Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
 401/3282 A kérdező kommentje:

#401

Írd le nyugodtan még 100x, hogy "leánykori nevén blablabla", már megbeszéltük, hogy nem ezt írtam! A legelső komment elolvasásával rájöhettél volna, hogy ha valaminek az elmulasztását pénzbüntetéssel szankcionáljuk, akkor arra nyilván nem kötelezhető az adott személy! Mármint pl. nemi erőszak útján. De már ezt is leírtam többször. Te ezt ignorálod, és hazudsz.

aug. 5. 19:00
 402/3282 A kérdező kommentje:

#402

Na álljunk meg néhány szóra. Számos tárgyi tévedés van ebben a rövid kommentben is.

1. Csak olyan válaszadót sértegettem itt, aki ugyanezt megtette előtte. Még így is türelmes voltam. Szó sincs arról, hogy mindenkit szidtam volna. Olvasd vissza nyugodtan.

2. A pontozási rendszer segít a szintednek és a reális elvárásaidnak megfelelő párt találni. Ezzel mi a baj? Számos lelki probléma megszüntethető lenne ilyen módon, pl. kisebbségi komplexus, önértékelési zavar stb.

3. Szerelemből akarsz szexelni. Oké, akkor házasodj szerelemből, és minden adott lesz hozzá. Megint nem értem, hogy mi a problémád.

4. Semmilyen hátránnyal nem indulnak a lányok, csupán ösztönözve vannak a megállapodásra ahelyett, hogy 30-40 éves korukig a diszkóban töltsék a napokat és a társadalom értékes tagja helyett kivénhedt, lefingott csatakanca legyen belőlük. Régimódiként te ezt igazán megértheted.

5. Gyönyörűen rasszista vagy. Egyébként ha behozunk félmillió külföldi nőt az ötmillió magyar mellé, szerintem nem lesznek többségben a félvér gyerekek. De mindez nem is lenne probléma, ha a magyar nők az önzés és a hedonizmus hajszolása helyett inkább a tradicionális értékeket követnénk. Hisz ebben az esetben normálisan születnének magyar gyerekek, és normálisan tudna mindenki párt találni magának. De ilyenkor jönnek a szélsőliberális hedonisták, és megmagyarázzák, hogy én ne szóljak bele, hogy mit csinálnak a testükkel. A felmenői biztos büszkén nézik, ahogy kihal a családfa egy ostoba önző liba miatt. Régimódiként vagy egyetértesz velem, vagy valójában nem vagy régimódi, és szándékosan provokálsz újfent!

aug. 5. 19:07
 403/3282 anonim ***** válasza:
100%

404, remek és mi lesz, mikor már nem tud fizetni? Börtön? Vagy marad, hogy csak, csak megerőszakolják?

Nem sikerül válaszolnod, csak hajtod, hogy házasságban alap a szex, mintha a házassági papír adná a vonzalmat, vàgyat, libidót, bármit, ami miatt egy házasságon belül egyértelműen vágyik rá a nő.

aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/3282 anonim ***** válasza:
100%

"3. Szerelemből akarsz szexelni. Oké, akkor házasodj szerelemből, és minden adott lesz hozzá. Megint nem értem, hogy mi a problémád."

Másik válaszadó vagyok, de ez megint fáj.

Válasszon szerelemből, de a kasztrendszeren belül csak azokba szeressen bele, akikre a rendszer engedélyt ad, mindezt 22 éves kora előtt, mert onnantól harmadolják a fizuját. Aha... szerelem.

Emellett, házasodhat szerelemből, ha x. évben elmúlik a szerelem, csak, csak marad a kényszer szex. Ugyanis szerelmet se garantál a házasság.

aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/3282 anonim ***** válasza:
100%

403 te sem mutattál meg olyan dolgokat, amiket szerinted én írtam, amivel én elvoelg megvádoltalak volna téged.


Csak az a nagy különbség, hogy amit rólam és az írásaimról állítasz az hazugság, amit viszont én mondtam rólad, az igaz.



Nem vagyok sem elmebeteg, sem hazudozó, veled ellentétben.



404 nem, nem beszéltük meg. Feketén fehéren le van írva, hogy szerinted nem baj, ha legalább az egyik fél nem akarja, a szex kötelező.



Már le lett vezetve. Egy darabig tudja fizetni a nő a büntetést, utána meg már nem, és akkor biza nemi erőszak van.

De te ezt nem vagy képes megérteni.


Nem ignorálok semmit, veled ellentétben és nem is hazudozok.


405


Nem, nincs.



1. Nem sértegettelek sosem. Tényeket írtam le rólad, ami neked nem tetszett, ezért undorító dolgokat írtál rólam.



2. Nem segít. Sőt. Pont, hogy nehezíti a dolgot. Nem egy olyan párt ismerek, ahol az egyik fél magasabb pontszámot érne el, a másik pedig alacsonyabbat, és tökéletesen boldogok.


3. Nem lesz adott, hisz kényszerítenétek a mielőbbi házasságra azzal, hogy ha nem teszem, súlyos pénzeket kell fizetni. Ez nem segítség.



4. Nem ösztönözve, hanem kényszerítve. Ez pedig igenis nagy hátrány. Nem, nem értem még azt, hogy hogy akarhatsz rákényszeriteni dolgokat emberekre... Olyan dolgokat, amelyeknek semmi értelmük és hasznuk nincsen az átlag ember számára, csak nektek, inceleknek jut punci ingyen, vagy max elképesztően olcsón.


5.nem vagyok rasszista, hanem egyszerűen Magyarországon igenis magyar gyerekeket akarok barátnak a gyermekeimnek.

Nem lesznek többségben, de így is több lesz, mint kéne. Miért nem húzzátok el a csíkot ti, ahelyett, hogy lényegében rabszolgákat importálnátok? Sokkal előnyösebb lenne.


Nem önzés az, hogy a semmire nem szülünk minimum 5 gyereket.


Akkor születne elég gyerek, ha lenne miből felnevelni őket.


Minden normális ember úgy gondolja, hogy egy random kis incelke ne pofázzon bele a dolgukba.


És mit szólna a sok nagyon rasszista felmenőd, ha kínai csajt qrogatnál?


Nem önző liba az, aki ilyen xar körülmények közt nem szül legalább fél focicsapatot.



Nem, nem értek veled, és régimódi vagyok. Az, hogy valaki régimódi, nem jelenti azt, hogy olyan bolond is, mint te. Nem provokáltalak sosem.

aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/3282 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt 5 gyerekről? Megint olyan dolgot adsz a számba, amit én nem mondtam.
aug. 5. 19:53
 407/3282 A kérdező kommentje:

#406

Ha egy nő úgy gondolja, hogy pl. a napi sértődöttsége ok arra, hogy ne teljesítse házastársi kötelességét, akkor ne házasodjon meg. Ez persze a férfiakra is igaz

aug. 5. 19:54
 408/3282 anonim ***** válasza:
100%
#410: nincs olyan, hogy házastársi kötelesség.
aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/3282 anonim ***** válasza:
100%

409 te akarsz minket bioinkubátornak nézni..


410

Az, hogy nem szeretem azt, akihez hozzá kényszerítettek, az elég ok arra, hogy ne akarják szexelni, ami ugyebár nem kötelesség....

aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/3282 anonim ***** válasza:
0%

"Az, hogy nem szeretem azt, akihez hozzá kényszerítettek"

Ez az elmebeteg sehol nem említette hogy kényszerítené a házasságok létrejöttét, tehát ez a felvetés hamis. Azért ezt látni illene

"az elég ok arra, hogy ne akarják szexelni, ami ugyebár nem kötelesség...."

Nem tudom miért veszitek komolyan ezt a baromságot, amikor például ti is nagyon jól tudjátok hogy ez a félkegyelmű kérdező soha a büdös életben nem tudná teljesíteni esetleges házassági kötelességét, hiszen degenerált incel szűzgyerekként élve fingja sincs róla hogy kellene kielégíteni egy nőt. Tehát a részéről hamvában holt az egész, kb. ő lenne az első aki fizethetné a bírságait. Ez még nem jutott eszetekbe a felháborodott csordavédelem közepette lányok?

aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!