Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/3282 anonim ***** válasza:
100%
388, ez nem jogosít fel semmire senkit. Még, ha valóban tőled függetlenül alakult is így az életed (nem, mindig az egyén is részt vesz a helyzet alakulásában), akkor sem tehetsz tönkre életeket. Egyszerűen, erre senkit, semmi nem jogosít fel. Nincs olyan, hogy belém rúgott x ember, akkor revansot veszek a világon.
aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/3282 A kérdező kommentje:

#391


Szerintem semmilyen bosszúvágy nincsen az intézkedéscsomag mögött. Társadalmi problémát próbálunk megoldani, igaz hogy radikális, de hatékony és asszertív módon. Szerintem minden ellenkező ember belátná, hogy nem is olyan rossz dolog kevésbé szabados életét élni.

aug. 5. 17:09
 393/3282 A kérdező kommentje:

#389

Na figyelj ide. Ha megmutatod a 388-as kommentemben, hogy hol írtam azt, hogy mindenki nő, aki nem ért velem egyet, akkor maximálisan igazat adok neked és nem írok ide több kommentet. Amennyiben nem tudod megmutatni, akkor viszont mindketten elismerjük hogy egy megbomlott elméjű hazudozó vagy. Várom a válaszod.

aug. 5. 17:11
 394/3282 A kérdező kommentje:

Bocs.


390-nek szól, és a 389-es komment volt az enyém, amiben meg kell mutatni.

aug. 5. 17:12
 395/3282 anonim ***** válasza:
100%

#393

Nem csak arra a kommentre értettem, hanem a teljes beszélgetésre, csak mivel ott is felmerült, így megemlítettem.


Egyrészt, általánosságban beszéltél a nőkről és hülyézted le őket kvázi, akikkel nem lehet vitatkozni.

Másrészt, az előző 40 oldalon vagy 3-szor megkaptam, hogy én is biztos nő vagyok, amikor explicit nem írtam le, hogy férfi vagyok, vagyis te bizony azt feltételezted, hogy azért nem értek egyet, mert nő vagyok.


Harmadrészt, eddig bármilyen érvet írtam bárhol, egyszer sem lett maga az érv támadva általad, cserébe azért nem értek veled egyet, mert biztos nő vagyok.

aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/3282 anonim ***** válasza:
84%

388 te rontod meg. Nem a mi hibánk az, hogy nulla értéked van. Persze, hogy a nőknek a normális pasik kellenek.... Ezen ne csodálkozz.


Még mindig csak te ferdítesz és hazudozol. Szokj le róla.



389


De, gyáva vagy és unintelligens. Lehet velünk értelmesen beszélgetni, csak te nem vagy rá képes, még a többi hozzád hasonlóan radikalizálódott személy.

aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/3282 anonim ***** válasza:
100%

392.



Innen nem úgy néz ki.


Az, hogy van pár idióta f@sz, az nem a társadalom problémája, hanem a tiétek...



Radikális, és qrvára nem hatékony.



Szerintem meg ne beszélj a normális emberek nevében, jó?



SZŰZ fiatal nő vagyok, aki csak akkor adja magát oda egy embernek, mikor már legalább az eljegyzés megtörtént. Igen, régimódi vagyok ilyen tekintetben, mégis nagyon ellenzem ennek a pocsék disztópiának a létrejöttét, mert egyszerűen rajtatok, inceleken kívül senkinek sem lenne jó, sőt....


Akkor még egy hangyaf@sznyi értelme lenne ennek, ha választható lenne...... Vaaaagy.... De mégis ki választaná a kényszerházasságot és a kötelező nemi erőszakot? Megsúgom, egy normális sem választaná.


393 erről szól az egész beszélgetésed. Megmagyarázom, hogy mit miért nem tartok jónak, erre meg azzal jössz, hogy én egy buta liba vagyok, egy értéktelen rongy. Így vélekedsz kb az összes nőről, zet is láthattuk.

aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/3282 A kérdező kommentje:

#399

Csak azokról vélekedem így, akik rászolgáltak. Ha régimódi vagy, akkor örülnöd kéne az intézkedéscsomagnak.

aug. 5. 17:45
 399/3282 anonim ***** válasza:
73%

397 ahogy nem is körülötted, csak azt akarod.



398 az válasznak számít, hogy tényeket tagadsz és mindennek elmondod azt, aki nem ért veled egyet?



Ha igen, akkor valóban válaszoltál mindenre is. Viszont ha nem...akkor egyetlen választ sem adtál senkinek.



Te magad írtad, hogy kötelező a szex és nem baj, ha az egyik fél nem akarja.... Ez leánykori néven nemi erőszak.



Kettőnk közül nem én vagyok az, akinél valami nagyon nem stimmel. Nem internethős vagyok, a képedbe mondanék mindent élőben is, még akkor is, ha egy 2 méteres kigyúrt állat lennél.

aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/3282 anonim ***** válasza:
100%

400



Nem, mindenkire írtad. Azzal szolgálnánk rá a gyűlöletbeszédre, hogy veled ellentétben normálisak vagyunk?



Régimódi vagyok, igen, és nem örülnék ennek a kibacott nagy f@szságnak.



Én egy személynek tervezem csak odaadni magamat, akit ÉN VÁLASZTOK, nem a hülye pontozási rendszered. Én halálig tartó házasságot szeretnék, nem pedig 10 évig tartó szerződést. Szerelemből akarok szexelni, nem pedig kényszerből. Jó életet akarok biztosítani a leendő gyermekeimnek, azt pedig nem tudnék, ha egyszer a lányok alapvetően elég nagy hátránnyal indulnának.

Magyar gyerekeket akarok, akik büszkék a magyarságukra, magyar gyerekekkel barátkozhatnak, magyar párt kereshetnének maguknak saját akartukból, nem pedig kínai meg tököm tudja milyen vendégmunkások által szült félig magyar gyerekekkel telitömött intézményekbe vágni őket.



Lényegében ennek az intézménycsomagnak nevezett valaminek egyetlen pontja sem lenne nekem előnyös.

aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!