Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
 151/203 anonim ***** válasza:
30%
Hihetetlen h mekkora tahó nők vannak itt.kérdező,csak azt tudom mondani,fogadj egy jó ügyvèdet és mentsd,ami menthető.válj el,még ha x összeg az övé is lesz,akkor is legalább megmenekültél egy piócától.
2014. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/203 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő meg belerokkan a napi 12-16 órai munkába, utána meg még otthon is robotoljon. A láblógatós, kávézgatós munkahelyen dolgozók meg inkább örüljenek, hogy ilyen helyet kifogtak.
2014. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/203 anonim ***** válasza:
25%
Ja,ha annyira akart volna,biztos nem lőtte vna fejbe a kérdező,h de márpedig marad otthon.esze ágában se volt a nőcikének dolgozni,de az ingyen pénz az kéne!!végig a férjével tartatta magát,de még most is kéne a zsozsó!ez igen.
2014. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/203 anonim ***** válasza:
32%

149: a 148as mindent elmondott helyettem. :) Nem fogom újra a majdnem ugyanazokat leírni.

Lehet, hogy inkább te jártál volna jobban, mielőtt hülyét csinálsz magadból teljesen! :D :P

2014. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/203 anonim ***** válasza:
35%
Hülyét max te csinálsz magadból,mivel te védesz egy láblógató,lusta nőt.normális nő,akiben van egykis ambíció,nem vágyik arra h eltartsák.dehát ugye nem vunk egyformák.
2014. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/203 anonim ***** válasza:
27%
155: én a 148asnak írtam, hogy ő csinál hülyét magából, és h te elmondtál helyettem mindent. De sebaj. :)
2014. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/203 anonim ***** válasza:
19%
Na, most már én is hülyét csináltam magamból, hogy másodjára csak elgépeltem a számot. :D Egy a lényeg nem neked szólt, hanem a 149esnek. :)
2014. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/203 anonim ***** válasza:
15%
Akkor Bocsi:)csak egyszerűen felháborító,h be akarják msgyarázni szerencsétlen kérdezőnek,h még ő a szemét!!hihetetlen.
2014. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/203 anonim ***** válasza:
30%
Sebaj :), látod én már gépelni se tudok úgy felháborítanak ezek a tipikus semmire kellő, lusta, feministák! :)
2014. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/203 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én vagyok a lusta, napi 12 órai munkával a munkahelyen. Miért, ti mennyit dogoztok??? De tudjátok mit? Nem is kell válaszolni, beszélgessetek csak itt kettecskén, én meguntam. Sziasztok!
2014. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!