Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
 351/3282 A kérdező kommentje:

#349

De te se ezekre gondoltál.

aug. 4. 23:22
 352/3282 anonim ***** válasza:
100%
De, nem csak igénytelenséggel lehet undort kiváltani. Én pl. rágom a körmöm gyerekkorom óta, tudom, hogy sokaknak undorító, ahogy sok más szokás is irritál embereket. Mindenkinek meg van a maga trigger pontja, amit hamar meg lehet találni, pláne, ha az ember keresi. Márpedig, kényszer helyzetben nagyon kreatívvá válik a többség.
aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/3282 A kérdező kommentje:

#350

Figyelj. Én incel vagyok. Nem vagyok már kimondottan fiatal sem. Az életem azért mert tönkre, mert rondának születtem és sosem álltak velem szóba a nők. Egyre frusztráltabb lettem, ami végleg elvágott attól, hogy a nők emberként tekintsenek rám. Már semmi kedvem vagy motivációm nincs próbálkozni, évek óta nem is tettem. Mivel már a fiatalságom is elmúlt, gyakorlatilag a nullával egyenlőek az esélyeim, és már elfogadtam, hogy egész életemben magányos és depressziós leszek. Ez egy öngerjesztő folyamat volt és rég visszafordíthatatlan. Szerintem felesleges pszichológushoz menni. Szebb nem leszek tőle, és nem fog kevésbé hiányozni egy társ sem az életből.

aug. 4. 23:27
 354/3282 A kérdező kommentje:

#352

Ha te azt gondolod hogy körömrágással vagy mindennapos hagyma zabálással el tudod érni, hogy egy férfi ne akarjon szexet tőled, akkor nem ismered az ellenkező nemet.

aug. 4. 23:28
 355/3282 anonim ***** válasza:
80%

#353

Akkor legalább az ilyesfajta gondolataidat írd le a naplódba és ne másokat provokálj vele.

aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/3282 anonim ***** válasza:
18%

“Akkor egy pszichológushoz kéne menned, nem gondolod? Vagy szerinted normális így élni?”:


Elmegy pszichológushoz, aztán jönnek a matchek az online felületen, vagy hogy gondoljátok ezt?


A hobbi ugyanekkora baromság, ha a kérdező 25 felett van. Amelyik nő alkalmas arra, hogy sub7 férfival normális kapcsolatot alakítson ki férfival, már 20 év körül megtette.


A többi meg Chadet kergeti, vagy leszbikus.

aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/3282 anonim ***** válasza:
100%

354, mint mondtam, mindenkinek meg van a maga trigger pontja(i). A legtöbb embernek egészen hétköznapi dolgokkal is el lehet venni a kedvét, csak ki kell ismerni. Nekem nem gond szex közben "véletlen" lehugyozni, bogarakat enni, vagy taknyot, véletlen előtte tampont cserélni, az állataimmal közösen étkezni, akármit, ami szükséges. És sokan lennének így ezzel. Egy egészséges férfinél bizony el lehet érni. Szerintem a te esetedben is, csak nem volt lehetőséged kitapasztalni. De, nem csak undi szokások vannak, lehet olyan stílust felvenni, ami taszítja, akár öltözködés, hajviselet, beszéd stílus terén. Nagyon széles a tárház.

A nők tetszeni akarnak a féfiaknak, így kb sejtik, mi az, ami nem tetszene (úgy általában) és azt kerülik. Ha nem csak egy, hanem harminc ilyen dolgot találsz, ami az adott embernek nem szimpatikus, taszító, undorító, az eléri a kívánt hatást.

aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/3282 anonim ***** válasza:
91%
356, az ember társas lény. És ez alatt nem (csak) a párkapcsolatot kell érteni. A szociális háló rohadt fontos, mind a lehetőségek, segítség, mind a mentális egészség miatt. Ha a kérdezőnek ez sincs, akkor nem csoda, hogy kattant. Egyedül a világ ellen módban senki nem tudná megőrizni az ép eszét.
aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/3282 A kérdező kommentje:

#357

Hát lehet így is csinálni, de akkor boldogtalanul fogsz élni és legalább egy másik ember életét is megkeseríted. És ugye az intézkedéscsomag keretein belül nem lenne válás a házassági szerződés lejárta előtt. Szóval valójában saját magaddal fogsz kiszúrni elég keményen.

aug. 4. 23:38
 360/3282 A kérdező kommentje:

#355

Rendeltetésszerűen használom az oldalt.

aug. 4. 23:39
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!