könnyű felezni.


Ha napi 12 órákat dolgozol, akkor hogyan akarsz gyerekeket nevelni?

2014. nov. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/203 anonim ***** válasza:
39%
Nőként mondom hogy ha férfinek születtem volna akkor bzi lennék, nőt elviselni lehetetlen küldetés.
2014. nov. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/203 anonim ***** válasza:
92%

"Nem dolgozik, csak feltételezem, hogy akkor elmenne dolgozni, és összeállna egy új pasival."


Jééézusom, te olyan lüke vagy hogy az már fáj.

Egy 10 éves kihagyás az önéletrajzban aztán baromi vonzóvá teszi a munkaadóknak, majd két kézzel kapkodnak utána!!!!

Egyedülálló anyaként az interjúkon jobb, ha inkább azt mondja hogy AIDS-es leprás tüdőbeteg, akkor kevésbé undorodva néznek rá.

Új pasi: igen, lehet hogy fog találni, de egyedülálló anyaként persze futnak majd utána a pasik. Főleg úgy könnyű ismerkedni, hogy reggel rohan, délután rohan, majd állandóan úgy mászkál, hogy a gyerekek mellette állnak. Esti szórakozás meg a vasalás, másnapi készülődés, és örül, ha nem borul fel este 10-kor mint a büdösbogár.

A barátnőmmel kávézni nem jutok el egy ideje, nemhogy randira!!!! Apuka közben éli a világát és arra sem képes, hogy az előre általa mondott időpontra odaérjen, hogy én is elszabaduljak egy kicsit.

Nem vagy te komplett, a következő életemben válóperes bíró akarok lenni, az összes pasinak odaítélném a gyerekeket, aztán röhögve nézném a kétségbeesett vinnyogásukat.

2014. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/203 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs új pasija, és nem csalt meg - elmondása szerint. És még csak válni sem akar."


AKkor minek írtad?

És te miért akarsz válni?

2014. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/203 anonim ***** válasza:
92%

36:"most már 2* is meggondolom..."


Előtte kellett volna. Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni, hogy a kölkök - a sok szép dolog és a szeretet mellett is - baromi nagy meló. Hoztál egy döntést a gyerekvállalásról, aztán meg gyáván kifarolnál a felelősség mögül, magára hagyva a másikat, hogy oldja meg az összes feladatot egyedül. Aztán meg persze te is beállsz a bíróságot szidó kórusba, hogy milyen anyapárti, mert a szemetek mindig a nőknek ítélik a gyerekeket.

2014. nov. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/203 anonim ***** válasza:
10%
én tisztában vagyok amit leírtál, nekem fel sem merült a gondolata annak h a gyerekeket én neveljem tovább, bár mondjuk annak igen h cserélnék, mert ha nincs munka akkor azér otthon lenni elviselhetőbb, de így h hérközbe munka 7végén meg vigyázás azér nem állapot
2014. nov. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/203 anonim ***** válasza:
0%
nem egyedül, hanem az apjával és a nagymamájával
2014. nov. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/203 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ne privát üzenetekben mocskolódjál, te kértél válaszokat, ha nem tetszik hogy más a véleményem, próbáld meg feldolgozni valahogy! :)
2014. nov. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/203 anonim ***** válasza:
94%
hihetetlen, hogy milyen lenézéssel beszélsz a feleségedről, és láthatóan mennyire nem jelentenek semmit neked a saját gyerekeid. az elmúlt 10 évben nem lehetett volna törekedni a kapcsolatotok javítására esetleg?
2014. nov. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/203 anonim ***** válasza:
90%
@46: Igen. De neki hétköznap munka ÉS vigyázás. Erről van szó. A gyerek nem csal lakásdísz, ami felnő locsolással.
2014. nov. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!