Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
 361/3282 anonim ***** válasza:
100%

359, továbbra se érted mit jelent a kényszer szex egy nőnek, de nem is fogod. Sokkal előbb az, amit írtam, mint 10 év kényszer dugás.

Mellesleg, nem muszáj így játszani, csak, ha kikényszerítik.

Szerencsére esélytelen az, amit leírtál és a valóságban nem kényszerülök senkit így megszivatni. Ha valamiért nem működik a kapcsolat (ilyenkor a szex sem) akkor kiléphetek. Meg is tettem már 2x és ha úgy adódik újra megteszem. Mindkétszer túl sokáig húztam, tanultam ebből is. Az egyik egy nagy szerelemmel induló kapcsolat volt, ami jó sokáig ki is tartott, több mentési kísérlettel, de a 10 évet még így sem érte el. Képzeld el, ha eleve csak érdek kapcsolat, meddig bírta volna?

Szexeltem úgy, hogy nem volt hozzá kedvem, sokkal többször, mint ahányszor kellett volna, de egy kapcsolatban "kell", meg, egyszerűbb, ha túlesünk rajta és akkor megint békén vagyok hagyva egy ideig. Legalábbis ezt mantráztam. Többet nem teszem. Ha nem működik, akkor vagy ki kell lépni, vagy közösen tenni azért, hogy működjön, de olyan nincs, nem lehet, hogy kötelesség szex. Ha az egyik fél nem kívánja a szexet, annak oka van. Felnőttem "megokosodtam" és a szex az egyik dolog, amiért nem keresek direkt párt, ami elbizonytalanít a kapcsolatokat illetően. Egy életre el lehet kapálni a libidót akkor is, ha csak magadat kényszeríted szexre, hát még, ha külső erő teszi.

Én boldog vagyok egyedül több, mint két éve. Ha jön olyan férfi, aki tényleg megmozgat, mostmár kész vagyok újra "ringbe szállni", hátra hagyni a korábbi kapcsolatok traumáit és tiszta lappal kezdeni, bölcsebben, tudatosabban.

De, a kényszer szex az egyik legundorítóbb dolog, ami kapcsolatban történhet.

aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 362/3282 A kérdező kommentje:

#361

Arra nem gondoltál, hogy ha tudtad volna hogy pl. még öt évig legalább kötelezően együtt kell lenni, akkor nem kilépsz a kapcsolatból, hanem megprobálsz a pároddal dolgozni rajta, ami akár jól is alakulhatott volna, és a kötelező időszak után is együtt maradtok. Nekem az a véleményem, hogy az emberek jobban megbecsülnék, amijük van.

aug. 5. 00:16
 363/3282 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, hány kapcsolatod volt eddig és meddig tartottak?
aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/3282 anonim ***** válasza:
22%

"Szóval két csúnya ember nem vonzódhat egymáshoz, mert te azt mondod? Igazi femináci vagy"



Akkor en is feminaci vagyok!



"Kérdező, hány kapcsolatod volt eddig és meddig tartottak?"



A 300+ hozzaszolasban leirta kb. hatszor, hogy incel.



40F incel

aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/3282 A kérdező kommentje:

Nem volt még kapcsolatom. Utoljára 17 évesen, középiskolában mutatott irántam némi érdeklődést talán egy lány, de az is 5 percig tartott.


Azóta eltelt 15+ év.


Megértem hogy ronda vagyok, el is fogadom hogy a lányok többségének nem fogok tetszeni. Sajnos nem szimmetrikus az arcom, mint írtam is korábban. De 16-25 éves korom között aktívan próbálkoztam. Kipróbáltam hobbikat, hogy új embereket ismerjek meg. Próbálkoztam szórakozóhelyen, koncerteken, egyetemen, strandon, még az utcán is. Plusz két munkahelyen. Emellett próbálkoztam online, illetve 25 éves korom után párszor elmentem tematikus ismerkedős eseményekre. Kivétel nélkül mindenhol egyből elutasítottak. Kivéve online, mert ott csak azután, hogy képet küldtem magamról.


Ez szimplán nem igazság, és nagy baj van a társadalommal. Ezt célozzák megoldani az incelek.

aug. 5. 00:41
 366/3282 anonim ***** válasza:
72%

#248

"a mai feminista világban bizonyos mértékben a nők felsőbbrendűek a férfiakkal szemben, mint ahogy erről volt is vita, abban is egyetérthetünk hogy a mai párkapcsolati piac nem működik helyesen."

Nem felsőbbrendűek és a párkapcsolati piac max annyiban működik problémásan, hogy a közös terek megszűntek. Nincs falubál, céges buli stb-stb., amin sok ember részt vesz. Ilyen szempontból a társadalom egy része nagyon passzív lett, de ezenkívül semmi mást nem lehet elmondani.


#254

"Áruld már el, hogy ha valaki asszimetrikus, kissé torz arccal születik, azt hogyan egyensúlyozza igényességel?"

Erre való a haj és szakáll. Legyen aszimmetrikus séród, ami miatt az arcod nem fog kitűnni, feltűnni embereknek.

Ilyen szempontból a férfiak jobb helyzetben vannak, mert a szakáll nagyon sokat segít.


"Akkor miért a férfi udvarol, miért a férfinak kötelező kimondatlanul is fizetni az első randin?"

Nem tudom, én ezeket, férfiként, leszarom és azt csinálom, amit én akarok. Érdekes módon én nem vagyok incel.


#257

"Épp ellenkezőleg, aki ezt megteszi, azt bolondnak bélyegzik és lenézik, és persze nő soha nem fog udvarolni neki."

Definiáld az udvarlást. Programokat bizony mindkét fél kezdeményezhet és igazából ez a normális, mert az azt jelenti, hogy az érdeklődés kölcsönös.

Ha azt érted alatta, hogy bérelni kell egy fehér lovat és a seggét ki kell nyalni, akkor el kell, hogy szomorítsalak, mert túl sok hollywood-i filmet néztél.


Nem kell a férfinak udvarolni (értsd programokat szerveznie) és nem kell mindent fizetnie. Amúgy is vannak tök ingyenes programok. Én is ismerek csajt, aki preferálja az ingyen is végezhető sétát, mint a mozit.


#259

"Beteges férfigyűlölő vagy. Őszintén sajnálom a férjed, ha van. Sosem leszel boldog."

Az eddigiek alapján te nem leszel boldog, aminek a kommentjeid alapján örülök is.


#262

"Hol az egyenlőség ebben feministák?"

Pár javítás. De férfi is csinálhat onlyfans és képes a testéből élni. Ahogy a nőknek is van bizonyos területen előnye, úgy a férfinak is. Mivel a férfi nem szül, így őket sok cég még mindig preferálja és rendszerint a férfiak szoktak átlagban magasabbra jutni a céges ranglétrán.


Illetve, onlyfans-re visszatérve, ma már az AI segítségével bármelyik férfi csinálhat női account-ot és kereshet ott pénzt. Erre már volt példa és valószínűleg a jövőben is egyre több ilyen eset lesz.

Vagyis ma már nem női privilégium a női test kiárusítása ilyen szempontból.


#277

"Akkor végül is csak igaz, amit mondok, hogy a férfiak számos területén hátrányban vannak az életnek. "

Más területen meg a nők, igen, vannak nemi sajátosságokat és igen, ennek vannak előnyei és hátrányai is.

Viszont az a te szánalmas viselkedésedet, hogy csak az egyik nem problémáit látod.


#312

"Már megbeszéltük hogy szó sem volt nemi erőszakról. Ne hazudj. Világosan leírtam, hogy az erőszak büntetve lenne."

És azt is leírtad, hogy ha a nő nem szolgáltat szexet, akkor megbírságolják.

Vagyis két opció van, vagy a férfi eltartja a csajt, aki nem is szexel és a pénze is elmegy a büntetésekre, vagy nem tartja el a csajt, a csaj éhezni fog, ami kínzásnak minősül, így belekényszeríted, hogy mégis szexeljen.


Vagyis de, ez nem erőszak, ha belezsarolod, hogy szexeljen. És az éheztetés, az bizony zsarolás.


#316

"Ha egy házasságban valakinél kényszer a szex (és nem arról beszélek, hogy napi 10x), akkor ott hatalmas bajok vannak fejben."

Te írtad, hogy kényszernek kell lennie.


"Mi talán nem érdemelünk normális életet? Mi az oka ennek a beteges gyűlöletnek?"

Érdemelnél, ott kezdődik, hogy teszel érte. Te viszont nem ezt teszed, hanem másokkal is ki akarsz b*szni, ahogy már írtam. És ha neked ez a megoldásod arra, hogy te nem teszel érte, hogy másoknak szar legyen, akkor igen, nem érdemelsz normális életet, mert csak rajtad múlik és te nem teszel érte.


#317

"Egy párkapcsolatban, házasságban normális a szex"

Persze, ha a házasság kölcsönös beleegyezésen alapszik és nem törvényileg kényszerítesz bele embereket, pl. hogy mindenképp 10 évig kell tartania.

aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/3282 anonim ***** válasza:
80%

362, mint írtam, több mentési kísérlet is volt a kapcsolatban. Kétszer kezdtük újra, az egyiknél 1 év különlét után, mindig átbeszélve, sok féle képp megközelítve a gondokat, de nem működött. Mostmár tudom, hogy alapjaiban volt a baj és nem is működhetett tovább. Ha akkor van annyi tapasztalatom, mint most, másodszor nem kezdjük újra és nem pazarolunk el alsó hangon 2 évet, amíg igyekeztünk helyrehozni azt, ami már először se működött.

Azzal, ha további 3-5 évre belekényszerítenek, csak teljesen meggyűlöltük volna egymást. Így békésen tudtuk lezárni.

aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 368/3282 anonim ***** válasza:
83%
Ha semmilyen tapasztalatod és (gyakorlati) tudásod nincs egy párkapcsolat kezeléséhez, akkor hogy jössz te ahhoz, hogy megmondd, mások hogyan alakítsák a saját életüket? Mintha egy ősember próbálna informatikát tanítani egy 21. századi embernek.
aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/3282 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, téged ennyire semmi más nem érdekel az incel agymenéseiden meg a saját dughatnékodon kívül?
aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/3282 A kérdező kommentje:

#368

A társkeresési piac problémáit viszont senki nem ismeri nálunk jobban. Mi csak ezeket akarjuk megoldani, többek között a párkapcsolatok ill. a házasságok szabályozásával is. Mivel az egyedülállók és a párkapcsolatban élők ugyanannak az éremnek a két oldala, tehát nem lehet elkülönítve kezelni őket.

aug. 5. 01:02
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!