Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
 471/3282 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az összes incelt be kéne bszni egy kiképzőtárborba.

De a másik oldalt aki ennyire érzéketlen a másik bajára és csak rikácsol, azt meg nevelőtáborba kéne bebszni.

aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 472/3282 anonim ***** válasza:
77%

Te nagyon beteg vagy, kérdező! Olyan szinten tetted nevetségessé magadat az utolsó kommenteddel, hogy az hihetetlen. Ajánlom figyelmedbe Magyarország Alaptörvényét! Tanulmányozd behatóan, ha egyáltalán képes vagy ilyen bonyolult dolgokat értelmezni. Egy röhej vagy.

"lelkes amatőrök vagyok" ez a fránya Freud, itt is dolgozott. Dehogy ültél te össze akárkivel is a social engineering terén, te jó ég! Közel 400 oldal, ja. Ahhoz komoly munka kellene, ami nektek nem az erősségetek. Elképesztő vagy.

Azért én még mindig várom a tudományos módszertan forrását, amit belengettél a nők házasságra kényszerítésével, a törvényesített nemi erőszakkal és a többi baromsággal kapcsolatban, amiket idehánytál.

aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 473/3282 anonim ***** válasza:
91%
Na, most aztán bedobtad a tutit! Azt hiszed, valaki elhiszi, hogy párkapcsolat témában marketing elemzési technikákat követtél? Nem csoda, ha ilyen soká válaszoltál, gondolom, egy csomó időd elment a böngészésre. De akkor legalább értenéd, amit írsz. Az, hogy hangzatos kifejezéseket puffogtatsz, nem azt bizonyítja, mennyire ász vagy. Sőt.
aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/3282 anonim ***** válasza:
91%
Ááá, #473, megelőztél! Akkor már csak annyit, kérdező, hogy neked leginkább a MOST-analízist javaslom. Ha már ilyen überokos vagy. (Esetleg a Hat-analízist. Vagy a CATWOE-t. Vagy a PESTLE-t. Látod, nem is olyan nagy dolog betűszavakkal dobálózni.) Szívesen.
aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/3282 anonim ***** válasza:
72%
467 és mekkora volt a kutatásban résztvevők száma? 10 haver?
aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/3282 anonim ***** válasza:
72%
Gondolod, van neki 10 haverja? Ne röhögtess már!
aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/3282 A kérdező kommentje:

Már leírtam egy előző kommentemben, hogy egy 6-7 fős társaságról van szó. Sem erről, sem másról nem hazudtam, hiszen egy anonim oldalon folytatunk egy teoretikus vitát, nem sok értelme lenne.


Az hogy nem vagytok képesek feldolgozni, hogy nálatok intelligensebb emberekkel álltok szemben, esetleg hogy szimplán nem volt igazatok, az a ti problémátok. A jövőben nem fogok ilyen bugyuta kommentekre reagálni.


Egyébként azért írtam most, mert egész nap dolgoztam. Nem mindenkinek van ideje 0-24 itt semmirekellni. Az lehet hogy incel vagyok, de dolgozom normálisan, egész jó fizetésért.


Várom a gondolatokat a kötelező szexuális szolgáltatást megtagadó házastárs büntetőtörvénykönyvi elbírálásával kapcsolatban. Majd leírom én is a saját meglátásaimat ezzel kapcsolatban.

aug. 6. 19:24
 478/3282 anonim ***** válasza:
88%
Tehát 6-7 egymással kapcsolatban álló egyén a "kutatás" össz alanya? Az khm... sovány.
aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/3282 anonim ***** válasza:
92%

"Tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag" 🤣🤣 Úristen erről a nyilvánvalóan értelmi sérültről az jut eszembe hogy régen egy közjegyzőnél dolgoztam és gyakran bejárt egy bolond, mindig valami papírlapot lobogtatva hogy hitelesítsük rajta az aláírását. Ez minden alkalommal egy óvodás szintű ceruzarajz volt valami jóégtudjamiről, a címe a tetején mindig ugyanaz volt: NAGY TALÁLMÁNY, így, nyomtatott nagybetűkkel, minden betű más színnel :D Meg kellett csinálnia a közjegyzőnek, mivel semmilyen törvény nem tiltja hogy akár egy ilyen értelmetlen hülyeséget aláírjon a közjegyző előtt és megkapja rá az aláírása hitelesítését hogy xy előttem aláírta ezt az iratot (ahogy pl az aláírási címpéldánynál).

Na ez a kérdező is efféle lipótmezőszökevény :D

aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/3282 anonim ***** válasza:
100%

"Várom a gondolatokat a kötelező szexuális szolgáltatást megtagadó házastárs büntetőtörvénykönyvi elbírálásával kapcsolatban."

Nincs és nem lehetséges ilyen kötelező szolgáltatás. Márpedig azért nem, mert te lennél az első aki felsülnél ezzel a kötelességeddel. Ez az aprócska probléma nem zavar?

aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!