Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/3282 A kérdező kommentje:

#369

Mármint mire gondolsz? Ti ugyanúgy itt válaszolgattok.

aug. 5. 01:03
 372/3282 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem lehet békén hagyni a nőket? Basszus, csak élni szeretné mindenki a maga életét anélkül, hogy valami random pasas hirtelen korlátozni és szabályozná, hogy mit tehet. Jaj, bocsi, nem korlátoznád, csak adóztatnád őket.
aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/3282 anonim ***** válasza:
83%
370, csakhogy, a többség megoldja, hogy legyen kapcsolata, vagy önkétm szingli, de kialakítja a számára komfortos életet. Miért érne többet az, aki erre nem képes? Miért formálhatna jogot, hogy a beilleszkedni, alkalmazkodni képes többséget kényszerítse változásra akarata, igénye, sőt érdekei ellenében?
aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/3282 anonim ***** válasza:
76%

#372: Mire gondolok???? Nem világos számodra, hogy mit kérdeztem? Szövegértelmezési gondjaid vannak?

Akkor még egyszer másképp megfogalmazva: a TE gondolatvilágodat a dughatnékodon meg az incel agymenéseiden kívül még mi minden tölti ki?

aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/3282 anonim ***** válasza:
38%
#374-es vagyok, bocsánat, a #371-es hozzászóláshoz, a topiknyitónak címeztem a reagálásomat.
aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/3282 anonim ***** válasza:
60%

331 nem bombázó, csak a te szintednél jóval magasabban helyezkedjen el.



332


Nem erőszakos, csak simán mondjuk 20 normális nő. Azok előtt se vállalnád, mert gyáva vagy.

Te akarsz nőket erőszakolni, nem én. Én nem vagyok az erőszak híve, csak abban bízom, hogy anyád egyszer jól felpofoz és helyrerázódik az eszed, már ha egyáltalán van.



Remélem, sosem lesz incel párt. Ne legyetek annyira sokan, hogy kelljen. Ne tevékenykedjetek a normális emberek kárára.


333 nem, az én szintemen egy átlagos külsejű, átlagos intelligencia szinttel rendelkező kedves, megbízható, szerethető férfi lenne.


És a párom is olyan. És tökéletesen meg vagyunk elégedve egymással.

aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/3282 anonim ***** válasza:
77%

337 akkor sem jutnál szexhez, hiszen egy normális nő sem hagyná, hogy Pont te mássz rá akarata ellenére. Inkább a pénzbűntetés, de még a börtönt is szívesebben vállalná szerintem bárki, csak hozzád ne kelljen ÚGY érni.


348 ezesetben ezt most tényleg nagyon komolyan mondom.... PSZICHOLÓGUS! Hogyan várod el, hogy tapadjanak rád a nők, hogy ha egyszerűen lelki roncs vagy? Hozd magadat rendbe, és majd utána foglalkozz nőkkel.

aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/3282 anonim ***** válasza:
77%

353 ha elfogadod magad teljes lelki roncs ként, akkor mi a f@szért akarod magadat ráerőltetni másra? Tudom, tudom. Anélkül nem jutnál szexhez. De ez akkor sem oké.



Pszichológushoz menni sosem túl késő tetesd magad rendbe, már csak magad miatt is.


356 nem, nem így gondoljuk. Ez a folyamat nem lenne sem rövid, sem egyszerű, de mindenkinek jót tenne azzal, ha "kigyógyulna" ebből az incelségből. Sosem késő. Mamám testvérének 60 évesen lett végre tartós párkapcsolata, 83 éves korukig együtt maradtak és boldogok voltak egymás mellett. Azóta sajnos már a nő is meghalt. A nagybátyám is 53 éves, csak második éve van igazán tartós kapcsolata. Egyikük sem fiatalon találta meg a párját, de sikerült, mert nem hagyták el magukat, nem hagyták, hogy lelki roncsá váljanak.



359 a te intézménycsomagod, vagy micsodád szerinted nem tenné boldogtalanná az embereket? Elárulom,de. Nem is kicsit. Csak ti lennétek boldogak, de még ti is csak talán. A normális emberek meg aztán végképp nem.


Pedig a válás az egy nagyon jó megoldás arra, hogy elszakadj attól, akivel nem működik. Na most ha valami már 5 éve nem működik jól, akkor ahelyett, hogy a felek el tudnának válni, és nem rabolnák a másik idejét, még 5 évre lennének együttlétre kényszerítve...


360 nem éppen.

aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/3282 anonim ***** válasza:
67%

370 honnan ismernéd? 🤣



Nem párkapcsolatot akarsz te, hanem csak ingyen dugni. Ha az nem megy, akkor akár erőszakolni. Tudod az incel jelző az szégyen. Dolgozz azon, hogy ne legyél ilyen és akkor majd talán kelleni fogsz valakinek.

aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/3282 anonim ***** válasza:
80%

#370

"A társkeresési piac problémáit viszont senki nem ismeri nálunk jobban."

Már hogyne ismerné jobban nálatok? :DDD

Még a saját bevallásod szerint is egyféle okból, egyféle tapasztalatot szereztél. Az ismeri igazán, aki fel tud sorolni mondjuk 30 különböző okot, amivel találkozott, mint probléma.

Pl. hány olyan randin voltál, ahol te hosszú távú kapcsolatot kerestél, viszont a másik fél csak szexre akart felhasználni? A kommentjeid alapján egy ilyen se volt.


Vagyis ott tartunk ,hogy kb. nulla tapasztalatod van a társkeresési piacon.

aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!