Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen kisemmiz, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kisemmiz, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és fontolgatom a válást.

12 éve vagyunk házasok, semmink nem volt. A feleségem 10 éve nem dolgozik, én havi nettó 400-at keresek. Két kisgyerek van. a két kocsiból, az értékesebb az ő nevén van, mert azt vettük később.

A ház a szocpol miatt 50%-ban az ő nevén van, annak ellenére hogy egy fillért sem adott bele. Kölcsön, tartozás nincs.

Tényleg visz mindent, és utána még nekem kell eltartanom? Vagy, hogy megy az általam, egyedül megszerzett "javak" elosztása?


2014. nov. 16. 00:11
 191/203 anonim ***** válasza:
64%
Remélem rendbe tudjátok hozni még a dolgokat, bár őszintén szólva, lehet hogy jobb volna, ha külön útjaitok. "Betanított munkás, akin végigment a fél város" Ezt gondolod, nyilatkozod a nejedről? Ha már idáig eljut az ember, akkor hosszú utat tett meg, csak remélni merem, hogy nem írtad/gondoltad komolyan. Ha rólam a férjem így nyilatkozna, még akkor is, ha vannak problémáink, nem biztos, hogy szeretnék vele maradni vagy újrakezdeni :(
2014. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/203 anonim ***** válasza:
64%
**külön válnának útjaitok
2014. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/203 anonim ***** válasza:
71%

191es az vajon miért nem jut eszedbe, hogy esetleg igaz is, és nem csak egy hisztérikus, dacos kijelentés?

Mondjuk elhiszem, hogy minden ember magából indul ki és a nők inkább ilyenek, hogy csak úgy mondanak valótlanokat a párjukról, de érdekes nőről ilyet hallani az már lehetetlenség. És csak is sértés lehet. Persze a hangvitele a kérdezőnek lehet sértő lehetett volna, ha beszédben kommunikálnánk vele, de ez írás.

2014. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/203 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván, igaz is lehet. De attól még nem kell megalázóan nyilatkozni. Mondja, hogy nincs végzettsége és kész...azt meg nem hinném, hogy a fél város végigment volna rajta, lehet hogy több barátja volt, na és? Az a múlt. Én pedig soha nem állítottam valótlant a férjemről, ki kérem magamnak, a nők nevében is. Talán inkább te indulsz ki saját magadból, nem?
2014. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/203 anonim ***** válasza:
87%
194: ha ki van mondva, hogy betanított munkás az már sértő? :D Ha vkin végig ment a fél város, az nem azt jelenti, hogy több fiúja volt előtte, mint ami "megemészthető", hanem konkrétan azt jelenti, amit, ennél már csak akkor fogalmazott volna durvábban a kérdező, hogyha azt írja a feleségéről, hogy korábban egy ingyen Qrva volt. Valszeg nem is nézte jó sokáig mindezt a kérdező, ha ennek ellenére szerette és feleségül vette, de tudod drága a férfiak is emberek.
2014. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/203 anonim ***** válasza:
18%

"Max betanított munkás, (bocs operátor) lenne valahol."--> igen számomra sértő lenne, mert nem hiszem hogy a legjobb értelemben használta a kifejezést.

Ha eddig elnézte a múltját akkor ne 10 év és két gyerek után kezdje el felhánytorgatni, mert már semmi értelme.

Nem vagyok neked "drága".

2014. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/203 anonim ***** válasza:
73%

196: látod milyen eszelős vagy drága? :D

Én is dolgoztam betanított munkásként, és szintén operátorként még annak idején és, ha neten vki szóba hozta így leírva, vagy én tettem így a kutya se tekintette mindezt lenézésnek. :D És amúgy már bocs, de oda tette zárójelbe direkt, hogy bocs operátor, de látom még ez sem elég, hogy ne legyenek eszelős elméleteid erről. :D Béna troll vagy, hiába. :D

2014. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/203 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg te vagy a troll, de sajnálom, engem nem fogsz felidegesíteni. Látom, hogy egy frusztrált, otthon unatkozó idióta vagy, aki azt élvezi, hogy itt a GYK-n írogat nagy képű stílusban és másokat bosszant. További jó szórakozást hozzá, nem fogok hülyékkel vitatkozni, mert még le találok süllyedni a szintedre és hát mi tagadás, ott biztosan te vagy a rutinosabb :) Kívánom, hogy legyen tartalmasabb életed a mostaninál, kicsit szánlak most, de hát... kinek mi jut a sorstól. Drukkolok, hogy soha ne forduljon elő, hogy nem lesz otthon interneted, mert az egyetlen szórakozásod is oda lesz. További szép estét DRÁGA. :) :*
2014. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/203 anonim ***** válasza:
Úristen 20 százalékos, már megint itt vagy? Vagy inkább még mindig? :)
2014. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/203 anonim ***** válasza:
41%

198: képes voltál a saját dumámmal visszavágni? Jobb nem jutott eszedbe? Szánalmas! :D :P


199: igen, újra itt vagyok. Szörnyű, mi? :D :P

És te még mindig itt vagy? Vagy újra? :D :P

2014. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!