Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
 411/3282 anonim ***** válasza:
100%
413 de, írta. Azzal, hogy 22 éves koromig a "saját szintemen" kell találnom férfit, az kényszer.
aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/3282 anonim ***** válasza:
0%

414#

Én az első oldalon lévő agymenését olvastam, állítólag ott volt a lényeg, a többire végképp nem voltam kíváncsi.

Abban nem volt kötelező házasság

aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/3282 anonim ***** válasza:
100%
#415: ez ugyanúgy működik / működne, mint a Fidesz saláta törvénycsomagjai: a lényeg mindig a sorok között van.
aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/3282 anonim ***** válasza:
33%

De nem érted hogy sehogy sem működne?

Egyrészt ő az első aki felsülne a házastársi képességeivel, másrészt senki nem támogatja ezt, még a Malajziába emigrált nőgyűlölő incel sem tudja ezt a sz.rt így ebben a formában tamogatni

Akkor miről beszélünk egyáltalán?

aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/3282 anonim ***** válasza:
100%

410, tehát megint kibújtál a válasz alól, mert egyetlen válasz létezik, amit 40 oldal óta hazugságnak titulálsz. Mikor elfogy a pénz, marad az erőszak. És az kibúvó, ha orvosilag megállapítják a vaginizmust, vagy a férj akkor is beleerőszakolhatja a farkát a lukba, ha már vérzik a sérülésektől? Vagy ebben az esetben azért mentesül a nő a "kötelezettsége" alól?

Kénytelen házasodni te vadalma, mert a 22. szülinapja után (én kb akkor álltam munkába) megvonnád a bére egyharmadát, vagyis ellehetetlenítenéd.

aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/3282 anonim ***** válasza:
100%

417, egy elméleti vitát folytatunk. Senki nem azért van itt, mert azt hiszi, ez a csomag valaha valósággá válhat.

Nekem nagy öröm volt, hogy a helyi incelek közül is csak egy állt mellé, az is hamar elhallgatott. Ez szerintem nagyszerű. Régen rosszabb volt az elmebetegek aránya.

Egyszerűen a kérdező felépített egy alternatív világot, aminek a hiányosságait taglaljuk.

Én nagyon szeretem az elméleti vitákat, de nagyon kevés ember hajlandó ilyenben részt venni, mert "értelmetlen". Valójában nem az. Megismersz eltérő nézőpontokat, véleményeket és ezeket lehet ütköztetni tét nélkül. Egy valódi vitának tétje van, ez meg csak időtöltés.

aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/3282 anonim ***** válasza:
12%

“nincs olyan, hogy házastársi kötelesség.”:


6000 éven át volt és ennek köszönhetően működött a család, a civilizációs társadalom alapja.


Az utóbbi 60 évben a feministák hoztak helyette egy teljesen új, hosszú távon nem tesztelt rendszert, ami már most látszik, hogy egyáltalán nem működik. Nem mondom, hogy szüntessük meg a feminizmus összes eredményét, azt viszont mondom, hogy korrigálni kell azt.


Már látom szemeim előtt amikor 20 év múlva itt fognak sírni a feministák, hogy “bárcsak halgattunk volna az incelekre akkor!!”

aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/3282 A kérdező kommentje:

#420

Egyetértek.

aug. 5. 20:50
 419/3282 anonim ***** válasza:
91%

420, valóban volt és akkor is nemi erőszak volt, csak nem nevezték nevén. A népdalaink, mondáink, meg néhány könyv, ami az 1900as évek elején a paraszti kultúráról íródott híven őrzi, milyen jól működött a rendszer. A sok boldog házasság...

A jelen rendszer az egyént helyezi előtérbe. Ha holnap kipusztul az emberiség, akkor se cserélném ezt el arra, ami régen volt. És kétlem, hogy 20 év múlva másképp látnám.

A kényszer szex és kötelezően ajánlott házassàg helyett biztonságos, erős szociális háló, sokkal jobb bérek és nagyobb egzisztenciális biztonság, jobb egészségügyi ellátás kéne. Én akkor se vállalnék 2-nél több gyereket, de sokan igen. Sokan így is megteszik, szerintem nagyon bátrak, vagy ostobák. Az idő eldönti melyik. Ismerek olyat is, nem is egyet, akinek a szülés (a kórház hozzáállása, lehetőségei miatt) akkora trauma volt, hogy teljesen elzárkózik a következő gyerektől. Pedig akartak. A magán meg szinte megfizethetetlen, főleg 3-4 gyereknél.

Könnyebb törvényileg beleerőszakolni helyzetekbe embereket, mint olyan általános életszinvonalat létrehozni, amiben természetesen jön a gyerekvállalási kedv.

Ami kizárólag a szexet illeti, az a kapcsolatban részt vevő két egyén magán problémája. Nem törvéniy, meg állami kényszer kell, hanem normálisan működő kapcsolat, vagy, ha valamiért már nem működik szakítás/válás és olyan partner keresése, akivel működik a dolog.

aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/3282 A kérdező kommentje:

#418

Nem gondolom, hogy ha nem tud fizetni, akkor marad az erőszak. Sokkal inkább jogi folyamat lenne a következő lépés, azaz jogsértésért felelősségére vonni. Ennek mértékéről, büntetési tételekről stb. nyitott vagyok a vitára. Őszintén szólva azt gondoltam, hogy ez magától értetődő, hisz a valóság ugyanígy működik (tartsd be a törvényt vagy felelősségre vonnak). Ezért is nem válaszoltam rá eddig, mert egyértelműnek gondoltam, bár szerintem 2-3 femináci ismételgeti csak ugyanazt valótlanságot, amit én bizony sosem mondtam.


Emelett továbbra is zavaró az érvelésetekben, hogy senki meg sem említi az esetleges fordított helyzetet. Mi van, ha a férfi nem akar, ha a férfinek vannak szervi problémái stb. Ezzel nem foglalkozik senki (még az állítólagos férfi kommentelők sem, bár tudjuk, hogy ők egy az egyben benyelték a feminista propagandát). Tehát ismét bizonyosságot nyert, hogy a férfiak alsóbbrendű lényként vannak kezelve társadalmi szinten.

aug. 5. 20:54
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!