Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/3282 anonim ***** válasza:
100%

431 nem, nem írtam ilyesmit.



Neked is írom.... Nagyon nem mindegy, hogy 5 évre (ami eredetileg amúgy 10, de mind1) kényszerítenek hozzá egy olyanhoz, akit sem a külseje, sem a belső tulajdonságai végett nem tartok vonzónak, sőt....vagy olyannal házasodom össze, akivel tényleg szeretjük egymást, ahol nincs az, hogy vagy fizetsz, vagy dugsz (nemi erőszak). Akivel kölcsönösen tiszteljük egymást, és tényleg akarjuk a kapcsolatot.... Az a nem mindegy.



Igen, visszajön az a rendszer, ami nem jó.... Hogyne.... Az, hogy néhány háziasszony van a tiktokon (akiknek amúgy közel sem olyan tökéletes az életük, mint azt mutatják, csak hát 2 hete nem mosott hajjal, foltos melegítőben, esetenként a gyerekekre kiabálva már nem kell a nagyközönségnek) az nem jelent semmit lényegében.



433 pontosan.


Ez az, amit az incelek sosem fognak megérteni...

aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/3282 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, le lehet nyugodni a picsába, majd 10 év múlva megjelennez az ai szexrobotok, addig meg hagyjál békén mindenkit a "társadalom tett ilyenné minket" típusú szupergonoszos fszsággal
aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/3282 A kérdező kommentje:

#433

De az élet azt igazolja hogy ez nem igaz. Minden nyugati berendezkedésű országban, tehát ahol liberalizmus van, ott egyre lejjebb kerül a társadalom morális mércéje, és ezzel párhuzamosan egyre kevesebb gyerek születik. Ezek után jön a tömeges bevándorlás, amiből szerintem egyetlen normális ember sem kér abban a formában, ami pl. ahhoz vezetett hogy egy hete egész Anglia lángokban áll. Tehát kijelenthető, hogy a választás szabadsága nem feltétlen működik, hiszen a politika és a média nem játszanak tisztán, hazudnak, nem tájékoztatják az embereket megfelelően, meghamisítják a híreket stb. A mai modern világban nehéz normális, erkölcsös életet élni. Nem vagyok semmilyen téren ultrakonzervatív, de amiket írtam, azok világosan dokumentált szociológiai és politikatudományi folyamatok. Összességében kijelenthető, hogy a sok szabadság szabadossághoz vezetett, ennek egy kis szelete a társkeresési piac problémái és az incel jelenség, de érthető okokból ez a legfontosabbak. Nézőpontunk szerint ezt a problémát is társadalmi szigorítással lehet megoldani, a szabadság és ez által a szabadosság csökkentésével.

aug. 5. 21:54
 434/3282 A kérdező kommentje:

#436

Ha nem tudsz értelmes választ írni, akkor inkább ne írj semmit

aug. 5. 21:55
 435/3282 A kérdező kommentje:

Egyébként ti komolyan azt gondoljátok, hogy a feminizmus az valami szabadságpárti, elnyomás ellen küzdő mozgalom volt?


Szerintetek melyik kormány volt elég hülye nemet mondani arra, hogy 2x annyi adófizető lesz az országban?


Egyik sem. A feminizmus nem lázadt, hanem beteljesítette az azt pénzelő gazdik célját.

aug. 5. 21:58
 436/3282 anonim ***** válasza:
87%

437, hogy működik, vagy sem lényegtelen abból a szempotból, hogy a szabadság a célja a feminizmusnak.

Az pedig, hogy működik, vagy sem, csupán nézőpont kèrdése. Igen, nem születik annyi gyerek, mint az elnyomó kultúrákban. Társadalmi szempontból így nem jó, hiszen most az elöregedés miatt hatalmas terhet ró az államra ez a rendszer. De az öregek meghalnak, a születés szám stabilizálódik és ez is elhárul. Addig persze valahogy ki kell húzni. Ugyanakkor a föld szempontjából üdvös a dolog. A feminizmussal, a szülési párválasztási szabadsággal elérhető egy tartható egyedszám. A csökkenés egy ponton megállna, hisz nem mindenki dönt úgy, hogy nem szül, vagy csak 1 gyermeket vállal. Emellett a feminizmus a célját továbbra is teljesíti, sőt, a hullámok, amiket vert egyre távolabb jutnak, egyre közelebb víve minket a valós szabadsághoz. Az is szuper, hogy már ki merik mondani, akik htb szerepre vágynak, mert így megtalálhatják hozzá a párjukat. Ez is a döntési, választási szabadságot erősíti.

Ami a politikai vonalat illeti, minden eszme mögé kell a tőke és a felsőbb (politikai) akarat. Engem nem zavar, hogy politikai döntés volt, hogy támogatják, a céljaival és a módszereivel egyetértek és támogatom. A vadhajtások (pl kvóta rendszer) meg úgyis kikopnak majd.

Mi most még mindig az átállási szakaszban vagyunk, ahol sok dolog változik, formálódik, az inga olykor vészesen kileng, de fel fog állni egy egyensúly.

Amennyiben, nem kebelezi be más kultúra az európait. A migránsok tömeges beengedése hülye ötlet volt európától. Az önvédelem és a liberalizmus sajnos egyelőre nem fér meg együtt, de talán ez is alakul majd ebből okulva.

Ez egy új rendszer, a maga gyerekbetegségeivel, amiket igyekeznek orvosolni az országok. Nincs minta, nincs mit követni, mert valami újat próbálnak.

Az én életemben minimális az esélye egy totális diktatúra kialakulásának, mely elől nem tudok egy demokratikus országba menekülni, így ettől se tartok igazán. A saját életemen túl pedig nem tervezek. Az a jövő generációinak gondja lesz.

De, hosszútávon a feminizmust látom üdvösnek.

aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/3282 A kérdező kommentje:

Megáll a csökkenés? Ezt nem tudom hogy számoltad ki. A nyugati világban ma minden párnak 3 gyereket kellene vállalnia a népesség fenntartásához. Egyrészt saját maguk pótlása + egy harmadik a gyereket nem akaró, nemzésképtelen, homoszexuális stb. honfitársak kompenzációjára.


Ez nyilván nem valósul meg, mármint a három gyerek. Még a tőlünk gazdagabb országokban sem.


Ez nem áll meg az által hogy meghalnak a mostani idősek.


Egyébként nem tudom milyen gyerekbetegségekről beszélsz. Generációk óta liberalizmus van.

aug. 5. 22:32
 438/3282 anonim ***** válasza:
100%

437 mi van? 🤣



Oké, nem születik annyi gyerek ( nemi erőszakból).


Na és?


Kevesebb gyerek, de azoknak legalább jó életszínvonalat tudnak biztosítani.


Nem nehéz normális erkölcsös életet élni. Én is azt élek, s valamiért nem szakadok meg...

Te nem ultrakonzervatív vagy, hanem hülye.


Nem. Amiket írtál, azt semmilyen tudomány nem támasztja alá.



Összességében kijelenthető, hogy megintcsak a társadalmon akarod leverni azt, hogy ilyen elb@szottra sikeredtél.



Nem, nem lehet megoldani azzal, hogy embereket kényszerítesz együttélésre. Szar neked? Hát bocs, de nem tudlak sajnálni... Nem találsz itt magadnak egy puncit sem, akkor nagyon egyszerű a dolog. El lehet menni.


Hát.... Ezt a 336-os válaszolónak írt tanácsot megfogadhatnád inkább te.



439



Igen, komolyan gondoljuk.


A feminizmus nem csak abból áll, hogy a nők is kapjanak fizetést ( mert ugye feminizmus előtt is dolgoztak, de akkor akár ugyanazért a munkáért a pasi kapott pénzt, a nő meg nem.)



A feministák fellázadtak az elnyomó rendszer ellen.


Ezt konkrétan minden valódi feministákról szóló hiteles cikk bizonyítja. De persze ez téged úgysem érdekel.

aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/3282 anonim ***** válasza:
100%
441 majd akkor lesz legalább 3 gyerek, ha fel is lehet nevelni annyit jó körülmények közt. Ezt nem fogod tudni megoldani azzal, hogy a másikhoz kicsit sem vonzódó embereket erőszakolsz egymásra.
aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/3282 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem áll meg az által hogy meghalnak a mostani idősek"

Nem is ezt írtam. A mostani korfa azért szörnyű, mert rengeteg az öreg. A népesség nem fogy jelenleg olyan ütemben, hogy később is ekkora gondot jelentsenek az idősek, mert nincs ekkora különbség és szerintem mem is lesz. Tehát a társadalomra mért nyomás oldódni fog.

Emellett, nem a mostani egyedszám fenntartásáról, hanem egy kisebb egyedszám stabilizációjáról írtam. Nem a mostani szám fog stabilizálódni, hanem egyszer elérjük azt az egyedszámot, ami fenntartja önmagát külső erőszak nélkül. Ha, nem kebelez be minket más valaki. Tény, hogy ez is előfordulhat.

aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!