Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/3282 anonim ***** válasza:
73%

420


Nem volt. A szex nem kötelesség, csak néhány barom hitte, hiszi azt...


Hát....de, működik. Ha nem működne, akkor 18 évesen egy 30 éves faszinak már legalább a második gyereket kellett volna szülnöm, és ugyanúgy dolgoznom, mint neki, csak még pénzt sem kapnék érte soha. Természetesen minden házimunkát is nekem kellene megcsinálni, elválni nem tudnék....



A feminizmus egy igencsak pozitív dolog. Az incelek tartanak minket rossznak, mert azt hiszi, hogy nem tud csak úgy bármikor bármilyen nőt megdugni, akár annak akarata ellenére.



Akkor kibacott rossz a szemed, ugyanis ilyen nem fog megtörténni. Tudod, mi lesz 20 év múlva?


Én egy boldog házasságban fogok élni, 2 gyerekkel és egy jó férjjel az oldalamon, míg az incelek ugyanolyan elb@szottak maradnak, mint amilyenek most.

aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/3282 A kérdező kommentje:

#424


Igencsak merész kijelentések ezek. Érdekes, hogy az intézkedéscsomag keretén belül 5 évre sem akarsz előre elköteleződni, de amúgy 20 éves távlatokban nyilatkozol. Ez erősen ellentmondásos. Csak aztán nehogy pofára ess, mert azt elhiheted hogy egy 30 éves férfi nem a 18 éves nőt keresi. Maximum ha incel, mint én, és így rá fanyalodik a kényszermegoldásokra.

aug. 5. 20:58
 423/3282 anonim ***** válasza:
73%

421 te talán igen, de egy normális ember nem ért vele egyet.



423



De, lényegében ugyanaz maradna. Vagy hagyod, hogy megerőszakoljanak, vagy a drága férjed,( aki normál helyzetben egy olyan ember lenne, akit szeretsz, de mivel az általad felvázolt dolog minden, csak nem normális, így nagy valószínűséggel nem) börtönbe juttat, mert nem adod meg neki azt, ami szerinte alanyi jogon jár neki...



A valóságban a legtöbb törvény azért ésszerű, nem pedig olyan baromság, mint amit ide írtál...


Nem feminácik vagyunk, hanem normális emberek, és valószínűleg a számunk jóval nagyobb, mint azt te hiszed. Nem állítunk valótlant. Konkrétan arról írunk, amit te magad mondtál....



Te sem foglalkozol a fordított helyzettel. Írtunk mi példát arra, hogy mi van fordított esetbe, azt még le se szartad, szóval te csak ne vádaskodj.



Ismét bizonyosságot nyert a nagy semmi....

aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/3282 anonim ***** válasza:
73%

425, sok 30 körüli pasi preferálja a 20 körüli nőket, ilyen, olyan okokból. És régen is gyakori volt, ha tehetősebb volt a pasi, vagy út közben meghalt az előző asszony, hogy fiatal lányt választott magának. Ha őszintén nem látod ezt, akkor igazán kevés dolgot fogsz fel a világból.

Azt aláírom, hogy nem a többség, de nagyonsokan vágynának erre.

aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/3282 anonim ***** válasza:
73%

425



Nem merész kijelentés és nem érdekes....



Qrvára nem ugyanaz az, hogy 5 évre hozza vagy kényszerítve egy olyan emberhez, akihez nem vonzódsz, vagy akár még utálod is, mint az, hogy saját akaratodból leszel házastársa egy olyan embernek, akit szeretsz, tisztelsz, és ő is téged.


Semmi ellentmondás nincsen.


Nem esem pofára. Tudod... Egy érett férfi, egy olyan, aki tényleg igazi férfi, nem kislányokkal akar kikezdeni.


Az utolsó mondat is egy nagy butaság.


Ha szereti a nőt, akkor nincs ott kényszer. Az olyan incel, mint amilyen te is vagy....hát, még egy guminőnek sem kell...

aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/3282 A kérdező kommentje:

#426

Lehet hogy átsiklottam felette. Írd le újra.

aug. 5. 21:07
 427/3282 anonim ***** válasza:
15%

“Érdekes, hogy az intézkedéscsomag keretén belül 5 évre sem akarsz előre elköteleződni, de amúgy 20 éves távlatokban nyilatkozol.”:


BASED!!!


Meg asszem azt is leírta, hogy 3 évig se bírta a kapcsolata.


422: Ha a társadalom ma nem kapja meg a tudománytól és a racionalizmustól azt, amit korábban megkapott a vallástól..


..Akkor holnap jön vissza az egyházi alapokon felépített tradicionális rendszer. Most nézek épp a telexen egy cikket egy mormon ballerinából lett “tradwife” -ról. Amerikában ennek 7 millió+ követője van.

aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/3282 anonim ***** válasza:
29%

“még az állítólagos férfi kommentelők sem, bár tudjuk, hogy ők egy az egyben benyelték a feminista propagandát”:


3 -4 sör után ők is megnyílnak ám. Egyelőre viszont várja őket otthon a Linda, aki nem nézné jó szemmel ha nem feministán gondolkodnának.. Ugye incelnek lenni a Tinderen megint nem egy jó dolog.

aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/3282 anonim ***** válasza:
91%

431, ha valaki önként dönt a hqgyományos modell mellett, az szuper. Engem nem zavar, nekem nem árt vele. Én nem tenném, de bárki másnak lelke rajta.

Épp ez lenne a feminizmus lényege, a döntési szabadság.

aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/3282 anonim ***** válasza:
100%

429 tudsz olvasni, legalábbis azt hiszem... Nem?



430. Nem, mégsem tudsz olvasni. Ott a múltidő. Tudod, az a t, vagy tt a szavak végén azt jelzik, hogy már megtörtént a dolog, tehát nem jelenidőben van a cselekvés.


Nyelvtan órát félretéve, közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 18-hoz.


Nem lesz pofára esés, de ha ne adj Isten mégis....akkor sem fogok egy szellemileg nem éppen egészséges személy baromságaira emlékezni, nem véletlenül.

aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!